« 1 2 3 4 5 »

Spotkanie Klubu Filmowego STAR. „Gabinet doktora Caligari” reż. Robert Wiene (1920)

Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na dziesiąte spotkanie Klubu Filmowego STAR. Spotkania odbywają się zwykle w pierwsze soboty miesiąca o godzinie 16:00 w sali klubowej (1 piętro).
Klub filmowy STAR jest hołdem skierowanym w stronę czarno - białej klasyki kina! Nasze spotkania są rewelacyjną okazją by obejrzeć kultowe produkcje filmowe. Repertuar jest starannie dobierany tak, by każde spotkanie zapewniło odpowiednie doznania estetyczne, dzięki czemu nasza grupa stale się rozrasta ale nie ukrywamy jednak tego, że spotkania maja kameralny...

Dodano: 21.05.19 więcej »

Ogólnopolski Festiwal Animacji „O!PLA” w Starachowickim Centrum Kultury

Starachowickie Centrum Kultury i Kino Kultura w kwietniu zmienia się w centrum polskiej animacji!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków ze starachowickich przedszkoli i dzieci w wieku wczesnoszkolnym do bezpłatnego wzięcia udziału w 7 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA - największego festiwalu filmowego w Polsce, a zarazem jednego z największych na świecie!!! 
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI “O!PLA” („O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love...

Dodano: 14.03.19 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy z bajkami „Przygód kilka wróbla Ćwirka”

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego 17 marca (niedziela) o godzinie 11.00 w Starachowickim Centrum Kultury w ramach Dziecięcego Poranka Kinowego niezwykłe spotkanie z...wróblem Ćwirkiem. 
Gwarantowana frajda dla tych najmłodszych jak i nieco starszych doskonale pamiętających przygody ciekawskiego wróbelka z czasów swojego dzieciństwa :) w programie również ptasie spotkanie, konkursy i jak zwykle przepyszny poczęstunek od Bistro Manhattan. 
Bilety w cenie 10zł (rodzic/opiekun) + 1zł za każde dziecko do...

Dodano: 06.03.19 więcej »

Dzień Kobiet w Kinie Kultura

8 marca w Dzień Kobiet Starachowickie Centrum Kultury zaprasza serdecznie na PREMIERĘ filmu "Całe szczęście" z Romą Gąsiorowska i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych.
To pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Bilet na ten film może być naprawdę trafionym prezentem na Dzień Kobiet.
Seanse o godzinach 18.00 i 20.00. Dla każdej z Pań niespodzianka od Kina Kultura! Zapraszamy!!!
Bilety: tutaj i tutaj 
Fot. materiały promocyjne dystrybutora

Dodano: 04.03.19 więcej »

Dla dorosłych kino, dla dzieci atrakcje rodem z PRL

W najbliższą sobotę 2 lutego o godzinie 11.00 kolejna odsłona cyklu „Mamy czas". 
Tym razem dla dorosłych rewelacyjny film „Miszmasz czyli kogel mogel 3”, a dla dzieci....atrakcje rodem z PRL - przed SCK będzie można zrobić zdjęcie w prawdziwym traktorze!!! 
Bilety w cenie 20zł (rodzic/opiekun) + 1zł za każde dziecko do nabycia w kasie Kina Kultura oraz na www.sck.org.pl
Info: SCK

Dodano: 31.01.19 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy z kultowymi bajkami z serii „Przygody kota Filemona”

W najbliższą niedzielę 20 stycznia o godzinie 11.00 Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na Dziecięcy Poranek Kinowy z kultowymi bajkami z serii „Przygody kota Filemona”. 
Młodsi widzowie na pewno zauroczą się wesołymi figlami Filemona i Bonifacego, natomiast starsi przypomną sobie ukochaną bajkę swojego dzieciństwa. Jak zwykle będzie z nami Bistro Manhattan ale tez zaproszeni goście z Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy Augustyn Blicharz. W programie wiele, wiele niespodzianek. 
Bilety w cenie 10zł (rodzic/opiekun) + 1zł...

Dodano: 16.01.19 więcej »

Klub Filomwy SCK. Zaproszenie na 5 stycznia

Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na piąte spotkanie Klubu Filmowego STAR w dniu 05.01.2019 r. w sala klubowej (I piętro) o godzinie 16:00. Począwszy od stycznia klub będzie się spotykał w pierwsze soboty miesiąca. Wszelkie zamiany będą zapowiadane.
Klub filmowy STAR jest hołdem skierowanym w stronę czarno-białej klasyki kina! Nasze spotkania są rewelacyjną okazją by obejrzeć klasyczne produkcje filmowe. Repertuar jest starannie dobierany tak, by każde spotkanie zapewniło odpowiednie doznania estetyczne, dzięki czemu nasza grupa stale się...

Dodano: 31.12.18 więcej »

Kino Helios Starachowice zaprasza na Maraton Sylwestrowy

Zapraszamy na Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina!
Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!
Zestaw 1 - Maraton Sylwestrowy
Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Vincent Cassel i Olga Kurylenko, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „Władca Paryża”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i...

Dodano: 20.12.18 więcej »

Kino Helios w Starachowicach zaprasza. Repertuar od 17 grudnia

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!
Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.
Kino Helios Starachowice serdecznie zaprasza 19 grudnia środa godz. 18:30 na film pt. „WDOWY”
”Wdowy” to historia czterech kobiet,...

Dodano: 17.12.18 więcej »

Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1

W weekend 15-16 grudnia będziemy obchodzić Święto Kina. Filmowe Poranki także przyłączają się do tej akcji i z tej okazji cena za bilet będzie wynosiła jedynie 12 zł.
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1. W niedzielę 16 grudnia o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:
• Straszne Historie Maszy: Przerażająca historia o ciemnym lesie i małym żuczku
• Straszne Historie Maszy: Bardzo straszna historia o chłopcu, który bał się myć
• Bajeczki...

Dodano: 13.12.18 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie