Wakacje w mieście. Lista atrakcji

8706.nsmed

Mija czas szkolnych obowiązków, nadchodzi czas wakacyjnego odpoczynku i letniej zabawy. Wielu z Was zapewne wyjedzie na wakacyjne obozy, kolonie lub wczasy. Nie zabraknie jednak takich, którzy po zakończeniu roku szkolnego zdecydują się na aktywny wypoczynek w mieście. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek zaprasza do wspólnej wakacyjnej zabawy. Pełną listę wakacyjnych atrakcji prezentuje specjalnie przygotowany informator wakacyjny, który już od dziś możecie Państwo znaleźć na terenie miasta, a już w piątek otrzyma go między innymi każdy uczeń starachowickich szkół podstawowych, gimnazjów, a także przedszkolaki. 

Drodzy Mieszkańcy,

Wakacje w Starachowicach!

Tegoroczna oferta dotycząca możliwości spędzenia czasu wolnego w mieście jest bogatsza, atrakcyjniejsza, ciekawsza. Stworzyłem ją dla Was i wspólnie z Wami. Wsłuchując się w Wasze sugestie, pomysły i uwagi przygotowałem harmonogram wakacyjnych propozycji w Starachowicach.

Informator ten pełni jednocześnie rolę zaproszenia, które kieruję do Mieszkańców Starachowic i liczę na Wasz aktywny udział.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Starachowickie Centrum Kultury i pozostałe placówki działające w mieście we współpracy z klubami sportowymi i stowarzyszeniami zapewnią starachowiczanom różnorodny program wakacyjnych zajęć, warsztatów, turniejów i imprez kulturalno - sportowych.

Wakacyjna oferta jest bardzo bogata i każdy z Was, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie, mogąc w ciekawy i aktywny sposób spędzić letni czas. Każdy kolejny dzień wakacyjnego relaksu przyniesie nowe niespodzianki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zaczynamy już 24 czerwca Starachowickimi Sobótkami i występem zespołów Sound' n' Grace oraz Basta.

Reklama

Tak rozpocznie się 9 - tygodniowa letnia zabawa w mieście. Ostatnie dni czerwca, lipiec i sierpień to projekcje Kina Plenerowego, turnieje siatkarskie i piłkarskie, rodzinne pikniki, warsztaty kulturalne, parkingi muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, rajdy rowerowe i wiele innych wydarzeń. Wspólny wakacyjny czas zakończymy Świętem Miasta - Dniami Starachowic. Przez trzy dni na "starachowickiej scenie" zagrają Halina Kunicka i DJ Wika, odbędzie się Festiwal Hip Hopowy, a na zakończenie wystąpi zespół ENEJ.

Szczegółowe informacje i wakacyjny harmonogram znajdziecie Państwo w tym Informatorze oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego; www.starachowice.eu.

Słoneczna pogoda została już zamówiona, atrakcje czekają, zapraszam.

Liczę na Wasz aktywny udział i jestem przekonany, że będzie to wyjątkowy, wspólnie spędzony czas.

Prezydent Miasta Starachowice

Marek Materek

BROSZURA INFORMACYJNA [kliknij]

Info: UM Starachowice

Podczas dzisiejszej [21.06.2017r.] konferencji prasowej prezydent Materek poinformował, że wydrukowano 6000 sztuk folderów informacyjnych, które zostaną rozdane uczniom starachowickich szkół. Koszt druku to 2800 zł powiedział prezydent.

Dodane: 21.06.17
Tagi:

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie