Zostań społecznym opiekunem kotów wolno żyjących!

10751.nsmed

Urząd Miejski w Starachowicach zamierza nadać osobom społecznie opiekującym się kotami wolno żyjącymi statut "Społecznego Opiekuna Kotów Wolno Żyjących" w ramach "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Starachowice".

Opiekun kotów otrzyma legitymację identyfikacyjną, karmę dla kotów w okresie zimowym oraz możliwość zgłaszania kotów, którymi się opiekuje, do bezpłatnej sterylizacji, kastracji lub leczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Referatu Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska pok. 118 tel. 41 273 82 42.

Autor: Iwona Tamiołło, UM Starachowice

Dodane: 08.12.18 | komentarze (6)

Komentarze użytkowników

Gość | 2018-12-08 10:06:11 napisał(a):

No nie wierzę... ale w takim razie mam propozycję. Może materek utwórz ZOPS. Zwierzęcy Ośrodek Pomocy Społecznej ? .. I przenieść opiekunki z MOPS? Będzie taniej.. A bloki dla mieszkańców, szkoły to przecież nie pali się... Poczekają ludzie..

do Gosc | 2018-12-08 17:39:38 napisał(a):

nie chodzi o to że zwierzęta ważniejsze, problem z bezdomnymi zwierzętami jest i to duży a jeśli są osoby chętne i z nadmiarem wolnego czasu to dlaczego nie. Dla osoby starszej, samotnej możliwość takiej aktywizacji to coś bardzo ważnego.
Ps. i jeszcze ten argument ze szkołami, nie rozumiem - zamykają czy nie przyjmują o co Panu/Pani chodzi?

AŚKA | 2018-12-08 21:28:54 napisał(a):

Brawo dla Prezydenta,inicjatywa godna pochwały Zwierzęta są bardzo ważne i trzeba im pomóc, należałoby zrobić ciepłe budki. kto kocha zwierzęta , ten jest dobrym człowiekiem

Do Aska | 2018-12-09 07:26:57 napisał(a):

Przestań Aśka chrzanic. Wszyscy widzimy że to tylko propagandowe, pozorowane działania. Problemem w gminie są bezdomni ludzie a nie koty. Ostatnio jeden gość spał urzygany i usmarkany na nowym przystanku dworca PKP a pasażerowie czekając na pociąg mokli obok na deszczu. Ida mrozy, ile będzie zamarznięc? Jak tam problem przenosin noclegowni, moze tym się lepiej zająć, zamiast handlem budynkami i terenami. Te kotki to odciaganie uwagi od prawdziwych problemów, dla ludzi którzy nie rozumieją co się dzieje w mieście. Skoro Materek taki pro-zwierzęcy to ile sam ma piesków, kotków? Ile razy przygarnąl jakieś zwierzę? Daj spokój, taki dobry człowiek, że wykorzystuje ludzi, zwierzęta, do napędzana sobie popularności. Kup okulary jak tego nie widzisz jeszcze.

Furman | 2018-12-10 21:43:35 napisał(a):

A co z kuniami?

Andrzej Bursa | 2018-12-12 18:04:19 napisał(a):

Pantofelek

Dzieci są milsze od dorosłych
zwierzęta są milsze od dzieci
mówisz że rozumując w ten sposób
muszę dojść do twierdzenia
że najmilszy jest mi pierwotniak pantofelek

no to co

milszy mi jest pantofelek
od ciebie ty skurwysynie.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie