Promocja powłok ceramicznych z gwarancją 4 lat producenta! Profesjonalnie w Starachowicach

18254.nsmed

Lakier lśniący nowością, jakby samochód wyjechał dopiero co z salonu? Tak, to możliwe w Starachowicach. Wystarczy powierzyć swój pojazd zawodowcom z Salonu Pielęgnacji Aut przy ul. Leśnej 29. Ta praca, to ich pasja. Do tego profesjonalne kosmetyki i każdy Klient wyjeżdża stąd zadowolony. 

Auto detailing, który jest oferowany w Salonie, to zarówno pakiet usług podstawowych czyli pielęgnacja wnętrza i myjnia, ale także powłoki ceramiczne i korekta lakieru. Aby się upewnić, czy warto skorzystać akurat z oferty tego miejsca, wystarczy zajrzeć na ich profil w mediach społecznościowych, żeby zobaczyć jakimi samochodami Salon się zajmował. LINK do FB [kliknij]. 

Graphene Coating, to zupełna nowość w dziedzinie powłok ceramicznych. Dzięki zawartości grafenu, jej trwałość jest wyjątkowo wysoka. Odporność na chemię, promieniowanie UV i niekorzystne warunki pogodowe za sprawą obecności grafenu jest kilkanaście razy wyższa niż zwykłych konwencjonalnych powłok. Niewymagająca  aplikacja, to wynik odpowiednio opracowanego składu oraz innowacyjnych technologii. Powłoka lakiernicza po aplikacji nabiera wyjątkowej śliskości a głębia koloru wydaje się być nieskończona.

Każdy klient dostaje kartę gwarancyjną oraz instrukcje postępowania w pielęgnacji auta lub oddania pojazdu profesjonalnej myjni/studia detailingu.

- Powłoki grafenowe, ceramiczne, jak i kwarcowe są powłokami ochronnymi. Tak naprawdę są wręcz świetnym zabezpieczeniem naszego lakieru samochodowego. Wiemy doskonale, że nasz lakier jest w zasadzie codziennie narażony na uszkodzenia spowodowane działaniem wilgoci, promieniowaniem UV, zabrudzeniami, a także chemią drogowa. Twarde ochronne powieki nie tylko odpowiadają za zabezpieczenie lakieru, ale także mają za zadanie odświeżyć znacznie jego wygląd. Po aplikacji powłoki nasz lakier będzie się prezentował dosłownie jak nowy  – mówi Krystian Jagła z Salonu Pielęgnacji Aut przy ul. Leśnej i dodaje, że jeśli chodzi o powłoki grafenowe, to koniecznie musimy wiedzieć, że dzięki nim zyskamy wręcz niesamowitą głębię połysku. - Będzie on dawał efekt 3D. Dodatkowo dzięki takowej powłoce udaje się zabezpieczyć lakier przed działaniem mineralnych osadów, które są zawarte w wodzie. Ponadto do samochodu będzie znacznie mniej przyczepiało się brudu. Poza tym, jeśli powłoki grafenowe zostają nałożone na lakier, to możemy być niemal pewni, że będzie nam o wiele łatwiej zajmować się pielęgnacją naszego samochodu – dodaje właściciel Salonu. 

Nasi specjaliści przygotowują auto od podstaw po aplikację powłoki na lakier samochodu. 

Promocja obowiązuje do 15 lutego 2024 r. na: 

- mycie detailingowe,

- korektę lakieru, 

- powłoki ceramiczne.

Warto przyszykować auto na sezon letni 2024.

Salon Pielęgnacji Aut, Starachowice, ulica Leśna 29

Tel. 512 601 122 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 8:00 - 18:00, soboty od 8:00 - 15:00. 

FB: salon pielęgnacji aut

Istnieje możliwość zakupu vouchera na prezent na różne zabiegi dla auta. Na Walentynki dla niego? Na Dzień Kobiet dla niej? 

Artykuł sponsorowany 

Dodane: 05.02.24 | Odsłony: 717
Tagi:

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie