Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios Starachowice! 27 i 28 maja

8589.nsmed

Z okazji Dnia Dziecka podaruj swoim pociechom niezapomniane chwile w sieci kin Helios! Podczas weekendu 27 i 28 maja nasze kina będą należały do najmłodszych Widzów!

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na specjalne pokazy Disney Junior w kinie, filmy familijne, seanse najlepszych bajek, a także specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików.

 

Proponujemy różnorodne propozycje filmowe dla każdego:

„Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios ! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in.: Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia, a ponadto premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.

Odkryjemy największą tajemnicę w historii Smerfów. „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” wyruszą z nami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Pokazy premierowe!

Zapraszamy także na specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2.

Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Przekonacie się, czy tym razem szczęście będzie sprzyjało kapitanowi Jackowi Sparrowowi? Pokazy premierowe!

Oprócz wspaniałych seansów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, na wszystkie odwiedzające nas dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji w holu kina:

- kącik fryzjersko-kosmetyczny

- malowanie twarzy oraz formowanie zwierzaków z balonów

- gry i zabawy

- lekcje taneczne ZUMBY dla dzieci

- lekcja jęz. angielskiego na wesoło

- eksperymenty i ciekawostki naukowe

- zajęcia karate

- słodka niespodzianka 

- pokaz wielkich baniek mydlanych

- moc konkursów, wspaniałe nagrody

Serdecznie zapraszamy.

Info: Helios

Dodane: 21.05.17

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie