2,4 promila u kierowcy Hondy i wypadek na 4 samochody

9098.nsmed

46-letni mężczyzna z Sandomierza spowodował wypadek wczoraj 10 października br. na wiadukcie w gminie Brody, gdzie prowadzone są prace drogowe i ustawiona jest tam tymczasowo sygnalizacja świetlna.

- Kierujący Hondą 46-letni mężczyzna z Sandomierza, będący pod wpływem alkoholu uderzył w samochód, który stał na czerwonym świetle na wiadukcie w gminie Brody. Mężczyzna miał 2,4 promila alkoholu. Uderzył w stojącego Citroena, po czym Citroen uderzył w Toyotę, a Toyota w Volkswagena. Kierujący Citroenem 19-latek został zabrany do szpitala, gdzie po udzielonej mu pomocy, został zwolniony do domu. 46-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy i sprawa będzie skierowana do sądu informuje oficer prasowy KPP w Starachowicach Monika Kalinowska.

Na miejscu obecni byli także strażacy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i likwidacji zagrożenia dla środowiska, jakie spowodował wyciek płynów ropopochodnych z pojazdów. W działaniach  trwających około trzech godzin brały udział 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Starachowicach - 8 ratowników.  

Fot. KP PSP Starachowice

Reklama

Dodane: 11.10.17

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie