Wypadek czterech samochodów na ulicy Miodowej

10746.nsmed

Około godziny 8.00 na ulicy Miodowej, obok stacji paliw, doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów.

Jak informuje rzecznik starachowickich strażaków Marcin Nyga, zderzyły się dwa samochody osobowe, bus i samochód ciężarowy. Na chwilę obecną wiadomo o jednej osobie poszkodowanej. Na miejscu pracują służby – informuje Marcin Nyga.

AKTUALIZACJA z godz. 11.00

Dzisiaj 7 grudnia br. przed godziną 8.00 rano na ulicy Miodowej w Starachowicach doszło do wypadku. Przyczepa samochodu ciężarowego uderzyła w stojące na sąsiednim pasie samochody.

Mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak: - ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym chciał skręcić z ulicy Miodowej w lewo w Aleję Niepodległości. Podczas tego manewru najprawdopodobniej w wyniku poślizgu przyczepę samochodu ciężarowego zarzuciło na prawy pas. W związku z tym uszkodzone zostały trzy pojazdy. Za kierownicą uszkodzonego Fiata siedziała 21-letnia kobieta i to ona została zabrana do szpitala. Po za tym uszkodzeniu uległy jeszcze Peugeot oraz bus. Wszyscy kierujący byli trzeźwi – powiedział Paweł Kusiak.  

Dodane: 07.12.18

Komentarze użytkowników

? | 2018-12-07 08:26:39 napisał(a):

Dzisiaj na ul. Radomskiej - ul. Szkolna też coś się wydarzyło.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie