Pracownik produkcji w Belgii.

Data: 2015-11-18 20:46:43
Firma SFS Poland działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji Odbieranie, Pakowanie i Etykietowanie

Ilość wakatów: 3

Obowiązki:
Dbałość o zapewnienie ciągłości surowców na linii produkcyjnej;
Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych;
Wymagania:
Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie w branży mięsnej, spożywczej mile widziane
Własny samochód !

Oferujemy:
-Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze
oczekiwania
-Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
-Atrakcyjne zarobki
-Ubezpieczenie Warta Business Travel

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres sfs.poland.at@interia.pl , nr tel. 696 218 660.

Ostatnie komentarze w serwisie