Wolne Sądy. Wolne Wybory. Wolna Polska. Grupa „Starachowice Dla Demokracji” zaprasza

9293.nsmed

Grupa „Starachowice Dla Demokracji” zaprasza:

Batalia o Wolne Sądy trwa. W rzeczywistości jest to batalia o wszystko.

8 grudnia w Starachowicach spotykamy się znów pod Sądem Rejonowym przy ul. Stanisława Staszica 12 o godz.18. Zabierzcie świeczki.

Rząd, który łamie prawo i depcze Konstytucję powinien podać się do dymisji.

Skończyły się w Polsce rządy prawa.

Artykuł 10 Konstytucji mówi:

1. Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.

2. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i trybunały.

Od dwóch lat My Obywatelki i Obywatele nieustająco protestujemy przeciwko rządom bezprawia.

Czas wracać na ulice naszych miast.

Dość tego !!!

Nie ma żadnego znaczenia, z której organizacji jesteś, pod jakim sztandarem protestujesz.

Wszyscy walczymy o Polskę wolną od dyktatury.

Wspólnie staniemy ramię w ramię w obronie niezależności wymiaru sprawiedliwości i Konstytucji.

Nie dajmy się podzielić !!!

Informacja nadesłana

Dodane: 07.12.17

Komentarze użytkowników

rch | 2017-12-07 15:45:29 napisał(a):

Nie dziękuje nie skorzystam

współczuję | 2017-12-07 16:04:02 napisał(a):

Skorzystają z zaproszenia chyba tylko ci co są powiązani i zagrożeni .Co to znaczy chyba wszyscy wiemy.Ja nie idiota nie skorzystam.

Iza | 2017-12-07 16:07:35 napisał(a):

Nie jestem powiązana, nie jestem zagrożona, ale zależy mi na demokratycznej Polsce, na niezawisłym sądownictwie, dlatego wezmę udział.

do Iza. | 2017-12-07 16:16:16 napisał(a):

Mnie się nie podobała demokracja w wydaniu złodziejskie sitwy z PO. Ja tylko tobie mogę współczuć.Ale to jest twoja decyzja.

Kenjin | 2017-12-07 16:55:28 napisał(a):

I znowu na 40 tys miasto przyjdzie 20 osób. Ludzie maja na was brzydko mówiąc wywalone. Dalej brońcie starych układów a niedługo zostanie po was tyle co z ostatniego śniegu.

do Iza | 2017-12-07 17:41:53 napisał(a):

Utarło się, że bronimy układu. Tak wam wygodniej, bo się rozgrzeszacie za brak zaangażowania. Nie jestem za PO, nie jestem za PiS jestem za DEMOKRACJĄ i przestrzeganiem prawa !!!

Demokracja | 2017-12-07 17:48:12 napisał(a):

Kenjin nie słuchasz tego co mówimy. Wyobraź sobie, że są ludzie nie tęskniący do starych układów i równocześnie nie popierający łamania prawa przez partię rządzącą. Wystarczy trochę poczytać, posłuchać, wyjść poza utarty stereotyp i klapki z oczu opadną.

Gość | 2017-12-08 09:32:24 napisał(a):

Do Iza i innych, którzy chcą iść manifestować:
Przestańcie już pajacować, przestańcie robić sztuczny zamęt i siać histerie, z którego nic nie wyniknie. Szkoda waszej fatygi pod Sąd i stania na chłodzie przez 2 godziny... Te wasze awanturne manifestacje to już agonia, ostatnie podrygi waszych chorych "urojeń"...
Nikt nawet nie zwróci na was uwagi a tylko się wymarzniecie i wrócicie do domu.
Jeśli chcecie coś powiedzieć na temat reform w sądownictwie czy gdziekolwiek indziej, poczekajcie najpierw na skutki reform, poczekajcie rok, dwa, ocenicie wtedy czy rzeczywiście reformy są niekonstytucyjne a nie od razu iść i protestować przeciwko czemuś, czego jeszcze de facto nie ma.

do Gość | 2017-12-08 14:20:19 napisał(a):

Ne można czekać na skutki, bo jasne, że będą opłakane. Faszyzm wstąpił do Niemiec też z demokratyczną legitymacją !!! Przybywajcie dzisiaj pod Sąd o 18. Porozmawiamy o Polsce !!!

Komen | 2017-12-10 09:22:23 napisał(a):

Jest wolna Polska,będą wolne i sprawiedliwe wybory i sądy dla obywateli a nie dla określonych elitarnych grup. Ale takie zmiany muszą niektórych boleć bo trudno rozstać się z przywilejami. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

do Komen | 2017-12-10 09:41:36 napisał(a):

Czyli według Komen wybory które wygrał PiS nie były sprawiedliwe? Zgadza się wybór PiS to totalny błąd. PiS uzyskując poparcie 37% w wyborach otrzymał tylko 17% głosów uprawnionych do głosowania (reszta nie poszła głosować)twierdzi, ze większość ich popiera. Manipulanci! Precz z PiS!!!!!

Upraw | 2017-12-10 12:32:15 napisał(a):

Do wszystkich antypisowskich krzykaczy! Czy wy macie jakiś określony program dla Polski i Polaków. Bo jak was słyszę to wasz program sprowadza się jedynie do powrotu do tego co było przed dwoma laty jak rządziła poprzednia koalicja, czyli do niczego. Przestańcie wreszcie gryźć po kostkach jak niesforne pieski i zróbcie coś konkretnego, coś dobrego nie destrukcyjnego. No tak ale do tego trzeba mieć argumenty, dlatego wolicie stosować retorykę antypisowską, bo tak jest najłatwiej!

wyborca | 2017-12-10 14:10:50 napisał(a):

Nie wiem jak to co napisał do Komen rozumieć.Według ciebie totalna opozycja może wszystko bo ona ma większość?.Ludzie jakie leki wy bierzecie.

Do obrńców sekty pisowskiej | 2017-12-10 16:53:57 napisał(a):

Nie chcecie żeby było tak jak było? My też! Ale nie chcemy też milionów dla \rydzyka, milionów na pseudo specjalistów Macierewicza od niby zamachu smoleńskiego ( gdzie są dowody na zamach, gdzie jest wrak, za co biorą kasę?), Nowak za niewpisanie zegarka za 15tys. do zeznanaia podatkowego podał się do dymisji a Szyszko za wille niby za 50 tys. nie zamierza, czy kasa w spółkach skarbu państwa dla pisowskich prezesów została obniżona tak jak obiecywał pis?, czy zmniejszył administrację w ministerstwach? Kto beknie za wycięcie puszczy białowieskiej i zniszczenie stadnin koni arabskich? Czy wg. obrońców pisu powołanie izby dyscyplinarnej sędziów , którzy mają zarabiać 40% więcej niż inni sędziowie służy bezstronności czy raczej przekupstwu?, czy fakt , że wg. pisowskiej ordynacji wyborczej w Starachowicach może startować pisowski aparatczyk z Koziej Wólki nie znający lokalnych problemów jest ok?, Jak się czują wyznawcy pisu, że bankster został premierem? Przecież Szydło mówiła, ze my nie jesteśmy elitom a ile zarabiał Morawiecki? Wyszyscy obrońcy pisu jesteście hipokrytami! Wyznajecie zasadę "teraz k...a my" musimy się nachłapać bo teraz to my jesteśmy przy korycie! Dlatego nie interesuje was to, że łamana jest Konstytucja , że niszczy się sądownictwo! Nikt nie mówił, że sądów nie trzeba reformować ale wsażcie choć jeden przepis w pisowskiej ustawie, która ma poprawić funkcjonowanie sondownictwa, np. przewlekłość postępowań? Chodzi tylko o czystkę kadrową. A potem będą takie sądy jak Trybunał Konstytucyjny za Wolfgangowej Przyłębskiej, który orzeka 50% spraw mniej niż poprzedni skład! Można by tak przytaczać jeszcze milion argumentów ale obrońcy pisu i tak wiedzą lepiej! Ale czasy pisu też kiedyś przeminą a wtedy wyjdą nie takie afery jak za po.

do Gość | 2017-12-10 17:00:16 napisał(a):

Gdyby wszyscy ludzie myśleli tak jak ty to w Polsce nadal bylby komunizm! Na szczęście ludziom się chce bo mają idee i nie dadzą się przekupić za 500 zł.Nie po to ludzie w stanie wojennym walczyli o możliwość demonstrowania swoich poglądów żeby teraz Kaczyński, który w stanie wojennym spał do południa im tego zabraniał!

gość | 2017-12-10 18:46:43 napisał(a):

Ale przecież Starachowice są pełne spadochroniarzy,tu inaczej niż w większości miast wybiera się i zatrudnia obcych.

nie chcemy żeby było tak jak było | 2017-12-11 08:11:50 napisał(a):

Senator pis niejaki Jan Maria Jackowski w swoim biurze za publiczne pieniądze zatrudnia 4 z 6 swoich córek bo pozostałe dwie są nieletnie! Posiada 7 mieszkań komunalnych w Warszawie. No ale Szydło mówiła , że nie jesteśmy elitom! Tak też nie chcemy żeby było!!!!!!!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie