Urząd Miejski chce kupić „hybrydę”

11813.nsmed

W Biuletynie Informacji Publicznej został dzisiaj ogłoszony przetarg pn. „Zakup samochodu osobowego do obsługi bieżącej referatów Urzędu Miejskiego w Starachowicach”.

W specyfikacji istotnych warunków zamówienia zapisano, że samochód ma być 5-drzwiowy z napędem na przednie koła i silnikiem hybrydowym. Pojemność max 1600, a łączna moc układu hybrydowego 100 / 74. Rodzaj paliwa to etylina, a poziom emisji spalin Euro 6AD. Skrzynia automatyczna bezstopniowa.

W wyposażeniu wymagane jest: 

Wspomaganie kierownicy, kierownica z regulacją odległości i pochylenia

Poduszki powietrzne  kierowcy i pasażera, kurtyny boczne

Układ ABS, PCS

System EBD, BA

System monitorowania ciśnienia w oponach

Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa

Centralny zamek sterowany pilotem

Immobiliser fabryczny, autoalarm

Radioodbiornik

Gniazdo USB, system Bluetooth

Elektrycznie regulowane szyby przednie

Elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne

Komplet kół do jazdy w warunkach zimowych

Kamera cofania

Komplet dywaników na lato / zima (materiałowe / gumowe)

Dla zainteresowanych więcej informacji w BIP [kliknij] 

Dodane: 20.09.19

Komentarze użytkowników

Gość | 2019-09-20 13:29:20 napisał(a):

Ha ha ha ha brawo! Baw się dalej materek! Ha ha ha ha!

Heehheee | 2019-09-20 17:20:10 napisał(a):

Ale news. Powala. Ma kupić, niech kupi. Potrzeba jest. Progresywnie.

gość | 2019-09-20 20:53:08 napisał(a):

Jaka marka ?

grandmama | 2019-09-20 21:07:47 napisał(a):

Moja teściowa ma kupić liter wódki, kaszankę i ogórki kiszone na zakąskę. Będąc jednak osobą progresywną postanowiła, że zanim mnie zaprosi na gorzałę, przeprowadzi w tej kwestii konsultacje społeczne. Sąsiad radził dokupić jeszcze ze trzy flaszki, ksiądz zaproponował, żeby przynieść na plebanię, żule z ławeczki zadeklarowali bezinteresowną opiekę. Już się napiłem.

xyz | 2019-09-20 21:29:18 napisał(a):

Tak się marnuje publiczne pieniądze rozpasanie przekracza jakiekolwiek normy. Zarabiają krocie każdy ma samochód a tu żerowanie na biednym mieście. Pytam czy ten zakup jest uzasadniony, czy był przewidziany w budżecie. Gdzie są nasi bezradni radni, że godzą się na takie marnotrawstwo???????????

Gość | 2019-09-21 06:34:39 napisał(a):

To jest zakup pod tytułem "na pokaz". Ma służyć tak samo jak butelkomat - kłamstwom o ekologicznym mieście. Te zakupy a także wszystkie jaja 3d, napisy, krzaki za miliony, pokazują jak niska świadomość maja nasi mieszkańcy i jak łatwo nimi manipulować.

gość | 2019-09-21 21:38:00 napisał(a):

No mamy już przecież progresję w TST.

Mieszkaniec | 2019-09-22 09:53:10 napisał(a):

A co z nowym Mercedesem kupionym jakiś czas temu taka cisza to chyba nie hybryda

Gość | 2019-09-22 09:58:48 napisał(a):

A ZEC to chyba też ma Mercedesa nie hybrydę prezes jeździ gdzie ekologia panie prezes?

Mechanik | 2019-09-22 10:05:37 napisał(a):

Nie ma busów hybryd jeszcze na naszym rynku znawcy motoryzacji

Do Mechanik | 2019-09-22 11:58:19 napisał(a):

Trzeba rozumieć o co chodzi w sprawie Mercedesa ZEC i wycieczek prezesa. Hybryd busów może i nie ma, za to idiotow aż nadto.

Gość | 2019-09-22 14:22:57 napisał(a):

Nic nie rozumie ... bo to tylko mechanik.

Pyś | 2019-09-22 15:18:02 napisał(a):

Ja uważam, że miasto powinno kupić elektryczny samochód
To właściwy i ekologiczny kierunek

@Pyś | 2019-09-22 21:54:08 napisał(a):

Tak tylko po co czy UM brakuje samochodów każdy urzędas przecież ma samochód. To kolejny przykład niegospodarności razem se sprzedażą dawnej trójki.