Wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka z dobrymi wiadomościami w gminie Pawłów

11884.nsmed

Ministerstwo Sportu i Turystyki przekazało 1 067 400 zł na budowę sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Godowie. Mówili o tym dzisiaj 10 października br. wiceminister Anna Krupka oraz wójt gminy Pawłów Marek Wojtas.

- Dzięki środkom z mojego ministerstwa, Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie ponad miliona złotych, możliwa będzie budowa sali gimnastycznej przy tej szkole (Szkoła Podstawowa w Godowie – przypis red.). Dzięki tym środkom powstanie nowoczesna, bezpieczna sala gimnastyczna, a której będą mogły korzystać dzieci, korzystać uczniowie Szkoły Podstawowej. Jestem przekonana, że także i wszyscy mieszkańcy gminy Pawłów, których mam nadzieję, ta sala gimnastyczna będzie inspirowała do aktywnego spędzania czasu, do uprawiania sportu. (…) Inwestujemy nie tylko w wielkie miasta, nie tylko w miasta powiatowe, ale w takie gminy wiejskiej, jak Pawłów. Przez cztery lata naszych rządów, do Pawłowa z Ministerstwa Sportu i Turystyki trafiło ponad 5 milionów złotych wsparcia na różnego rodzaju inwestycje. (…) Jak również trafiło bardzo wiele środków do całego powiatu starachowickiego – to jest ponad 11 milionów złotych. To były środki choćby na boisko w gminie Mirzec czy też strzelnicę w Starachowicach. Inwestujemy w świętokrzyską infrastrukturę sportową. Inwestujemy w zrównoważony rozwój – powiedziała posłanka PiS Anna Krupka – wiceminister sportu i turystyki.

- Chciałem bardzo podziękować pani minister za wsparcie, którego udzieliła dla całej naszej społeczności lokalnej. Jest to kolejna inwestycja, która znalazła dofinansowanie ze środków ministerstwa sportu – powiedział wójt gminy Pawłów Marek Wojtas i dodał, że inwestycja związana z budową hali sportowej w Godowie jest szczególnie istotna, ponieważ znacznie poszerzy, znacznie polepszy bazę szkoły. - Tutaj dzieci uczą się na jedną zmianę, ale jest naprawdę ciasno. Po dojściu dwóch roczników, okazuje się, że tych sal lekcyjnych jest mało. W projekcie technicznym, przy budowie sali sportowej, są przewidziane również klasy lekcyjne. Zaplecze dydaktyczne poprawi się o 100% - dodał wójt Marek Wojtas. 

Dodane: 10.10.19 | komentarze (17)

Komentarze użytkowników

master of chaos | 2019-10-10 21:05:42 napisał(a):

A co ze stadionem w Starachowicaxh???

Adaś | 2019-10-10 21:25:59 napisał(a):

Macie Materka?!

Gość | 2019-10-11 07:11:49 napisał(a):

Ze stadionem? Jak to co? Do sprzedania, tak wymyślił najlepszy menadżer, gwiazda internetu materek... Po * nam stadion? Bedzie cus innego... I tyle.

kiełbasa | 2019-10-11 07:12:49 napisał(a):

To typowa kiełbasa wyborcza trzymana na ostatnie dni kampanii...

Wyborca | 2019-10-11 14:00:25 napisał(a):

I tak głosujemy na Agatę Wojtyszek

Do Wyborca | 2019-10-11 15:08:06 napisał(a):

Mąż znowu w akcji?

Klin | 2019-10-11 15:53:04 napisał(a):

A ja w niedzielę z pełnym spokojem razem z moją rodziną głosujemy na Zbyszka Ziobro. Polska versus Sycylia.

Wyborca | 2019-10-11 17:17:22 napisał(a):

Ja głosuje na Krzysztofa L.

do poprzedników | 2019-10-11 17:27:53 napisał(a):

Głosujecie na PiS, gdyż pewnie marzy wam się wejść do grona nowych pisowskich elit, podporządkowanych całkowicie pewnemu choremu z nienawiści psychopacie. Współczuję ograniczenia umysłowego!!!

Marcel | 2019-10-11 17:33:25 napisał(a):

Ja głosuję na PiS.Od czasu kiedy rządzą jest lepiej.

Jestem zdrowy | 2019-10-11 17:57:49 napisał(a):

Jestem zdrowy na umyśle i nie popieram wybrańców "ludzkiego pana" który podzielił Polaków. Kiedyś za to słono zapłaci !

Klin | 2019-10-11 19:30:18 napisał(a):

Dlaczego w Was tyle żółci i jadu drodzy rodacy nienawidzący PiS-u. Mamy jedną Ojczyznę, którą kieruje obecnie Prawo i Sprawiedliwość i robi to o wiele lepiej niż wasi wybrańcy. Kiedyś do władzy dojdzie inna opcja i będzie miała możliwość się wykazać. Po co więc ta nienawiść? Obecny rząd wydaje 40 mld zł na programy prospołeczne i prawie już zrównoważył budżet - cud? Bezrobocie 5,2%, płaca minimalna rośnie jak nigdy, PKB rekordowe w Europie, wiek emerytalny 60 lat a nie 67 jak za Waszych rządów itd. Będziecie może kiedyś mieć dobry program, wiarygodnych polityków to wygracie wybory a póki co uszanujcie wybór większości i powstrzymajcie swoją nienawiść bo szkodzicie Polsce.

Mała | 2019-10-11 21:00:09 napisał(a):

Głosujemy na PIS

Gość | 2019-10-11 21:11:10 napisał(a):

Byle nie na PSL z Suchedniowa udającego KO

Serdel | 2019-10-11 21:45:27 napisał(a):

Materku Marku zrobiłeś ojcu i sobie krzywdę.Ten uk£ad nie ma szans.Brejzowie już pokazali.

Agata | 2019-10-11 21:47:10 napisał(a):

Głosujemy na PiS!!!!!!!!!

Samorządowiec | 2019-10-11 22:49:07 napisał(a):

Nie głosuję na tych co sortują ludzi!!!