« 1 2 3 4 5 »

Wychowankowie Juventy poprowadzą klub

KLKS Juventa Kobex ma nowy zarząd. W jej składzie znalazło się miejsce dla wychowanków klubu. Prezesem został wybrany Dawid Kubiec, który zapowiada wprowadzenie starachowickiej królowej sportu na salony.
Dawid Kubiec ma w ostatnim czasie za sobą sporo historycznych chwil. Starachowicki biegacz w pierwszą niedzielę października wygrał szóstą edycję „MANii Biegania”, a w ubiegłym tygodniu zdecydował się na kierowanie klubem sportowym.
Kubiec w tegorocznej MANii wygrał bieg główny na dystansie 8...

Dodano: 18.10.17 więcej »

Dragon rusza z przygotowaniami

Klub Sportowy „Dragon” rozpoczął przygotowania do grudniowych Mistrzostw Polski w kickboxingu, które odbędą się tradycyjnie w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach. Dla kibiców sportów walki będzie to kolejna okazja do śledzenia na żywo najlepszych zawodników z całego kraju. W tej chwili trwa dopinanie spraw finansowych związanych z organizacją.
Starachowiccy kibice już trzeci rok z rzędu będą mogli emocjonować się rywalizacja w formule oriental rules. Weekendowy turniej mistrzowski zostanie rozegrany w...

Dodano: 06.10.17 więcej »

Wrzesień miesiącem naboru do Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice

Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w roku 2003 i młodsze chętne do uprawiania piłki nożnej na zajęcia w Piłkarskiej Akademii SKS Star Starachowice.
Rocznik 2003 i rocznik 2004, Waldemar Rak Tel. 604843577
Rocznik 2005 i 2006, Waldemar Rak Tel. 604843577
Rocznik 2007, Rafał Barański tel. 608220340
Rocznik 2008, Rafał Barański tel. 608220340
Rocznik 2009, Kamil Chadała tel. 792850202
Rocznik 2010, Kamil Chadała tel. 792850202
Rocznik 2011, Adrian Sobczyński tel. 500876091, Mariusz Fabjański 788124239
Rocznik 2012 i młodsi, Adrian Sobczyński...

Dodano: 16.09.17 więcej »

SWIMRUN, Wióry 2017. Relacja po zawodach

W minioną niedzielę, 3 września, na zbiorniku Wióry, odbył się pierwszy w Polsce historyczny swimrun -  Swimrun Wióry 2017. Swimrun to najszybciej w tym momencie rozwijająca się dyscyplina sportów wytrzymałościowych na świecie, obecnie swimrunowe wyścigi organizowane są w kilkudziesięciu państwach na świecie i każdego roku do rodziny swimrun dołączają nowe kraje. W tym roku dołączyła także Polska.
Swimrun to młoda dyscyplina sportu pochodząca ze Szwecji, łącząca bieganie z pływaniem i rywalizacją w parach....

Dodano: 07.09.17 więcej »

W Krynkach będą biegowe mistrzostwa Polski

Po raz pierwszy, w gminie Brody odbędzie się impreza sportowa o tak wysokiej randze. 30 września br. rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Biegach Górskich. Trasy wytyczone będą nad „Oczkiem" i na terenie rezerwatu „Skały w Krynkach". Zawody znajdują się wśród dwunastu, najbardziej prestiżowych biegów górskich w Polsce. Przewiduje się, że na starcie stanie ponad dwustu biegaczy z całego kraju.  
Organizatorami mistrzostw są: Ludowy Klub...

Dodano: 30.08.17 więcej »

Zostań piłkarzem KKS ASPN JUVENTA

KKS ASPN JUVENTA Partner sportowy WISŁY KRAKÓW S.A. ogłasza nabór chłopców do sekcji piłki nożnej. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z rocznika 2011 i młodsi. NIE WAHAJ SIĘ! Zostań zawodnikiem Juventy.
Gwarantujemy świetną zabawę, atmosferę oraz wysoką jakość szkolenia. Stawiając na nasz klub,  masz szansę bycia dostrzeżonym przez klub Ekstraklasy. Informacje pod nr telefonu 600-353-944 lub na stronie internetowej klubu www.juventastarachowice.pl
 
NABORY UZUPEŁNIAJĄCE
Zapraszamy wszystkich...

Dodano: 30.08.17 | komentarze (3) więcej »

Trójka zawodników Dragona Starachowice powalczy o medale kickbokserskich Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów

Trójka zawodników Dragona Starachowice powalczy we wrześniu o medale kickbokserskich Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów. Do Macedonii pojadą Alicja Siebyła, Adrian Gunia oraz Karol Mamerski.
Już 2 września kickbokserska reprezentacja Polski rusza w podróż na kolejne zawody mistrzowskie. Tym razem celem biało-czerwonych będzie stolica Macedonii - Skopje. Polacy ruszą w autokarową podróż na Bałkany w nocy z piątku na sobotę, a już w niedzielę nasi reprezentanci zameldują się w macedońskich hotelach.
Na...

Dodano: 29.08.17 więcej »

Starachowiczanin Dawid Kasperski spełnił swoje marzenia

Dawid Kasperski złotym medalistą kickbokserskiej rywalizacji podczas World Games 2017. Wychowanek Dragona Starachowice przyjechał do Wrocławia po złoto i swój cel zrealizował.
Starachowicki zawodnik po raz drugi na najwyższym stopniu podium Światowych Igrzysk Sportowych. Po sukcesie Jarosława Olecha w trójboju siłowym teraz przyszedł czas na Dawida Kasperskiego w kickboxingu. Wychowanek Klubu Sportowego Dragon rywalizował we Wrocławiu w kategorii do 86 kg.
Poza Kasperskim do walki o tytuł przystąpiło jeszcze siedmiu zawodników...

Dodano: 28.07.17 więcej »

Prezydent przyznał stypendia sportowe

Tatiana Pluta i Dawid Gotszling to dwójka reprezentantów starachowickich klubów sportowych, która za swoje sukcesy otrzymywać będzie do końca roku stypendium sportowe Gminy Starachowice. Stypendia przyznał Prezydent Miasta Marek Materek.
Tatiana Pluta i Dawid Gotszling to sportowcy, którym za osiągnięcia uzyskane w pierwszym półroczu 2017 roku na najważniejszym imprezach mistrzowskich Prezydent Miasta Starachowice przyznał stypendia sportowe. Pięściarka i pływak za swoje sukcesy osiągnięte w marcu otrzymają...

Dodano: 26.07.17 więcej »

Starachowiczanin Jarosław Olech złotym medalistą w trójboju siłowym

Jarosław Olech zdobył złoty medal w wadze średniej trójboju siłowego podczas 10. Światowych Igrzysk Sportowych. Polak wyprzedził Ukraińców Wołodymira Rysiewa i Andrija Naniewa. To drugie złoto dla naszej reprezentacji podczas The World Games 2017 i trzecie z rzędu złoto Olecha na TWG. Poprzednio wygrywał w Kaohsiung i w Cali.  
Gdy w sali głównej Narodowego Forum Muzyki, gdzie rywalizowali siłacze, zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego w oczach Jarosława Olecha – 15-krotnego mistrza świata pojawiły się łzy. Występ...

Dodano: 25.07.17 | komentarze (3) więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie