Unia Tarnów vs. Juventa-Perfopol 2:1

1015.th

Wyjazdowy mecz, który piłkarze Juventy-Perfopol rozegrali 11 listopada z Unią Tarnów przyniósł porażkę dla starachowickiego klubu. 

Kłopoty zdrowotne oraz kontuzje kadry m.in.: Dariusza Anduły, Karola Kopcia, Konrada Wojtowicza, Karola Dreja spowodowały, że skład meczu był mocno osłabiony.

Warunki do rozegrania gry nie były zbyt korzystne, bo padał deszcz, a murawa boiska zamieniła się w grząskie bagno, które utrudniało techniczną grę obu drużynom.

W pierwszej połowie oba zespoły próbowały ataków na bramki przeciwników, ale bez żadnego skutku. Wszelkie wysiłki kończyły się fiaskiem. W dużej mierze przyczyną braku skuteczności w ataku były wspomniane złe warunki na boisku.

Rozpoczęcie drugiej połowy należało do zespołu Juventy. W dogodnej sytuacji znalazł się Łukasz Pyszczek, ale jego uderzenie chybiło bramki.
Niestety już kilka minut później nasza obrona zaczęła zawodzić… Rywale z łatwością wdarli się na nasze pozycje i po uderzeniu z przedpola przegrywaliśmy już 0:1.
Tuż po wznowieniu gry nastąpiło szybkie wyrównanie, po strzale z rzutu wolnego Gołasy.

Około 70 tej minuty padła decydująca bramka meczu. Po kolejnych błędach w obronie rywalom udało się wywalczyć drugiego gola.

Piłkarzom Juventy nie brakowało hartu ducha i jeszcze do zakończenia spotkania atakowali pozycje Unii Tarnów. Szansę na wyrównanie mieli jeszcze Tobiszewski i Pyszczek, jednak
Ostatecznie mecz zakończył się przegraną 2:1.

W dniu dzisiejszym Juventa Perfopol przegrała w ostatnim meczu kończącym jesienną kolejkę z drużyną MKS Alwernia 0:1

Dodane: 14.11.09

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie