Wypadek w Tychowie Starym. Kto siedział za kierownicą Fiata? Ten co miał 3,5 promila czy ten co 2,4 promila?

9185.nsmed

W środę 8 listopada po godzinie 21.00 w miejscowości Tychów Stary (gmina Mirzec) doszło do wypadku z udziałem osobowego Fiata Cinquecento i pojazdu dostawczego Iveco.

Jak informuje oficer prasowy z KPP Starachowice Monika Kalinowska, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Fiatem zahaczył o stojące na wjeździe do posesji Iveco. W wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, dachował, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Fiatem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 25 i 31 lat z gminy Iłża. W wyniku obrażeń trafili do szpitala. Obaj byli nietrzeźwi. Według wstępnego badania na zawartość alkoholu w organizmie, wykonanego w szpitalu, młodszy miał 3,5 promila, starszy 2,4 promila. Teraz funkcjonariusze policji będą ustalali, który z nich był kierowcą Fiata powiedziała Monika Kalinowska. 

Na miejscu obecna była również straż pożarna. - Impet uderzenia spowodował, iż jeden z mężczyzn podróżujących Fiatem został wyrzucony z pojazdu. Strażacy będący pierwszą służbą ratowniczą na miejscu zdarzenia, udzielili poszkodowanym pomocy przedmedycznej. Za pomocą kołnierza i deski ortopedycznej ustabilizowano kręgosłup osoby, która wypadła z pojazdu. Drugiemu poszkodowanemu opatrzono rany cięte głowy. Użytkownicy dostawczego Iveco nie odnieśli obrażeń. Z uwagi na wyciek benzyny Fiat został postawiony na koła. Strażacy zneutralizowali powstałą plamę produktów ropopochodnych. W akcji udział wzięły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Starachowicach oraz zastęp OSP Mirzec - 13 strażaków informują starachowiccy strażacy. 


 Reklama

Dodane: 09.11.17

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie