Kandydatka na urząd Prezydenta Miasta Starachowice Agnieszka KUŚ. List motywacyjny oraz CV

18418.nsmed

Wybory samorządowe są okazją do wykorzystania potencjału społecznego i angażowania mieszkańców w sprawy publiczne. Każdy głos ma znaczenie, a udział w wyborach to jedna z form aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej.

Wybory samorządowe dają mieszkańcom możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój miasta. Poprzez udział w wyborach mogą wybrać przedstawicieli, którzy będą reprezentować ich interesy i podejmować decyzje dotyczące inwestycji, infrastruktury, czy polityki społecznej.

W niedzielę 7 kwietnia wyborcy, którzy udadzą się do właściwego dla miejsca zamieszkania lokalu wyborczego i potwierdzą swoją tożsamość, otrzymają 4 karty do głosowania: jedną z listą kandydatów do rady miejskiej, drugą z listą kandydatów do rady powiatu, trzecią z listą kandydatów do sejmiku województwa oraz czwartą z kandydatami na wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta. Oddanie głosu na konkretnego kandydata następuje poprzez postawienie znaku "X" w wyznaczonym miejscu. Przypomnijmy, że w 2018 roku mniej niż połowa uprawnionych do glosowania starachowiczan poszła do urn. 

Redakcja Starachowice-NET.pl poprosiła trójkę kandydatów, którzy walczą o fotel Prezydenta Miasta Starachowice o napisanie CV oraz podania o pracę (listu motywacyjnego) do pracodawcy czyli mieszkańców Starachowic. 

Poniżej list motywacyjny kandydatki na Urząd Prezydenta Miasta Starachowice Agnieszki KUŚ oraz załączone jako grafika CV.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, które odbędą się dnia 07 kwietnia 2024 r. chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na urząd Prezydenta Miasta Starachowice.

Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne, 26 letni staż pracy, w tym ponad 20 letnie  doświadczenie na stanowisku kierowniczym. W swojej karierze zawodowej pełniłam funkcję Dyrektora Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach,  Kierownika Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach, obecnie jestem Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchy Drogowego w Kielcach. Jako dyrektor organizowałam i nadzorowałam pracę kierowanych przeze mnie jednostek. Planowałam nowe rozwiązania służące podniesieniu jakości pracy, z sukcesem pracowałam na rzecz podległych jednostek,  inicjowałam  i  realizowałam  projekty unijne. Jednak zawsze na pierwszym miejscu był i jest dla mnie Człowiek, co pokazałam będąc radną Rady Powiatu Starachowickiego w latach 2018-2024. Każdy Mieszkaniec naszego Miasta i Powiatu mógł  liczyć na moje wparcie bez względu na poglądy polityczne, o które nigdy nikogo nie  zapytałam..

Jestem osobą lubiącą trudne wyzwania, odpowiedzialną i w pełni angażująca się w swoją pracę. Do moich mocnych stron należy odpowiedzialność, umiejętności analityczne i szybkiego uczenia się, budowanie i utrzymywanie relacji międzyludzkich opartych na wzajemnym szacunku, konsekwencja w dążeniu do celu, prawdomówność i dotrzymywanie słowa.

Objęcie urzędu Prezydenta Miasta Starachowice pozwoli mi dalej spełniać  zawodową pasję  i realizować nowe wyzwania i obowiązki , a także  pracować na rzecz Mieszkańców Starachowic. Będę Prezydentem Wszystkich Mieszkańców, a nasze Miasto będzie dla Mieszkańców, nie dla władzy samorządowej. To Mieszkańcy będą współdecydować o ważnych dla Nich sprawach. Czas na zmianę, czas na kobietę. 

Bardzo proszę Państwa o zaufanie i 7 kwietnia oddanie na mnie Swojego głosu. 

Z wyrazami szacunku, 

Agnieszka Kuś

Dodane: 01.04.24 | Odsłony: 1674 | komentarze (15)
Tagi:

Komentarze użytkowników

I | 2024-04-01 13:10:40 napisał(a):

Bardzo niejasne wykształcenie, pierwszy raz widzę tak napisane, a o pracy w zespole najlepiej mogą powiedzieć uczniowie i nauczyciele. Wymowa dość wyraźna zarówno w skali głosu jak i w zakresie słownictwa

Joj | 2024-04-01 13:13:11 napisał(a):

Taniutkie coś te MBA...
A jak wygląda Pani zarządzanie zespołem powinni opisać byli podwładni

Joj bis | 2024-04-01 13:23:31 napisał(a):

Zapytam Joj ministry Gajewskiej oraz posła Gierade ile dali za MBA?

Do joj | 2024-04-01 13:42:12 napisał(a):

Ty może zapytaj klientów Capały to jest hit. Tylko nie tych od gwiazdek, tylko takich normalnych.

@@joj | 2024-04-01 14:35:45 napisał(a):

Wy wszyscy jesteście siebie warci. Kampania nienawiści. Zamiast skupiać się na ludziach to wy tylko obrzucacie się błotem. Wyborca pyta a wasza odpowiedź brzmi ZAWSZE - ale za to inni... Nigdy pisu. Zniszczyliście dobro w tym narodzie

Jan | 2024-04-01 15:42:02 napisał(a):

Pis trzeba rozliczyć a nie na niego głosować.

Samo wystawienie.. | 2024-04-02 10:16:39 napisał(a):

.. list wyborczych PiS świadczy o całkowitym oderwaniu od dzisiejszej rzeczywistości oraz nieznajomości ( lub udawanie) rozmiaru przekrętów w mafijnym państwie PiS0-u. A to dopiero początek rozliczania afer. Skąd nagle p. Kuś została z namaszczenia PiS-u dyrektorem WORD w Kielcach, jakie miała o tym pojęcie ???

nn | 2024-04-02 11:45:41 napisał(a):

Chroń nas Panie przed taką prezydentką.

To śmieszne | 2024-04-02 12:46:47 napisał(a):

Że teraz plują po PiS osoby, które w komitecie mają pro PiSowych działaczy, albo które złożyły drklaracje do PiS i nie zostały przyjęte za przynależność do służb PRLowskich, lub których rodzic przytulił się do PiS za etat. Ehhh hipokryci.

BB | 2024-04-02 18:20:52 napisał(a):

Brawo Pani Agnieszka!

Nie dopuścimy do kolejnej afery czerwonych pająków!

Stokrotka | 2024-04-03 09:04:56 napisał(a):

Koalicja zemsty 13.grudnia nie odpuszcza, bo nie ma nic do zaoferowania. Niewinnych ludzi wsadzają do więzień, a przestępców wypuszczają na wolność. Trzeba postawić na ludzi pracowitych, uczciwych i otwartych na krzywdę ludzi.. Takimi ludźmi są jedynie ludzie z PiS na czele których stoi p. A. Kuś.

nn | 2024-04-03 11:19:27 napisał(a):

Tyle komentarzy u kandydatów a tu kiepściuchno. Czy taka dobra czy nijaka?

Problem ... | 2024-04-04 12:19:43 napisał(a):

.. pani Kuś polega na tym ,że nie ma się pod kogo podwiesić. Cały układ runął 17 października i Wojtyszek czy Lipiec nic już nie znaczą..Zostały już tylko śledztwa prokuratorskie i wyroki..

Do Problem | 2024-04-04 12:29:41 napisał(a):

Ty się nie martw problemami Pani Kuś. Ona nie falszowała niczego...

Fakt | 2024-04-04 22:58:16 napisał(a):

Jasno wyrażała swoje poglądy. Niczego nie udawała. Walczyła z wtedy gdy inni posłusznie na wszystko się zgadzali.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie