W kwietniu gala, w sobotę konferencja

10924.nsmed

Miejska Hala Sportowa w Starachowicach już w kwietniu zamieni się w arenę zmagań uczestników gali Boxing Night 15. Gala zawodowa odbędzie się 27 kwietnia (sobota), a impreza będzie biletowana.

To będzie nie lada gratka dla miłośników boksu zawodowego w naszym mieście. Starachowice staną się miejscem rywalizacji bokserów znanych wielu sympatykom tej dyscypliny. Na plakacie zapowiadającym starachowicką imprezę bokserską znajdują się zdjęcia siódemki polskich bokserów. W tym gronie znajdują się: Andrzej Sołdra, Adam Koprowski, Konrad Dąbrowski, Rafał Jackiewicz, Piotr Połducki, Norbert Dąbrowski oraz Kamil Łaszczyk. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie oni znajdą się w karcie walk kwietniowej gali bokserskiej.

Organizatorem gali Boxing Night 15 jest Agencja Sportowo-Reklamowa Anita Najman, a w gronie osób odpowiadających za przygotowanie imprezy znajduje się również znany pięściarz i promotor boksu Marcin Najman. Organizatorzy zapowiadają znakomite widowisko sportowe, a niespodzianką dla kibiców boksu w Starachowicach jest prawdopodobny występ w ringu Tatiany Pluty – utalentowanej zawodniczki SKS Star 1926 Starachowice.

Zapraszamy na konferencję

Wiele szczegółów dotyczących kwietniowej gali w Starachowicach powinniśmy poznać już w najbliższą sobotę. To właśnie za kilka dni – 2 lutego – w starachowickim Hotelu Senator odbędzie się ogólnopolska konferencja dotycząca tego wydarzenia. Początek konferencji zaplanowano na godzinę 15.00, a poprowadzi ją znany komentator boksu Edward Durda.

Dodatkowo organizatorzy konferencji przewidzieli niespodzianki dla kibiców, którzy wybiorą się na to spotkanie. Gośćmi konferencji będą najlepsi polscy bokserzy. W gronie zaproszonych znaleźli się między innymi Mariusz Wach, Kamil Łaszczyk, Rafał Jackiewicz oraz Norbert Dąbrowski.

Podczas sobotniej konferencji możliwy będzie również zakup biletu na galę Boxing Night 15. Obecnie prowadzona jest już sprzedaż biletów na kwietniową imprezę za pośrednictwem strony kupbilet.pl. Ceny biletów na trybuny Miejskiej Hali Sportowej wynoszą 40 i 80 złotych. Miejsca na „płycie” hali wahają się od 100 do 300 złotych, a jedno miejsce przy stoliku z cateringiem warte jest 500 złotych.

Autor: Leszek Kowalski, UM Starachowice

Dodane: 31.01.19 | komentarze (4)

Komentarze użytkowników

zbyszek | 2019-02-01 07:31:24 napisał(a):

Znany pięściarz? Marcin Najman? jaja sobie robicie?Bilety w sprzedaży a nie wiadomo do końca kto walczy i jacy przeciwnicy, żenada

Gość | 2019-02-04 18:42:43 napisał(a):

Walki o nic. Przeciwnicy tych "gwiazd" to pewnie śmietanka kelnerów. Bilety jak by RollingStones występowało. I zastanawiam się tylko jaki interes ma nasza biedna gmina w promowaniu takich zawodów. Tradycje bokserskie w naszym mieście odeszły wraz z KRÓLEM

Laik | 2019-02-04 20:22:59 napisał(a):

Nie znam się na boksie ale nazwisko coś mi mówi... Najman to nie ten celebryta z pudełka?

Paweł | 2019-02-04 20:24:58 napisał(a):

Ludzie. Wam to się cokolwiek podoba? Disco polo nie, blues nie, rock nie, hiphop nie, boks nie.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie