Doradca Klienta Rtv Euro Agd Starachowice

Data: 2016-03-07 12:29:29
Firma RTV EURO AGD Poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta do sklepu w Starachowicach.

Główne zadania:
-profesjonalna obsługa Klientów
-sprzedaż sprzętu
-przygotowanie sprzętu do sprzedaży

Oczekujemy:
-umiejętności sprzedaży
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów
-samodzielności w działaniu
-nastawienia na sukces
-umiejętności obsługi komputera
-mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub znajomość branży RTV / AGD

Oferujemy:
-umowę o pracę
-możliwość poznania najnowszych produktów z branży RTV i AGD
-pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej
-atrakcyjny pakiet szkoleniowy z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta
-możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez kliknięcie w poniższy link:

Ostatnie komentarze w serwisie