Akademia Nauk Stosowanych im. Józefa Gołuchowskiego to uczelnia, w której szczególnie prężnie rozwijają się studia podyplomowe...

18635.nsmed

Akademia Nauk Stosowanych im. Józefa Gołuchowskiego znajdująca się w Ostrowcu Świętokrzyskim funkcjonuje na rynku uczelni wyższych od 1996 roku, natomiast pierwszy nabór na studia podyplomowe odbył się w 2001 roku. W ciągu tych lat wykształciliśmy ponad 22 tysiące absolwentów studiów podyplomowych, zrealizowaliśmy szereg innowacyjnych inicjatyw w obszarze edukacji, partycypowaliśmy w transgranicznych projektach szkoleniowych. 

Dzięki temu z satysfakcją możemy powiedzieć, że Akademia Nauk Stosowanych im. Józefa Gołuchowskiego stanowi rozpoznawalną i coraz bardziej cenioną markę na rynku szkolnictwa wyższego. Cieszy również fakt, że ten rodzaj studiów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem osób chcących zyskać dodatkowe formalne uprawnienia lub umiejętności przydatne w pracy zawodowej.

Skąd taka popularność studiów podyplomowych?

Obecnie coraz bardziej na znaczeniu zyskują kompetencje miękkie, a także umiejętność w miarę szybkiego dostosowywania się pracownika do zmieniających się realiów rynku pracy. Dotyczy to zarówno kwestii mobilności pracownika, jak i zdobywania przez niego dodatkowych kwalifikacji. Studia podyplomowe, trwające standardowo rok, a w przypadku studiów kwalifikacyjnych 1,5 roku, stanowią jedną z najbardziej popularnych form zdobywania i potwierdzania nabytych kompetencji.

Jakie studia podyplomowe oferuje ANSG?

Łącznie mamy w ofercie blisko 40 różnych studiów podyplomowych, które mieszczą się w obszarach: pedagogiki, nauk o zdrowiu, ekonomii, zarządzania, bezpieczeństwa. Wśród nich są zarówno typowe studia kwalifikacyjne, pozwalające na zdobycie formalnego wykształcenia, jak i studia tzw. rozwoju osobistego. W swojej ofercie mamy także studia „Geopolityka i Geostrategia”, które są realizowane w formie online i prowadzimy je wspólnie z  Międzynarodowym Uniwersytetem Kaukaskim w językach polskim i angielskim, a wśród wykładowców są cenieni eksperci polscy i zagraniczni. 

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszam na stronę www.podyplomowe.info.pl

Czy możemy się spotkać z jakimiś nowościami w ofercie studiów podyplomowych w nadchodzącym roku akademickim?

Naszą ofertę stale aktualizujemy i dostosowujemy do rynku. Nowością w roku akademickim 2024/2025 są  studia podyplomowe: „Edukacja zdrowotna”, „Etyka w szkole”, „Trener umiejętności społecznych”.

Dlaczego osoby zainteresowane podjęciem studiów podyplomowych powinny wybrać ofertę ANSG?

Staramy się dbać o renomę i oferować naprawdę dobry produkt za konkurencyjną cenę. Programy naszych studiów podyplomowych są stale modyfikowane, staramy się dobierać kadrę dydaktyczną spośród najlepszych dostępnych specjalistów, przede wszystkim z bogatym, praktycznym dorobkiem zawodowym. Dlatego właśnie wśród naszych wykładowców nie brakuje wybitnych ekspertów przyjeżdżających z największych ośrodków akademickich, tj. Krakowa czy Warszawy. Są to fachowcy, praktycy z bogatym doświadczeniem zawodowym, wiedzą, którą chcą dzielić się ze słuchaczami. A takiej wiedzy, opartej na doświadczeniu, oczekują słuchacze studiów podyplomowych. I nasza Uczelnia im ją oferuje. 

dr Ewelina Żuchowska  – Dziekan Wydziału Pedagogicznego ANSG, Pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia Podyplomowego

Artykuł sponsorowany 

Dodane: 07.06.24 | Odsłony: 269

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie