Wpadli, bo nie mieli maseczek. Dwaj mężczyźni byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności

14560.nsmed

Policjanci z Wydziału Prewencji starachowickiej komendy w piątek popołudniu zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie stosowali się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Okazało się, że mężczyźni byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z nich posiadał przy sobie środki odurzające.

W piątek po południu na jednej z ulic w Starachowicach policjanci z Wydziału Prewencji zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie stosowali się do obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Podczas legitymowania okazało się, że 26 i 20 latek są poszukiwani do obycia kary pozbawienia wolności. Starszy z nich ma do obycia karę 2 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo, a młodszy 20 dni za niezapłacone grzywny. Dodatkowo podczas kontroli osobistej przy 26-latku policjanci ujawnili środki odurzające w postaci amfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do aresztu.  

Mężczyźni w związku z brakiem maseczek zostali ukarani mandatami karnymi, natomiast 26 latek będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających za co grozi mu dodatkowo do 3 lat pozbawienia wolności.   

Opr. PK

Źródło: KPP w Starachowicach

Dodane: 06.04.21 | Odsłony: 1295

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie