Z konferencji PiS: „Polska ma stać się krajem dobrobytu” oraz „Polska krajem nowoczesnym opartym o wiarę, tradycję i kulturę”

11772.nsmed

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na posła Krzysztof Lipiec oraz dwie kandydatki Danuta Krępa oraz Agnieszka Kuś, podczas dzisiejszej konferencji prasowej podsumowały konwencję tego ugrupowania, która odbyła się w ubiegły weekend w Lublinie. Ponadto poprosili starachowiczan, aby 13 października br. to na nich oddali swoje głosy.

- W sobotę Prawo i Sprawiedliwość na swojej konwencji ogłosiło dobry program dla Polski i dla Polaków. To było wydarzenie znaczące. Do Lublina zjechała się cała Polska. To była bardzo dobra konwencja, konwencja żywiołowa, pełna energii. Pełna również mocy sprawczej. To było wielce budujące dla nas, że wokół PiS zgromadziło się tylu ludzi, bo było po co tam przyjechać. Świetnie wystąpienia. Przede wszystkim pana premiera Jarosława Kaczyńskiego, który wytłumaczył na czym polega uprawianie polityki w naszym państwie... Powiedział o wartościach, które powinny lec u podstaw każdego programu politycznego. Powiedział o tym, co jest dla nas najważniejsze. Najważniejsza jest dla nas Polska, los Polaków, ich dobrobyt. Projekt „hat-trick Kaczyńskiego” został dobrze przyjęty. Wiemy to już od ludzi, z którymi cały czas w ramach kampanii wyborczej się spotykamy – powiedział Krzysztof Lipiec i wymienił: wzrost wynagrodzeń, dopłaty dla rolników, 14-tą emeryturę.      

Kandydatka Danuta Krępa, startująca w wyborach parlamentarnych z 29 pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości wiele w swej wypowiedzi poświęciła rodzinie. Mówiła też o tym, że partii Jarosława Kaczyńskiego zależy, aby Polacy wracali z emigracji do kraju. 

- Prawo i Sprawiedliwość idzie do wyborów z bardzo dobrym programem, który będzie służył Polsce i Polakom. PiS dba o Polskę, dba o konkretnego obywatela. (…) Program opiera się wokół godności człowieka. Postawiono na rodzinę. O tym w świetnych wystąpieniach i pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego i pana premiera Morawieckiego i pani premier Beaty Szydło była mowa. Rodzina jest podstawową komórką społeczną, na której opiera się państwo. Szczęśliwa rodzina, dobrze rozwijająca się rodzina. Rodzina z wartościami, to również państwo z wartościami, rozwijające się państwo – mówiła Danuta Krępa. W dalszej części swojego wystąpienia kandydatka mówiła o powrocie Polaków z emigracji. – Polska ma stać się krajem dobrobytu. Niektórzy pytają czy to jest możliwe? To jest możliwe, jeżeli państwo będzie sprawnie działało. Rząd Prawa i Sprawiedliwości udowodnił, że działa sprawnie, że potrafi zadbać o budżet państwa, potrafi zyskiwać pieniądze, których poprzednie rządy nie potrafiły, gdzie uciekały nam miliardy złotych. (…) Dzięki sprawnemu państwu, dzięki podnoszeniu płacy, wrócą do nas ludzie, którzy są za granicą. Za granicę wyjechało bardzo dużo osób, które były wykształcone w Polsce, które są państwu polskiemu potrzebne. Mamy taką nadzieję, że poprzez realizację tych programów, uda nam się sprowadzić do Polski tych ludzi – tych dobrych specjalistów, którzy tu w Polsce mogą pracować. Polska ma się stać krajem, gdzie najlepiej się żyje w Europie – powiedziała Danuta Krępa.

- Pogram PiS, który był przedstawiony na konwencji w Lublinie jest programem skierowanym do wszystkich Polaków: do rolników, do przedsiębiorców, do osób, które najmniej zarabiają, a także do obszarów, w które zaangażowani jesteśmy my wszyscy. To jest szkolnictwo, służba zdrowia, infrastruktura drogowa. Program ten został napisany wspólnie z Polakami. Tego właśnie oczekiwali od rządu PiS Polacy. My chcemy, aby Polska była krajem nowoczesnym opartym o wiarę, tradycję i kulturę. Aby tak się stało, będzie to możliwe jeżeli dalej przez następne lata będzie rządził rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zachęcam państwa, abyście 13 października oddali głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości – powiedziała kandydatka Agnieszka Kuś - startująca z numerem 31 z listy PiS do parlamentu.   

 

Zabrania się kopiowania i udostępniania treści pochodzących z archiwum serwisu www.starachowice-net.pl bez podawania źródła

 

Dodane: 10.09.19 | Odsłony: 176
Tagi:

Komentarze użytkowników

Obtel | 2019-09-10 11:59:47 napisał(a):

A kwota wolna od podatku ?!?

igor | 2019-09-10 12:12:55 napisał(a):

szczególnie służba zdrowia działa dobrze, że w 2018 roku w zaświaty przeniosło się 414200 obywateli RP. Śmiertelne ofiary PIS-u dorównują zgonom z czasów II wojny światowej. W Starachowicach pozwolono , aby wojewoda zamknęła PAKS.A Kaczyński do tej pory nie odpowiedział na listy mieszkańców w tej sprawie
jest super!!

Do igor | 2019-09-10 12:48:28 napisał(a):

Palnij się w łeb ! lokalne władze miasta jak i powiatu oraz poseł powinni pomóc. Ta osoba z prawej strony lekką ręką wyraziła zgodę na likwidację reumatologii a radni prawie jednogłośnie zlikwidowali oddział ,to przez nią nie mamy jednego z najlepszych kardiologów. A liczba zgonów kardiologicznych patrząc na statystyki szpitalne 2017 -2018,2019 mówi wszystko.

Gaga | 2019-09-11 11:47:12 napisał(a):

PIS przeznaczył 1 mld 800 mln zł na finansowanie propagandy w publicznej TVP. To o 500 mln zł więcej niż jest wydawane na leczenie raka w Polsce. Dla PIS propaganda jest ważniejsza niż walka z nowotworami!!!

do Gagi | 2019-09-11 13:11:09 napisał(a):

Katolicy i kłamstwa - jak to zrozumieć?

zachwycona Polka | 2019-09-11 18:09:11 napisał(a):

POLSKA JEST JUŻ KRAJEM DOBROBYTU A IM WIĘCEJ BĘDZIE WIARY W CHRYSTUSA I DZIEWICĘ MARYJĘ TO SZCZĘŚLIWOŚĆ OGARNIE NAS WSZYSTKICH. BARDZO DOBRZE ŻE NIEDŁUGO BYCIE NA MSZY W NIEDZIELĘ ORAZ WIĘKSZE ŚWIĘTA KOŚCIELNE I DAWANIE NA TACĘ BĘDZIE OBOWIĄZKOWE. JUŻ MNIE PRZEPEŁNIA RADOŚĆ NA SAMĄ MYŚL. IDZIEMY W DOBRY KIERUNKU. TAK TRZYMAĆ !!!!!

Czuwaj | 2019-09-12 07:24:58 napisał(a):

Dodam tylko do powyższego: Niechaj księża pedofile używają sobie do woli w imie walki z gender i LGBt! :-D pod parasolem PISu.

Obywatel | 2019-09-15 19:49:04 napisał(a):

Czy Lipiec dogadał się z Krupką ? Nie widziałem nawet jednego baneru w Starachowicach

zyta do Czuwaj | 2019-09-23 22:23:31 napisał(a):

Co ty się czepiasz księży,człowieku ile przypadków molestowania było w parafiach w St-cach? Ja nie słyszałam, ale jak się okazuje Pan od kultury molestował dziewczęta, więc czep się tych co wiedzieli a nie zgłosili odpowiednim organom ścigania. Czep się tych co wybierali dyrektorów i co przeprowadzali kontrole bo jak widać z portali to wiele osób wiedziało.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie