Policja zatrzymała podejrzanych o kradzież chłodnic

1407.th

Do starachowickiej komendy policji wpłynęło doniesienie o kradzieży chłodnic samochodowych wymontowanych z samochodów ciężarowych znajdujących się na terenie jednej z lokalnych firm.
Właściciel firmy straty wycenił na 1400 zł.

Patrol policji będący w pobliżu jednego ze skupów złomu zauważył mężczyznę niosącego do skupu metalowe części.
Okazało się, że były to elementy uprzednio skradzione z pojazdów ciężarowych, o czym informowano policję.
Skradziona chłodnica „poszła” w skupie za 160 zł.
Zatrzymany mężczyzna to 52-letni mieszkaniec Starachowic.
W trakcie czynności wyszło na jaw, że podczas kradzieży nie działał sam, a jego wspólnikiem był 29-latek.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodane: 12.03.10 | Odsłony: 1627

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl




Ostatnie komentarze w serwisie