Wybory samorządowe 2010. Starachowice – Listy wyborcze

2278.nsmed

Poniżej przedstawiamy Państwu pełną listę osób ubiegających się o mandat radnego w Radzie Miejskiej w Starachowicach, w Radzie Powiatu Starachowickiego oraz kandydatów na prezydenta miasta Starachowice. 

LISTA KANDYDATÓW DO RADY MIASTA

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1]


1 Krukowicz Andrzej Ryszard 63 Starachowice
2 Wójcik Rafał 33 Starachowice
3 Gacek Ireneusz Waldemar 64 Starachowice
4 Jurek Łukasz 27 Starachowice
5 Siedlak Piotr Mirosław 19 Starachowice
6 Matyjas Jerzy Józef 57 Starachowice
7 Gnatkowska Alicja Ewa 58 Starachowice
8 Rafalska Agnieszka 34 Starachowice
9 Daniel Andrzej 56 Starachowice
10 Stefański Łukasz Sebastian 33 Starachowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 2]

1 Klepacz Tadeusz Jan 60 Starachowice
2 Petrus Michał 29 Starachowice
3 Kowalski Maciej 31 Starachowice
4 Rokosz Grzegorz Marcin 73 Starachowice
5 Lasek-Bębas Małgorzata 41 Starachowice
6 Kosowski Zbigniew Andrzej 53 Starachowice
7 Nowakowska Ewa 51 Starachowice
8 Wysiadecki Lech 26 Starachowice
9 Frynas Hubert Paweł 31 Starachowice
10 Cieśla Damian Artur 34 Starachowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 3]

1 Nowaczek Piotr Rafał 34 Starachowice
2 Sałata Adam Sylwester 59 Starachowice
3 Sowula Robert Bronisław 38 Starachowice
4 Kamiński Marek Andrzej 60 Starachowice
5 Wiercińska Ewa Maria 66 Starachowice
6 Walkiewicz Stanisław Wojciech 70 Starachowice
7 Nowak Jadwiga Elżbieta 52 Starachowice
8 Wojciechowski Paweł 32 Starachowice
9 Sałata Stanisław 75 Starachowice
10 Latała Szymon 38 Starachowice
11 Kamiński Paweł 37 Starachowice
12 Ruzik Karol Dominik 29 Starachowice
13 Węglewicz Zygmunt 75 Starachowice
14 Sajda Dariusz Zbigniew 41 Starachowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 4]

1 Kwiecień Sylwester Andrzej 49 Starachowice
2 Pocheć Marcin Adam 34 Starachowice
3 Lefek Jan Adam 56 Starachowice
4 Łukaszewska Elżbieta Ewa 47 Starachowice
5 Jary Czesław Zygmunt 51 Starachowice
6 Kowalski Andrzej Mirosław 56 Starachowice
7 Mazur Sebastian Mariusz 34 Starachowice
8 Wykrota Michał Piotr 39 Starachowice
9 Klimaszewski Łukasz Karol 31 Starachowice
10 Celary Jolanta Małgorzata 47 Starachowice
11 Mazur Łukasz Marcin 26 Starachowice
12 Łyczkowska Barbara Katarzyna 45 Starachowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 1]

1 Krzeszowski Zenon 60 Starachowice
2 Michalski Paweł Leszek 48 Starachowice
3 Markowski Andrzej Bartłomiej 68 Starachowice
4 Zbroja Czesława Zofia 54 Starachowice
5 Kosa Witold Adam 71 Starachowice

6 Wrona Jarosław 41 Starachowice
7 Nowak Stanisław Andrzej 64 Starachowice
8 Kumek Alicja Lucja 51 Starachowice
9 Stępień Agnieszka 37 Starachowice


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2]

1 Gąsowski Piotr Antoni 60 Starachowice
2 Chustecki Andrzej Marian 57 Starachowice
3 Wolski Apolinary 60 Starachowice
4 Rak Tadeusz Adam 59 Starachowice
5 Dychalska Barbara 69 Starachowice
6 Bzinkowski Łukasz Zbigniew 34
Starachowice
7 Zawadzka Magdalena 31 Starachowice


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 3]

1 Łodej Maria Magdalena 63 Starachowice
2 Pudło Jan Jerzy 61 Starachowice
3 Gałek Grażyna Anna 60 Starachowice
4 Garbacz Halina 60 Starachowice
5 Jarosińska Aldona Dagmara 33 Starachowice
6 Żmijewski Leszek 53 Starachowice
7 Adamczyk Marek Tadeusz 45 Starachowice
8 Bomba Adam Szczepan 65 Starachowice
9 Winnicka Zofia 58 Starachowice
10 Pijanowski Wiesław Eugeniusz 58 Starachowice
11 Słomiński Tomasz Zbigniew 41 Starachowice
12 Kuleta Mariusz Piotr 40 Starachowice
13 Gierada Paweł Piotr 30 Starachowice
14 Potocka Agnieszka Justyna 33 Starachowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 4]

1 Cwalina Bogusław 56 Starachowice
2 Gębura Ewa Maria 59 Starachowice
3 Rymarczyk Joanna 53 Starachowice
4 Dobrowolska Barbara Krystyna 64 Starachowice
5 Czerw Elżbieta 46 Starachowice
6 Chlewicki Wiktor 58 Starachowice
7 Adamczyk Iwona Justyna 37 Starachowice
8 Piotrowski Rafał Krzysztof 37 Starachowice
9 Marek Zbigniew 42 Starachowice
10 Serwicka Danuta 46 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1]

1 Walendzik Michał Andrzej 26 Starachowice
2 Borkowski Aleksander 57 Starachowice
3 Mirkowski Jan Bogusław 66 Starachowice
4 Zemła Maria Barbara 59 Starachowice
5 Broda Iwona Jadwiga 45 Starachowice
6 Wyżykowski Tomasz Ryszard 47 Starachowice
7 Leś Marcin Antoni 54 Starachowice
8 Bilska Katarzyna Anna 40 Starachowice
9 Daniszewski Paweł Karol 23 Starachowice
10 Materek Marek Jerzy 21 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2]

1 Sendecki Michał 32 Starachowice
2 Komenda Wiesław Józef 53 Starachowice
3 Czarnecka Alicja 61 Starachowice
4 Jurkowski Henryk Krystyn 63 Starachowice
5 Pecelt Krzysztof Ryszard 57 Starachowice
6 Stanik Miłosz Damian 27 Starachowice
7 Michalski Wojciech Stanisław 49 Starachowice
8 Mączyńska Barbara Stanisława 54 Starachowice
9 Szemeczko Tomasz Julian 35 Starachowice
10 Bujak Zbigniew Stanisław 56 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3]

1 Rafalski Zbigniew Franciszek 58 Starachowice
2 Korus Krzysztof Jacenty 62 Starachowice
3 Cheda Agnieszka Elżbieta 35 Starachowice
4 Dobrowolski Rafał Michał 34 Starachowice
5 Kuźdub Zbigniew 53 Starachowice
6 Adamus Piotr Waldemar 42 Starachowice
7 Capała Michał Piotr 32 Starachowice
8 Misztal Anna 47 Starachowice
9 Jabłko Liliana Maria 50 Starachowice
10 Gajewski Rafał 33 Starachowice
11 Piekarska Aleksandra Władysława 62 Starachowice
12 Jaśkiewicz Elżbieta Ewa 53 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 4]

1 Capała Tomasz Jarosław 46 Starachowice
2 Tuz Waldemar Rudolf 63 Starachowice
3 Sierpiński Andrzej Tadeusz 60 Starachowice
4 Bębenek Marian 73 Starachowice
5 Ciepliński Jarosław 41 Starachowice
6 Prokop Helena Marianna 68 Starachowice
7 Szczepańska-Stanik Małgorzata 57 Starachowice
8 Sobolewski Witold Maciej 61 Starachowice
9 Sławek Witold Ireneusz 42 Starachowice
10 Jaros Jarosław 39 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1]

1 Główka Joanna Barbara 56 Starachowice
2 Orkisz Włodzimierz Józef 64 Starachowice
3 Nowakowska-Boska Dorota 64 Starachowice
4 Płusa Jarosław Wacław 44 Starachowice
5 Kosecki Kamil Mirosław 31 Starachowice
6 Kasprzyk Krzysztof Jerzy 50 Starachowice
7 Zając Małgorzata Maria 52 Starachowice
8 Nowakowski Jarosław Andrzej 36 Starachowice
9 Dziubińska-Czerko Iwona Teresa 53 Starachowice
10 Pruś Andrzej Piotr 43 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2]

1 Krępa Danuta Barbara 54 Starachowice
2 Balcerzak-Judasz Wanda Stanisława 54 Starachowice
3 Wiercińska Teresa Maria 63 Starachowice
4 Piórkowski Stanisław Mirosław 51 Starachowice
5 Cieśla Marcin Jan 29 Starachowice
6 Wojtasik Łukasz Szymon 27 Starachowice
7 Orłowska Małgorzata Katarzyna 54 Starachowice
8 Dziemba Tomasz 49 Starachowice
9 Błoński Waldemar Michał 43 Starachowice
10 Bernacki Rafał Radosław 32 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3]

1 Dziura Lidia 56 Starachowice
2 Krupa Adam Jan 57 Starachowice
3 Falkiewicz Daniel Dawid 23 Starachowice
4 Michta Piotr Stanisław 54 Starachowice
5 Myszka Krzysztof Stanisław 65 Starachowice
6 Bandura Józef 58 Starachowice
7 Szczygieł Stanisław Leon 64 Starachowice
8 Wesołowska-Siwek Agnieszka Katarzyna 37 Starachowice
9 Słowik-Wilczyński Marcin Andrzej 37 Starachowice
10 Potocki Marian 49 Starachowice
11 Kwiecień Tomasz 31 Starachowice
12 Pytka Renata 35 Starachowice
13 Wierzbiński Jerzy Roman 59 Starachowice
14 Poloczek Sławomir 23 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 4]

1 Rdzanek Paweł Antoni 48 Starachowice
2 Andrzejewski Tomasz Stanisław 53 Starachowice
3 Kubas Artur Lesław 41 Starachowice
4 Kowalska Małgorzata Anna 43 Starachowice
5 Gałka Jerzy Jan 56 Starachowice
6 Kubiczek Michał Paweł 39 Starachowice
7 Nowak Monika 35 Starachowice
8 Korycińska Beata Matylda 43 Starachowice
9 Kupis Jerzy Marian 56 Starachowice
10 Pędrasik Renata Wanda 54 Starachowice
11 Zdradzisz Władysław Piotr 59 Starachowice
12 Wrona Hubert Marian 32 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 1]

1 Ziółkowski Waldemar Zdzisław 59 Starachowice
2 Adamus Mirosław Józef 51 Starachowice
3 Warszawa Jarosław Kazimierz 39 Starachowice
4 Kiezik Anna 55 Starachowice
5 Kubrak Monika 24 Starachowice
6 Dwojak Krzysztof 50 Starachowice
7 Wójtowicz Tomasz Wacław 40 Starachowice
8 Minda Józef Adam 61 Starachowice
9 Słyk Grzegorz Edward 42 Starachowice
10 Dygas Joanna Dorota 61 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 2]

1 Maciejczak Jadwiga 46 Starachowice
2 Ćwieluch Janusz Tomasz 53 Starachowice
3 Tomaszewski Henryk 64 Starachowice
4 Cichocka Ewa 36 Starachowice
5 Tyczyńska Teresa 56 Starachowice
6 Stachurski Krzysztof Jerzy 51 Starachowice
7 Molenda Krzysztof Zygmunt 30 Starachowice
8 Gęborek Marian Gerard 67 Starachowice
9 Heda Stanisław 55 Starachowice
10 Ambroszczyk Piotr Paweł 34 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 3]

1 Walendziak Tomasz Piotr 38 Starachowice
2 Bernaciak Zygmunt Aleksander 65 Starachowice
3 Gross Norbert Krzysztof 38 Starachowice
4 Tarnowski Andrzej Jacek 64 Starachowice
5 Daszkowski Wiesław Tomasz 53 Starachowice
6 Wilk Sławomir 36 Starachowice
7 Czerwińska Grażyna Brygida 50 Starachowice
8 Listek Zbigniew Franciszek 67 Starachowice
9 Dulęba Janusz Jerzy 64 Starachowice
10 Księżki Arkadiusz Krzysztof 26 Starachowice
11 Misztal Iwona 36 Starachowice
12 Pryciak Andrzej 54 Starachowice
13 Styczeń Zbigniew 42 Starachowice
14 Konarski Mariusz Daniel 31 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 4]

1 Nowak Jarosław 47 Starachowice
2 Zuba Krzysztof 49 Starachowice
3 Łącki Bartosz Wojciech 34 Starachowice
4 Skurski Janusz Mirosław 63 Starachowice
5 Niebudzińska Anna 52 Starachowice
6 Mazur Katarzyna Jolanta 29 Starachowice
7 Ziewiec Paweł 48 Starachowice
8 Gwóźdź Jan 66 Starachowice
9 Biskupski Roman Aleksander 30 Starachowice
10 Łuczyński Tomasz Sławomir 29 Starachowice
11 Skóra Andrzej Janusz 48 Starachowice
12 Gołda Łukasz 31 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELCZOŚCI I WSPÓLNOT W STARACHOWICACH [Okręg nr 1]

1 Grunt Dariusz Witold 46 Starachowice
2 Kędziora Ligia Leokadia 68 Starachowice
3 Węgrzecka Jadwiga Genowefa 61 Starachowice
4 Gadomska Halina Apolonia 57 Starachowice
5 Wiśnios Urszula Magdalena 48 Starachowice
6 Tarczoń Jolanta Wanda 52 Starachowice
7 Gębura Jolanta Anna 51 Starachowice
8 Olesiński Ireneusz 47 Starachowice
9 Nowicki Tomasz Stanisław 54 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELCZOŚCI I WSPÓLNOT W STARACHOWICACH [Okręg nr 2]

1 Ludwiński Ryszard Edward 59 Starachowice
2 Bojara Kazimierz 65 Starachowice
3 Kucy Elżbieta Janina 58 Starachowice
4 Styś Marianna Leokadia 76 Starachowice
5 Lech Wiesław Jarosław 47 Starachowice
6 Matynia Jolanta 71 Starachowice
7 Żak Paweł 63 Starachowice
8 Kopański Zbigniew Jan 68 Starachowice
9 Gorzkowski Marek Zdzisław 54 Starachowice
10 Łasisz Janusz Stanisław 64 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELCZOŚCI I WSPÓLNOT W STARACHOWICACH [Okręg nr 3]

1 Różycki Krzysztof Zygmunt 59 Starachowice
2 Piwowarski Wiktor Czesław 63 Starachowice
3 Bontor Jadwiga 60 Starachowice
4 Sroczyński Adam Mieczysław 71 Starachowice
5 Kowalczyk Maciej Jan 51 Starachowice
6 Podworski Waldemar Władysław 70 Starachowice
7 Kwaśniewski Krzysztof Andrzej 62 Starachowice
8 Szymańska Teresa 59 Starachowice
9 Kwaśniak Elżbieta Wacława 58 Starachowice
10 Wróblewska Hanna Elżbieta 63 Starachowice
11 Wolański Władysław 63 Starachowice
12 Sadowski Andrzej Władysław 50 Starachowice
13 Więcaszek Michał 32 Starachowice
14 Wysocki Lucjan Stefan 67 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELCZOŚCI I WSPÓLNOT W STARACHOWICACH [Okręg nr 4]

1 Lucińska Jolanta Bogumiła 45 Starachowice
2 Rosołowski Sylwester Adam 39 Starachowice
3 Wróbel Czesław Ryszard 61 Starachowice
4 Cydzik Władysław 53 Starachowice
5 Rachudała Piotr 41 Starachowice
6 Jagieło Maciej Zbigniew 48 Starachowice
7 Kunert Dorota Agata 49 Starachowice
8 Ożdżyńska Jolanta Renata 49 Starachowice
9 Zieja Sylwester Jan 32 Starachowice
10 Wyderska Barbara Teresa 49 Starachowice
11 Kusiak Andrzej 47 Starachowice
12 Major Henryk 68 Starachowice

LISTA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA MIASTA STARACHOWICE

1 Bernatowicz Wojciech (37), Komitet Wyborczy Wyborców Forum 2010, Starachowice, członek Prawa i Sprawiedliwości
2 Capała Tomasz Jarosław (46), Komitet Wyborczy Platforma Obywatleska RP, Starachowice, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej
3 Krępa Danuta Barbara (54), Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Starachowice, członek Prawa i Sprawiedliwości, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
4 Krzeszowski Zenon (60), Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Starachowice, nie należy do partii politycznej
5 Kwiecień Sylwester Andrzej (49), Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, Starachowice, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej

LISTA KANDYDATÓW DO RADY POWIATU

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1]


1 Mróz Marian 64 Starachowice
2 Zalewska Mariola 55 Starachowice
3 Ulichnowski Janusz Mikołaj 60 Starachowice
4 Bugajski Krzysztof 49 Starachowice
5 Mikulska Katarzyna Zofia 57 Starachowice
6 Śledź Ryszard 64 Starachowice
7 Leszczyński Roman 59 Starachowice
8 Erbel Agata Anna 46 Starachowice
9 Lesiewicz-Snopek Magdalena Monika 32 Starachowice
10 Bębas Mariusz Zygmunt 30 Starachowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 2]

1 Łyczkowski Jarosław Paweł 48 Starachowice
2 Gałka Mariola Janina 47 Starachowice
3 Sroczyński Dariusz 69 Starachowice
4 Rok Zygmunt Stanisław 63 Starachowice
5 Gorycki Robert Dariusz 46 Starachowice
6 Wojtas Grzegorz Leszek 47 Starachowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 3]

1 Stefanik Jeremiasz Seweryn 66 Starachowice
2 Lewkowicz Paweł 37 Starachowice
3 Jarosz Szymon Stanisław 52 Starachowice
4 Moskalewicz Jerzy Włodzimierz 57 Starachowice
5 Dębniak Grażyna Teresa 49 Starachowice
6 Łosicki Dariusz Jarosław 49 Starachowice
7 Bachowski Ryszard Mieczysław 56 Starachowice
8 Dziadosz Tadeusz Antoni 69 Starachowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 4]

1 Zarzycki Jan 62 Tychów Stary
2 Listek Cezary Piotr 41 Wąchock
3 Celary Ryszard Zygmunt 59 Kuczów
4 Sieczka Karolina 26 Jagodne
5 Błach Szymon Adam 28 Gadka
6 Orczykowski Stefan 62 Krynki
7 Idźkiewicz Grzegorz Bernard 34 Mirzec
8 Bąk Ryszard Jerzy 49 Adamów

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 5]

1 Potrzeszcz Joanna 46 Rzepin Drugi
2 Podwiak Dariusz Jacek 47 Starachowice
3 Pocheć Jan 63 Pawłów
4 Woskowicz Marek Sylwester 58 Wielka Wieś
5 Kwaśniewska Urszula Alicja 47 Wąchock
6 Zabawski Marek Jan 53 Wąchock
7 Mitura Jan Stanisław 57 Wielka Wieś
8 Głowacki Grzegorz Jan 32 Ambrożów
9 Szlęzak Artur Tomasz 36 Wielka Wieś
10 Maciąg Andrzej Zbigniew 46 Rzepin Drugi

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 1]

1 Stanecki Stanisław Ryszard 51 Starachowice
2 Roguski Marek Jan 61 Starachowice
3 Gębura Tomasz Czesław 56 Starachowice
4 Łuczyński Włodzimierz Zygmunt 56 Starachowice
5 Franczyk Sławomir Stanisław 49 Starachowice
6 Janusz Wojciech Józef 52 Starachowice
7 Kowalski Włodzimierz Wiesław 54 Starachowice
8 Pepaś Anna 34 Starachowice
9 Maciąg Mieczysław Jan 60 Starachowice
10 Kusiak Marcin Tomasz 25 Starachowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2]

1 Kopeć Kazimierz Józef 61 Starachowice
2 Moćko Sławomir Adam 46 Starachowice
3 Serwicki Marian Adam 63 Starachowice
4 Luszowski Tadeusz Józef 58 Starachowice
5 Tuz Lucyna Weronika 51 Starachowice
6 Cygan Andrzej Bartłomiej 61 Starachowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 3]

1 Paluch Bronisław 65 Starachowice
2 Dembicka Katarzyna 56 Starachowice
3 Pawliński Jacek 41 Starachowice
4 Narwid Alicja Ewa 53 Starachowice
5 Wałęga Waldemar Konrad 70 Starachowice
6 Sokołowska Beata Maria 22 Starachowice
7 Stanecka Anna Elżbieta 57 Starachowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 4]

1 Dąbrowski Dariusz Sławomir 47 Ostrożanka
2 Stachuczy Jerzy 59 Brody
3 Stawiarska Ewa Jolanta 48 Krynki
4 Pastuszka Jan Piotr 48 Mirzec-Majorat
5 Koszarska Elżbieta Ewa 54 Dziurów
6 Paszkowski Sławomir Jan 43 Trębowiec Duży
7 Prokop Barbara Maria 52 Styków
8 Adamski Marek Michał 50 Jagodne

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 5]

1 Maciąg Andrzej Franciszek 52 Pawłów
2 Adamczyk Wiesława 55 Rataje
3 Pocheć Jan 58 Nowy Jawór
4 Grudzień Mirosława 53 Wąchock
5 Kopiński Jerzy Bogdan 53 Rzepin Kolonia
6 Gadowski Paweł 35 Kałków
7 Pepaś Stanisława Zofia 57 Szerzawy
8 Nowak Jerzy 48 Parszów
9 Witkowski Marek 62 Parszów
10 Ziewiec Tomasz 29 Szerzawy

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1]

1 Nowak Jolanta 54 Starachowice
2 Rymarczyk Sławomir 46 Starachowice
3 Bogumił Marek Waldemar 57 Starachowice
4 Jakubiec Renata Maria 50 Starachowice
5 Pocheć Marek Bronisław 57 Starachowice
6 Rakowski Andrzej 56 Starachowice
7 Lewiński Jan Jacek 55 Starachowice
8 Kalista Wiesława 53 Starachowice
9 Miernikiewicz Henryk 73 Starachowice
10 Schabowska Edyta Lidia 43 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2]

1 Sendecki Andrzej Marian 59 Starachowice
2 Miśkiewicz Jerzy Piotr 48 Mirzec
3 Karkoszka Marcin Michał 46 Starachowice
4 Goliat Wiktor Jan 52 Starachowice
5 Filus Zbigniew 55 Starachowice
6 Wojtan Stanisław Edward 53 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3]

1 Berak Cezary Hubert 64 Starachowice
2 Klar Igor Janusz 44 Starachowice
3 Bielecka-Korus Grażyna 62 Starachowice
4 Kasperski Andrzej Włodzimierz 63 Starachowice
5 Szlęzak Wojciech Konrad 31 Adamów
6 Czuła Tomasz Zbigniew 54 Starachowice
7 Charemski Andrzej 44 Starachowice
8 Haczyk-Ćwik Izabela 35 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 4]

1 Maciukajć Marek Janusz 49 Brody
2 Wojciechowski Mirosław Adam 54 Starachowice
3 Iłowski Ireneusz Stanisław 65 Krynki
4 Drożdżał Lidia Anna 47 Gadka
5 Gościński Władysław 67 Dziurów
6 Imos Rafał 42 Ruda
7 Chmielewski Mariusz Robert 36 Osiny-Mokra Niwa
8 Wontor Ryszard Józef 29 Jagodne

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 5]

1 Wrona Waldemar Jan 51 Nowy Jawór
2 Borowiec Ireneusz Franciszek 55 Ambrożów
3 Wrona Bożena Łucja 48 Wąchock
4 Oziomek Wiesław 48 Wąchock
5 Michalska Marzena Marta 34 Starachowice
6 Koprowski Grzegorz Marcin 35 Rzepin Kolonia
7 Skrzyniarz Władysław 58 Świętomarz
8 Adamczyk Arkadiusz 31 Pawłów
9 Kustra Andrzej 42 Adamów
10 Wojtachnio Maciej 34 Wielka Wieś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1]

1 Salwa Maria Anna 56 Starachowice
2 Rojek Andrzej Maciej 52 Starachowice
3 Purski Przemysław Jerzy 53 Starachowice
4 Kępa Paweł 34 Starachowice
5 Wysocki Krzysztof Tomasz 59 Starachowice
6 Wiewiór Małgorzata 43 Starachowice
7 Romanowski Wojciech Jerzy 28 Starachowice
8 Wąs Marek Marian 52 Starachowice
9 Matuszewski Leszek 53 Starachowice
10 Anduła Artur 38 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2]

1 Krzyżowski Michał Marek 55 Starachowice
2 Niewczas Andrzej 56 Starachowice
3 Lucińska Maria 55 Starachowice
4 Andrejas Zygmunt Adam 53 Starachowice
5 Borycka Danuta Maria 61 Starachowice
6 Niechciał Krystian Michał 27 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3]

1 Nowak Dariusz Franciszek 40 Starachowice
2 Wojtyszek Agata Katarzyna 43 Starachowice
3 Nowak Lucjana Elżbieta 62 Starachowice
4 Gut Wanda 54 Starachowice
5 Rutkowska Monika Renata 44 Starachowice
6 Krawiec Krzysztof Zbigniew 49 Starachowice
7 Pryciak Teresa Ewa 51 Starachowice
8 Białek Roman 32 Starachowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 4]

1 Nowak Ryszard 43 Małyszyn Górny
2 Świrta Mirosław Józef 45 Krynki
3 Zawisza Jan Adam 41 Osiny
4 Karwacki Michał Szymon 40 Brody
5 Drabik Regina Maria 54 Starachowice
6 Ladyca Henryka Mieczysława 56 Dziurów
7 Stępień Zdzisław Lucjan 59 Gadka
8 Głowniak Sylwia Monika 25 Młynek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 5]

1 Seweryn Dariusz Adam 45 Starachowice
2 Potocki Andrzej Stefan 58 Wąchock
3 Lipiński Jan Wojciech 60 Starachowice
4 Olszewska Małgorzata 54 Marcinków
5 Wypych Teodor Stanisław 49 Jadowniki
6 Korycińska Aldona Maria 46 Rataje
7 Orczyk Jerzy 36 Dąbrowa
8 Rutkowska Wiesława Zofia 39 Brzezie
9 Gębusia Dariusz Zbigniew 45 Rzepin Kolonia
10 Życiński Paweł Stanisław 21 Wąchock

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 1]

1 Bernatowicz Wojciech 37 Starachowice
2 Wojtal Aulianna 61 Starachowice
3 Wiśnios Wojciech 34 Starachowice
4 Ciepluch Robert Dariusz 42 Starachowice
5 Michalski Jarosław Kazimierz 40 Starachowice
6 Misiewicz Jolanta Maria 52 Starachowice
7 Kiełek Alfreda Dorota 52 Starachowice
8 Kornecka Emilia 39 Starachowice
9 Wąchocki Andrzej Stanisław 60 Starachowice
10 Pawłowski Marek Włodzimierz 53 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 2]

1 Matynia Andrzej Jan 54 Starachowice
2 Pastuszka Robert Adam 45 Starachowice
3 Jama Sławomir Zbigniew 45 Starachowice
4 Stachera Krystyna 54 Starachowice
5 Ciok Tadeusz 64 Starachowice
6 Borowski Piotr Marcin 42 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 3]

1 Bernatowicz Jolanta Ewa 65 Starachowice
2 Żmudziński Paweł Jan 49 Starachowice
3 Wodnicka Renata Izabela 47 Starachowice
4 Ćwieluch Janusz Witold 49 Starachowice
5 Zięba Marta Katarzyna 29 Starachwoice
6 Przepióra Jacek Krzysztof 29 Starachowice
7 Gralec Krzysztof Gustaw 52 Starachowice
8 Brzozowski Paweł Marek 30 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 4]

1 Król Krystyna Julia 52 Gadka
2 Margula Tomasz Stanisław 50 Krynki
3 Lech Ryszard Andrzej 54 Tychów Stary
4 Góra Lucyna Ewa 46 Styków
5 Tunia-Niewczas Elżbieta Ewa 53 Starachowice
6 Wójcik Wiesława Bogumiła 50 Krynki
7 Celuch Halina Elżbieta 54 Osiny
8 Farys Michał 28 Brody

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM 2010 [Okręg nr 5]

1 Wzorek Jan Piotr 50 Brzezie
2 Ciszewski Paweł Antoni 56 Wąchock
3 Wojtas Marek 39 Pawłów
4 Susfał Jolanta Grażyna 46 Wąchock
5 Kaczor Grażyna Józefa 58 Chybice
6 Sabatowski Waldemar Jan 55 Wielka Wieś
7 Jóźwik Joanna 43 Kałków
8 Sikorska Beata Magdalena 39 Parszów
9 Gębka Dariusz Józef 48 Rzepin II
10 Pożoga Jan Marek 48 Bronkowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI POLACY [Okręg nr 1]

1 Lipiec Mariusz 39 Starachowice
2 Marczak Anna Barbara 47 Starachowice
3 Grabowski Piotr Józef 22 Starachowice
4 Ślęzak Zbigniew 45 Starachowice
5 Andrzejewska Renata Barbara 44 Starachowice
6 Jantos Kamil Rafał 24 Starachowice
7 Bujak Patryk Michał 21 Starachowice
8 Molenda Edyta Renata 40 Starachowice
9 Szczepaniak Marcin Piotr 22 Dziurów
10 Domański Emil Wiktor 29 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI POLACY [Okręg nr 2]

1 Wroński Andrzej Albin 49 Starachowice
2 Zmorzyński Bartłomiej 25 Starachowice
3 Sokołowski Marcin 22 Starachowice
4 Piotrowska-Saletra Beata Agnieszka 34 Starachowice
5 Kotowski Zbigniew Jan 55 Starachowice
6 Gregorczyk Artur Jarosław 35 Starachowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI POLACY [Okręg nr 3]

1 Nowak Janusz Sławomir 45 Starachowice
2 Zabranska Jolanta Jadwiga 55 Starachowice
3 Jaśtal Maciej Piotr 26 Starachowice
4 Dunalewicz Krzysztof Józef 60 Starachowice
5 Brudka Artur Stanisław 45 Starachowice
6 Chreścionko Wiesława 52 Starachowice
7 Różycki Krzysztof Szymon 39 Starachowice
8 Gulba Piotr Stefan 21 Starachowice

Dodane: 03.11.10
Tagi:


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Komentarze użytkowników

michal | 2010-11-04 09:41:05 napisał(a):

wiele osób z tych list jest naprawde zlymi ludzmi....

observ | 2010-11-04 23:04:08 napisał(a):

a co ty mozesz wiedziec???
przestan palic to swinstwo i samwez sie do roboty!!!

starachowiczanka | 2010-11-05 18:38:40 napisał(a):

michał ma rację! np kandydat Janusz Witold Ćwieluch z FORUM2010 - wstyd, żeby taki ktoś reprezentował nas w powiecie! Ludzie kto go poparł? Czy my mieszkańcy już tak nisko się cenimy? Ktoś, kto ma tak burzliwą przeszłość, jest niewiarygodną osobą potrafi dobrze pracować dla powiatu????

truth | 2010-11-05 22:41:48 napisał(a):

czytam te nazwiska i na niektóre aż mnie mdli...no cóż, niektórzy nie potrafią odejść od "koryta"...kasa, kasa, kasa... Sami swoi.

grzestar | 2010-11-08 12:03:43 napisał(a):

Koryto coraz mniejsze a apetyt coraz większy. Zastanawia mnie czym Pan Warszawa tym razem zachęci swoich wyborców.Poprzednio wystarczyło kilkadziesiąt win prostych i kilkudziesięciu amatorów na nie;)To nie była kosztowna kampania ale skuteczna! O zgrozo!!! Może tym razem parę paczek makaronu i konserw z Bezpiecznego powiatu???? To znacznie obniży wydatki do zera i zapewni dostęp do koryta.... temu złodziejowi

anita | 2010-11-09 08:15:45 napisał(a):

A może aktywiści popracują za darmo?Wtedy to wyszło by szydło z worka.Nie było by chętnych . .

Karol | 2010-11-12 14:37:19 napisał(a):

Za darmo to było na początku lat 90-tych - dieta radnego wynosiła tyle co pół najniższej renty 3-grupy. Teraz większy zapał bo kasa leci. No i władza też...

Max | 2010-11-17 17:52:26 napisał(a):

Ja sobię miślę że z forum 2010 to startują oszołomy, co liżą dupę Bernatowiczowi - bo jak nie, to ich zwolni

grzestar | 2010-11-18 11:54:34 napisał(a):

Zgadzam się z Max-em. Forum 2010 to statek co idzie na dno. A Bernatowicz narobił 50mln złotych długu co dla nas Starachowiczan nie brzmi kolorowo.Mam nadzieje, że wyborcy docenią "osiągnięcia' Pana B.i jego trupy.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie