Urząd Miejski pozostaje otwarty dla mieszkańców

13708.nsmed

Poinformował o tym dzisiaj 7 października br. w mediach społecznościowych prezydent miasta Marek Materek. Przypomnijmy, że od dzisiaj do odwołania zamknięte zostało dla interesantów Starostwo Powiatowe, w którym pojawiło się ognisko koronawirusa. 

Poniżej wpis prezydenta z mediów społecznościowych: 

Drodzy Państwo,

Kilkoro moich najbliższych współpracowników zostało decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej                                                                                 skierowanych na kwarantannę. 

Osoby skierowane na kwarantannę miały kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem. Jestem z Nimi w stałym kontakcie - pracujemy nadal nad wszystkimi miejskimi sprawami wspólnie. 

Mamy kilka bardzo dobrych informacji dla Starachowic, o których niebawem będę Państwa informował. Dogrywamy szczegóły - zdalnie bo zdalnie, ale sprawy idą w dobrym kierunku! 

Urząd Miejski podobnie jak sklepy i firmy działające w naszym mieście jest od dłuższego czasu otwarty dla Mieszkańców. Obowiązują obostrzenia sanitarne do których obligują nas przepisy. 

Posiedzenia wykonawcze nadal prowadzę zdalnie. Uczestniczą w nich kierownicy referatów, dyrektorzy jednostek organizacyjnych, prezesi spółek. Mam nadzieję, że to pomoże nam uniknąć paraliżu pracy wielu jednostek, jeśli okaże się, że ktoś z nas także ma koronawirusa. 

Powrotu do zdrowia „w trybie pilnym” życzę Wszystkim zarażonym a Nam Wszystkim życzę dużo dużo zdrowia!

Viva UbezpieczeniaReklama

Dodane: 07.10.20 | komentarze (6)
Tagi:

Komentarze użytkowników

czytelnik | 2020-10-08 10:07:41 napisał(a):

dwa razy byłam w urzędzie na pierwszym piętrze i ŻADEN z pracowników w pokojach ani na korytarzu nie miała maseczki!!!czy nikt tego nie widzi??

@czytelnik | 2020-10-08 11:23:58 napisał(a):

A czy ty w pracy przez 8h masz maseczkę na twarzy? Jeśli idziesz gdzieś do urzędu/sklepu to ty masz obowiązek mieć maseczkę na twarzy, nie pracownicy tych miejsc.

rrr | 2020-10-09 13:58:27 napisał(a):

a pracownicy między sobą nie mogą się zarazić?

do rr | 2020-10-09 14:14:44 napisał(a):

wszędzie wszyscy mają maseczki w sklepach , nauczyciele, w mopsie oprócz URZĘDU MIASTA
prezydencie gratuluję pomysłowości i troski o nas wszystkich!!!
w urzedzie wysatarczy zapukac do pokoju i poczekac aż Pani założy maseczke nie musza w nich pracować 8 h. w ionnyuch miejscach mogą pracowac 8 godzin w maseczkach i jest dobrze

ulaa | 2020-10-09 14:46:39 napisał(a):

ja bym tym urzędasom obciął pensję o 50% , siedzą i pierdzą w stołki

mieszkaniec Starachowic | 2020-10-10 21:27:31 napisał(a):

Szlak mnie trafia! Czy media społecznościowe i profil Marka Materka są miejscem do informowania mieszkańców m.in. o pracy urzędu miasta? Czy to profil prywatny czy służbowy? Nie wszyscy mają dostęp i nie wszyscy trawią tego osobnika.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie