X Noce Teatralne. Na wydarzenie obowiązują zapisy

13556.nsmed

Stowarzyszenie Promocji Talentów przy MDK przy współpracy z Parkiem Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach serdecznie zapraszają na jubileuszowe X Noce Teatralne. To będzie wielkie święto miłośników teatru i dobrego humoru.

Ciężko w to uwierzyć, ale to już 10 edycja tego wspaniałego wydarzenia. Na przestrzeni lat gościliśmy znakomite teatry-te zawodowe jak i amatorskie, te z bliska i te z daleka, wybitnych mistrzów aktorstwa: Marię Seweryn, Konrada Imielę, Artura Barcisia, ale przede wszystkim wierną publiczność, od lat wspierającą                                                                                           nasze teatralne działania. 

W tym roku spotykamy się 11 września o godzinie 20.00 w Hali Spustowej (teren Muzeum Przyrody i Techniki). Na rozpoczęcie Nocy Teatralnych wystąpi dobrze już znany starachowickiej publiczności Teatr Panopticum z Lublina. O 21.00 ze swoim programem autorskim zaprezentuje się Ireneusz Krosny - mistrz pantomimy i poczucia humoru. 

Pamiętając o tym, że nadal mamy obostrzenia epidemiologiczne związane z epidemią koronawirusa, uczestnictwo w wydarzeniu będzie możliwe tylko po telefonicznym zapisaniu się  pod nr tel. 41 274 65 25 (wystarczy podać nazwisko lub hasło). 

Dzień drugi (12 września) to wielkie święto miłośników teatru i talentu Marka Siudyma, który gościnnie dla występujących na Nocach Teatralnych poprowadzi warsztaty aktorskie. 

Serdecznie zapraszamy!

Komunikat prasowy: Park Kultury 

Dodane: 08.09.20

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie