W sparingu Broń Radom vs. Juventa-Perfopol Starachowice bez bramek

1278.th

Pierwszy przygotowawczy sparing piłkarze Juventy-Perfopol Starachowice rozegrali z IV ligowym zespołem Broń Radom, plasującym się na drugim miejscu w swej lidze.

Co prawda mecz zakończył się remisem 0:0 ale to piłkarze ze Starachowic mięli więcej okazji do strzelenia bramki.
W dogodniej sytuacji znaleźli się m.in. Ryński, którego strzał na bramkę wybił obrońca oraz Wójcik, po którego uderzeniu głową piłka poleciała nad poprzeczką.

Niewiele do roboty mieli natomiast młodzi bramkarze Juventy – wystawieni eksperymentalnie podczas nieobecności Wróblewskiego i Wesołowskiego, ponieważ szczególnie w pierwszej połowie akcja gry toczyła się na połowie przeciwnika i niebyło zagrożenia dla bramki Starachowiczan.

Należy wspomnieć, że skład Juventy w tym meczu był nieco zmieniony i nie zagrali w nim czołowi zawodnicy, m.in. wspomniani wyżej bramkarze, ponadto nie wystąpili obrońcy Gębura i Pastuszka a także defensorzy Anduła i Pyszczek.
Swój pierwszy mecz w drużynie odnotowali natomiast Kupczyk i Drabik, którzy w swym debiucie seniorskim zaprezentowali się z dobrej strony.

Kolejne mecze treningowe już dziś w Kielcach.

Dodane: 02.02.10 | Odsłony: 716