Wiosenne Porządki 2019 w Starachowicach

11294.nsmed

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach wzorem lat ubiegłych organizuje akcję „Wiosenne Porządki” i serdecznie zaprasza na wspólne sprzątanie Starachowic i okolic wszystkich, którzy chcieliby pomóc. - Zanim przystąpimy do akcji zróbmy zdjęcie zaśmieconego terenu. Kolejne wykonajmy po uporządkowaniu tego terenu. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu i uczestnictwa w akcji – mówi dyrektor MOSiR Krystian Sadza. 

- Jesteśmy przekonani, że wszyscy dostrzegamy taką konieczność i jeszcze liczniej niż w ubiegłym roku przyłączymy się do wielkich porządków. Jako Organizator akcji zapewniamy rękawice, worki, chwytaki do śmieci, szpikulce, grabie, wiadra i kuwety na stłuczkę. Podczas tegorocznej akcji postanowiliśmy sobie za cel zlikwidowanie dzikich wysypisk na terenie miasta, które wskazała nam Straż Miejska – mówi dyrektor ośrodka Krystian Sadza, przy okazji dziękując za włączenie się w akcję licznym organizacjom. -  Dziękuje stowarzyszeniom: Romi, Zabiegane Starachowice, Everest, Fundacja Kanon, harcerzom, starachowickim Morsom, starachowickim wędkarzom, Klubowi Płetwonurków Kalmar, starachowickim klubom piłkarskim(FKS Łazy, MKS Starachowice, Juventa, SKS Star Starachowice, Instal Michałów). Dziękuję Starachowickiej Spółdzielni Socjalnej, która odbierze śmieci i również weźmie udział w sprzątaniu miejsc, których na co dzień nie ma w swoich obowiązkach. Dziękuję prezydentowi miasta Starachowice, który obiecał zapłacić za wywóz i utylizację zebranych śmieci. Dziękuję Komendantowi Straży Miejskiej i strażnikom miejskim za pomoc w wskazaniu dzikich wysypisk śmieci – mówi Sadza.

W akcji udział wezmą również działkowcy porządkując tereny tzw. garażowisk.

Info: MOSiR

Dodane: 17.05.19 | komentarze (6)

Komentarze użytkowników

Mieszkaniec | 2019-05-17 19:35:50 napisał(a):

A gdzie się podziała starachowiczanka stworzyć wreszcie z prawdziwego zdarzenia firmę komunalną i przestać się wygłupiać. Tak robią wszystkie poważne miasta utopiono kolejne miliony a miasto tonie w brudzie.

Gierek | 2019-05-17 20:13:14 napisał(a):

Gierek

esteta | 2019-05-17 20:50:23 napisał(a):

pięknie wyglądają banerki wyborcze w starachowickich chaszczach :)no ale to zielona stolica przecież jest.

Nie | 2019-05-17 21:52:33 napisał(a):

Niech Mareczek i spółka ruszy * i niech sprzataja, przyda mu się ruch bo ledwo się już rusza.

Obserwator | 2019-05-17 22:53:24 napisał(a):

Co by nie powiedzieć super działanie super inicjatywa. Jestem za!!!!!

Mieszkaniec | 2019-05-18 15:22:30 napisał(a):

A są nagrody za znalezienie czegoś w śmieciach np rachunku za telefon ? Bo jedno takie miejsce znam :)

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie