Minionkowe Show i moc atrakcji w Galardii. ZAPROSZENIE

18569.nsmed

Już w sobotę, 18 maja do CH Galardia zawitają uwielbiane przez dzieci na całym świecie Minionki. Główni bohaterowie popularnej bajki, zaproszą najmłodszych gości galerii do wspólnej zabawy, atrakcji i konkursów z nagrodami. W programie dnia czeka m.in. wyjątkowe muzyczne Minionkowe Show, warsztaty w Laboratorium Gru, pokazy Szalonych Naukowców oraz różne strefy zabaw  i aktywności.

To będzie niezwykły dzień w Galardii. Trzy wesołe Minionki - Kevin, Stuart i Bob już w najbliższą sobotę przyjadą do galerii, by wciągnąć wszystkie dzieci w wir zabawy. Wydarzenie odbędzie się z okazji premiery najnowszej części filmowej serii pt. „Gru i Minionki: Pod przykrywką”, która wejdzie do kin  5 lipca. 

Minionkowa impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa aż do 19.00. W tym czasie mali goście Galardii będą mogli korzystać z rozmaitych rozrywek.

Głównym punktem programu będzie Minionkowe Show pełne niespodzianek oraz z udziałem dodatkowego niezwykłego gościa. Na scenie zaprezentują się także Szaleni Naukowcy, którzy pokażą różne sztuczki i eksperymenty oraz zaproszą na naukowe warsztaty w Laboratorium Gru.

Dla tych, którzy lubią wyzwania i rywalizację przewidziano liczne konkursy, odbywające się na scenie. Dzieci będą miały okazję zdobyć unikalne gadżety filmowe, słodkości oraz zabawki. Organizatorzy wydarzenia zadbają o to, aby żadne dziecko nie opuściło galerii bez prezentu. Zabawa w specjalnym Kole Fortuny, dla każdego zakończy się nagrodą.

W filmowym miasteczku pojawi się też Ścianka Interaktywna, dzięki której można będzie posłuchać minionkowych mądrości, zaś w Minionkowym Kinie dzieci obejrzą filmy o przygodach żółtych rozrabiaków. Na dzieci czekać będzie także słodki poczęstunek – Minionkowe Babeczki, które każdy będzie mógł własnoręczni udekorować.

„Filmowe imprezy, w towarzystwie uwielbianych na całym świecie bohaterów, które cyklicznie organizujemy w naszym centrum, zawsze przynoszą wiele emocji, frajdy i uśmiechów na małych buziach. Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców Starachowic na rodzinny dzień pełen zabawy z Minionkami. W programie przewidzieliśmy bardzo wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Mnóstwa zabawy dostarczą różne strefy aktywności, w których dzieci będą mogły zagrać w mini-tenisa i piłkarzyki, ułożyć puzzle czy przetestować zabawki, które wyprodukowano specjalnie z okazji premiery nowego filmu. Fanów malowania buziek ucieszy z pewnością Strefa Wizażu, której żadne dziecko nie opuści bez unikalnego, kolorowego makijażu w stylu Minionków.

Doskonałą pamiątką z wydarzenia będą zdjęcia w towarzystwie Minionków, na tle specjalnie przygotowanej foto-ścianki oraz niezapomniane ujęcia wideo w budce 360°.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej szczegółów na temat planowanych atrakcji można znaleźć na stronie internetowej [kliknij].

Artykuł sponsorowany 

Dodane: 13.05.24 | Odsłony: 600

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie