34-latek zatrzymany za kradzieże w drogeriach. Straty przekroczyły 13 tysięcy złotych

20556.nsmed

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże artykułów drogeryjnych na terenie miasta. Do zdarzeń doszło w miniony poniedziałek oraz czwartek. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 13 000 złotych.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca w dwóch różnych dniach wyniósł z jednej z drogerii na terenie Starachowic różne artykuły, w tym perfumy. Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich jeszcze w czwartek po południu zatrzymali podejrzewanego na jednej z ulic miasta.

– 34-letni mieszkaniec gminy Bodzentyn został zatrzymany w związku z podejrzeniem kradzieży artykułów drogeryjnych. Podczas przeszukania policjanci ujawnili przy nim środki odurzające – informuje oficer prasowy KPP Starachowice aspirant Paweł Kusiak.

Wstępne sprawdzenie wykazało, że mężczyzna miał przy sobie biały proszek zidentyfikowany jako amfetamina oraz środek odurzający określany jako 2-CB. 34-latek został osadzony w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży oraz posiadania narkotyków.

Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Zgodnie z przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodane: 02.03.26 | Odsłony: 533 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

dr | 2026-03-02 18:11:54 napisał(a):

Do roboty przymusowej nie do pierdla i jeszcze go żywić!!! łańcuchy na nogi i do zamiatania ulic.

F | 2026-03-03 16:58:40 napisał(a):

Więzienia są po to, żeby minimalizować koszt związany z nadzorem.

Ile trzeba byłoby Ci zapłacić, żebyś pilnował takiego zamiatacza ulic?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl




Ostatnie komentarze w serwisie