Ukradli pluszową maskotkę. Zatrzymane osoby to mieszkańcy Starachowic, 36-latek i jego 28-letnia znajoma

12211.nsmed

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach w krótkim czasie od dokonanej kradzieży rozbójniczej, zatrzymali dwoje podejrzanych. 36-latkowi i jego 28-letniej znajomej może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Całe zdarzenie miało miejsce przed południem 9 stycznia na terenie Starachowic. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów nieznani wówczas sprawcy ukradli pluszową maskotkę. Widząc to wszystko jedna z pracownic próbowała powstrzymać parę, jednak ta postanowił za wszelką cenę zatrzymać łup. Sprawcy zaczęli szarpać kobietę, po czym oddalili się z nieznanym kierunku. Na miejsce szybko przybyli policjanci ze starachowickiej komendy, którzy natychmiast przystąpili do analizy całego zdarzenia. Ich praca dała spodziewany efekt. Kryminalni już po godzinie od zdarzenia zatrzymali dwie osoby podejrzewane o dokonanie przestępstwa. Co się okazało mundurowi dobrze znali tę parę. Zatrzymane osoby to mieszkańcy Starachowic, 36-latek i jego 28-letnia znajoma.  

Para trafiła do policyjnego aresztu, a za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.  

Opr. PK

Źródło: KPP Starachowice

Dodane: 16.01.20 | Odsłony: 16 | komentarze (3)

Komentarze użytkowników

arti | 2020-01-17 08:20:55 napisał(a):

jak są z pisu to nic im nie będzie!!! patrz głosowanie na dwie ręce

aga | 2020-01-20 12:37:04 napisał(a):

u nas w miescie jest gosciu tak po 30stce mysle na czarno ubrany co kradnie chodzi po sklepach srednio co 2 dzien czesto okolica rynku malo tego kluje ludzi szpilka

do arti | 2020-01-20 13:13:47 napisał(a):

Jeżeli się nie mylę Najman to nie w pis.Pomyliłeś coś bracie.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie