Ze wsparciem Marka i Edka z programu Złomowisko PL trwa zbiórka złomu dla Natana

12971.nsmed

W sobotę 23 maja br. na zaproszenie Kacpra Grabowskiego w Starachowicach będzie gościła ekipa z programu Złomowisko PL czyli dobrze znani wszystkim złomiarze Marek i Edek. Wszystko to w szczytnym celu, czyli złom zebrany w ramach akcji zostanie sprzedany, a pieniądze z tej transakcji zasilą zbiórkę dla chłopca.

Natan Kalista pochodzi z Pawłowa. „Operacja musi zostać wykonana jak najszybciej, by Natan przestał cierpieć. By mógł stanąć na własnych nóżkach. Sytuacja jest dramatyczna! Natanek nie może zacząć chodzić, bo chora nóżka na to nie pozwala. Ból jest nie do zniesienia... Ten widok wiele razy każdego dnia łamie mi serce. Najgorsza jest świadomość, że nic nie mogę zrobić. Jestem skazana na czekanie i całkowicie zależna od Waszej pomocy. Jeśli nie zdobędę środków na operację właśnie tak będzie wyglądało życie mojego synka. Nie mogę do tego dopuścić! Błagam o pomoc!” - Pisze mama Natana w opisie do zbiórki pieniędzy na operację jej synka.

- Już jutro przyjeżdża Marek wraz ze swoją ekipą z programu Złomowisko PL. Informujemy, że zbiórka złomu również będzie prowadzona w przyszłym tygodniu. Odbiór złomu można cały czas zgłaszać. Złom można oddać także na własną rękę w skupie Rego przywożąc go samemu. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby pomóc Natankowi! Numer kontaktowy: 574 688 112, bądź przez Messenger [kliknij] - informuje w mediach społecznościowych Kacper Grabowski. 

Każdy kto nie ma złomu, może wspomóc zbiórkę dla Natana wpłacając nawet 1 zł. LINK do zbiórki [KLIKNIJ] 

Fot. Kacper Grabowski

Dodane: 22.05.20

Komentarze użytkowników

Marek P | 2020-05-22 17:48:24 napisał(a):

Kacper Grabowski zaprosił Marka i Edka haha brawa dla niego!! Każdy dobrze wie kto ich zaprosił do naszego miasta i poprosił Marka !!! Tak się sławę robi w mieście na biednym dziecku, mniejsza o to, liczy się cel!! Natanku obyś jak najszybciej uzbierał potrzebna Ci kwotę i stanął na nóżki... Tego najbardziej życzymy wszyscy!!!

Gość | 2020-05-22 18:27:22 napisał(a):

Ja nie wiem kto ich zaprosił?

Marek P | 2020-05-22 18:34:51 napisał(a):

Trzeba Kacpra zapytać on wie wszytko :)

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie