Wspólne kolędowanie, licytacja choinkowych bombek oraz występ Eleni…

1134.th

Wszystko, to miało miejsce wczoraj w starachowickim hotelu Europa. Już po raz trzeci odbyło się wspólne kolędowanie z Młodzieżową Radą Miasta i prezydentem miasta Wojciechem Bernatowiczem.
W trakcie imprezy można było usłyszeć kolędy i pastorałki w wykonaniu pracowników urzędów i instytucji naszego miasta oraz chóru Concentus.
Na scenie pojawili się m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta wraz z prezydentem Wojciechem Bernatowiczem, Starostwa Powiatowego wraz ze starostą Andrzejem Matynią, Zakładu Energetyki Cieplnej, Urzędu Skarbowego, Starachowickiego Centrum Kultury, Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, starachowickiego Nadleśnictwa.W trakcie wspólnego kolędowania odbyła się aukcja świątecznych bombek podpisanych przez przedstawicieli władz i nie tylko.
Największą wartość miały dwie bombki.
Pierwsza, podpisana przez posła na sejm RP Przemysława Gosiewskiego, za którą zapłacono 205 zł. oraz podpisana przez naczelnika Urzędu Skarbowego Artura Jarosińskiego, za którą również zapłacono 205 zł. Bombka, którą podpisał prezydent Starachowic Wojciech Bernatowicz została wylicytowana do 100 zł. Natomiast tą , na której swój podpis złożył starosta Andrzej Matynia oddano za 200 zł. Była również bombka podpisana przez dyrektora powiatowego Urzędu Pracy Jarosława Nowaka, która „poszła” za 170 zł. 

Wszystkie zebrane pieniądze zostały przekazane na rzecz stowarzyszenia „Słoneczna Integracja”, działającego przy Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach. 
Dodatkowo pracownicy Urzędu Skarbowego oraz Młodzieżowa Rada Miejska przekazali upominki dla dzieci z rodzinnego domu dziecka.

Na koniec spotkania wystąpiła Eleni - polska piosenkarka pochodzenia greckiego. Artystka zaśpiewała wraz z publicznością wszystkim znane polskie kolędy i świąteczne pastorałki.

  

Więcej zdjęć z imprezy w galerii Redakcji portalu.

Fot. Red 

Dodane: 18.12.09 | Odsłony: 352

Komentarze użytkowników

Anka210 | 2009-12-18 17:07:24 napisał(a):

bardzo niska frekwencja,i troche nieprzystoi aby prezydent wychodził z sali w czasie koncertu gwiazdy,brak kultury.....

urka | 2009-12-18 23:35:08 napisał(a):

Cel licytacji jak najbardziej szczytny ale dlaczego akurat tam a nie np w sck albo w olimpi? ... Kółko wzajemnego lansu i adoracji!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie