Kontakt: kontakt@starachowice-net.pl

1. Reklama w portalu www.starachowice-net.pl Tel. 880-943-980.


Reklama internetowa to bardzo istotny element każdej kampanii marketingowej. Pozwala w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do odbiorcy.
Co najbardziej istotne, umożliwia zaistnienie i kreowanie marki na rynku lokalnym,
ale i także globalnym.
Proponujemy Państwu skorzystanie z oferty reklamowej w naszym portalu.
Powierzchnia reklamowa jest do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie zapewniamy całościowy zakres usług związany z kreacją wizerunku i obsługą marketingową osób, firm, instytucji.
Projekty graficzne i druk:
- projekty logo i znaków firmowych
- wizytówki
- ulotki
- plakaty
- foldery reklamowe

Druk wielkoformatowy:
- bannery
- afisze
- szyldy
- wyklejanie witryn

Tworzenie stron internetowych:
Zajmujemy się budową oryginalnych i wyjątkowych stron www; nowoczesnych graficznie i łatwych w administrowaniu. Każdy nasz projekt to coś nowego, każda strona staje się nieodzowną wizytówką jej właściciela.
Oferujemy tworzenie e-wizytówek oraz rozbudowanych serwisów i sklepów internetowych opartych na najlepszych technologiach.
Ponadto przygotowujemy grafikę 2D, animacje flash, prezentacje multimedialne.

Kolportaż ulotek:
Oferujemy kolportaż materiałów reklamowych na terenie miasta i powiatu, a także powiatów ościennych.

www.intermarka.pl


Właściciel serwisu www.starachowice-net.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia reklamy w przypadku, gdy reklamodawca zamieszcza informacje o usługach/produktach konkurencyjnych w stosunku do wydawcy portalu – firmy Intermarka oraz samego serwisu www.starachowice-net.pl

2. Katalog firm i instytucji:


Zachęcamy Państwa do zamieszczenia informacji na temat prowadzonej przez Państwa działalności w naszej bazie firm i instytucji, gdzie dajecie możliwość łatwego odnalezienia Państwa firmy i dotarcia konsumentowi do informacji o oferowanych produktach i usługach. Także lokalizacji oraz kontaktu z Państwem.

a) wpis podstawowy: nazwa, dane kontaktowe firmy.
b) wyróżnienie: nazwa, dane kontaktowe firmy. Informacja wyróżniona kolorową ramką oraz powiększeniem czcionki.
c) wpis rozszerzony: krótki opis rodzaju prowadzonej działalności, dane kontaktowe, link do strony klienta. Wyróżnienie kolorową ramką oraz powiększeniem czcionki.

Usługi katalogu firm - emisja roczna.

3. Artykuł sponsorowany:


a) dostarczany jest przez klienta i odnosi się do dowolnie wybranego tematu, dotyczącego oferowanych produktów lub usług. Artykuł może zawierać jeden dowolny plik graficzny (zdjęcie, wykres). W formatach: PNG, JPG, GIF. Maksymalny rozmiar pliku to 614 KB.
b) pisany jest na potrzeby klienta, po ówczesnym dostarczeniu wszelkich niezbędnych materiałów na jego temat.

Tekst zamieszczony będzie na stronie w dziale „Informator miejski” w zakładce „Artykuł sponsorowany” i będzie do niego kierował baner.
Czas emisji ustala klient.

4. Linki sponsorowane:


Możliwość zamieszczenia linku strony, który bezpośrednio kieruje do strony klienta. Usługa obejmuje krótki opis: rodzaj działalności i nazwę firmy. Emisja roczna.

Wszelkich informacji udzielamy pod adresem: kontakt@starachowice-net.pl

5. Współpraca z portalem starachowice-net.pl


Patronat medialny nad imprezą.

Jeżeli organizujesz imprezę, koncert, spotkanie i chciałbyś, aby informacja o tym pojawiła się nie tylko w lokalnej prasie i radiu, ale także na stronach internetowych
www.starachowice-net.pl - skorzystaj z naszej BEZPŁATNEJ oferty.

Z naszej strony oferujemy:
a) umieszczenie pełnej prezentacji imprezy/wydarzenia (zdjęcie, grafika lub logo + opis) w dziale „Imprezy” Portalu Starachowice-net.pl
b) wykonanie i umieszczenie baneru reklamowego na stronie o rozmiarach 200x165 pikseli w systemie rotacyjnym, na dwa tygodnie przed imprezą.
c) wysłanie informacji o imprezie do zarejestrowanych użytkowników portalu.

Z Państwa strony liczymy na:
a) umieszczenie logo Starachowice-net na wszelkich materiałach drukowanych promujących imprezę (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, program, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy jako patrona (jeśli taka istnieje). Logo zostaje przekazane po ustaleniach z Redakcją.
b) zamieszczenia informacji o Patronacie Medialnym Starachowice-net.pl w radiowym i telewizyjnym spocie reklamowym (w przypadku gdy taki jest emitowany).
c) informację słowną o patronie (portal www.starachowice-net.pl) w zapowiedzi np. na scenie (w trakcie imprezy) oraz w przypadku imprez biletowanych przekazanie kilku biletów do rozdysponowania w konkursie dla użytkowników naszego serwisu.

Przedstawione opcje wynikające zarówno ze zobowiązań patrona jak i organizatora imprezy ukazują przekrój możliwości wzajemnej współpracy. W zależności od rangi imprezy, ilości i jakości materiałów promujących imprezę, oraz jej specyfiki, wzajemne świadczenie usług jest regulowane odrębną umową. W celu omówienia jej warunków prosimy o kontakt
e-mail: kontakt@starachowice-net.pl


Jesteśmy otwarci również na każdy inny rodzaj obopólnej – koncepcyjnej współpracy: (wymianę informacji, przekaz wiadomości, przepływ wiedzy, wzajemne kreowanie, popularyzację, etc.)

INTERMARKA wydawca portalu Starachowice-Net.pl


Redakcja:
27-200 Starachowice, ul. Piłsudskiego 11a
tel. 880-943-980

redakcja@starachowice-net.pl
kontakt@starachowice-net.pl

W korespondencji prosimy o podanie nazwy firmy, lokalizacji oraz branży w celu ułatwienia dostosowania najbardziej korzystnej dla klienta oferty handlowej.

Ostatnie komentarze w serwisie