« 1 2 3 4 5 »

Zjechał na przeciwległy pas ruchu

Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn kierujący samochodem osobowym KIA 61-latek jadąc od strony Ostrowca Świętokrzyskiego w kierunku Starachowic zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z w sumie z dwoma pojazdami.
Do zdarzenia doszło po godzinie 16 na ulicy Ostrowieckiej w Starachowicach w ciągu drogi krajowej nr 42. Jak informuje mł.asp. Paweł Kusiak z KPP w Starachowicach 61-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki KIA jadąc od strony Osiedla Michałów w kierunku zachodnim z niewyjaśnionych przyczyn zjechał...

Dodano: 28.05.24 więcej »

Senior oszukany „na wypadek bliskiej osoby”. Stracił dużo pieniędzy

Oszuści w dalszym ciągu próbują pozbawiać seniorów pieniędzy, które często są oszczędnościami ich całego życia. Wczoraj na terenie powiatu starachowickiego doszło kilku prób, oszustwa metodą na tzw. „wypadek”. W jednym z przypadków niestety senior stracił czujność, a finalnie kilkadziesiąt tysięcy złotych. 
Wczoraj na terenie powiatu starachowickiego doszło do kilku prób oszustwa metodą „na wypadek”. Niestety jedno ze zgłoszeń jakie otrzymali policjanci dotyczyło...

Dodano: 23.05.24 więcej »

Odpowiedzą za wniesienie materiałów pirotechnicznych na mecz piłki nożnej

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 35 lat, którzy podczas meczu piłki nożnej na stadionie miejskim odpalili materiały pirotechniczne. Mecz pomiędzy drużynami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Star Starachowice w związku z tym incydentem dwukrotnie został przerwany. Obaj mieszkańcy powiatu starachowickiego usłyszeli już zarzuty. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem. 
Podczas sobotniego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski a Star...

Dodano: 20.05.24 więcej »

Pijany 41-latek daleko nie uciekł

Pomimo kampanii społecznych czy zaostrzonych niedawno przepisów, problem kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu wciąż stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa na drogach. 
W niedzielę 19 maja po południu na ul. Spółdzielczej w Starachowicach 41-letni mężczyzna kierujący Oplem na łuku drogi skosił słupki i znak. Wszystko miało miejsce w pobliżu przejścia dla pieszych. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.
- Kierowca porzucił pojazd i oddalił się z miejsca kolizji. Chwilę po...

Dodano: 20.05.24 więcej »

Ogromny pożar na ul. Bugaj. Mieszkańcy ewakuowani

Wszystkie służby zostały postawione na równe nogi w niedzielny poranek, a to ze względu na ogromny pożar budynku mieszkalnego przy ul. Bugaj w Starachowicach. W akcji gaszenia pożaru udział brało 67 strażaków. Na szczęście poza stratami materialnymi nikomu nic się nie stało.
- Zgłoszenie straż pożarna otrzymała przed godziną 5 rano. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali rozwinięty pożar drewnianego poddasza budynku mieszkalnego. Wszyscy mieszkańcy opuścili swoje mieszkania jeszcze przed przybyciem zastępów....

Dodano: 19.05.24 więcej »

Senior stracił panowanie nad skuterem. Został zabrany do szpitala

W środowe (15 maja) przedpołudnie na ul. Zgodnej w Starachowicach doszło do wypadku z udziałem kierującego skuterem. Mężczyzna stracił nad nim panowanie i przewrócił się na jezdnię. Do zdarzenia doszło przed godziną 10.
- Z poczynionych przez pracujących na miejscu stróżów prawa ustaleń wynikało, że skuterem poruszał się 83-letni mężczyzna. W pewnym momencie stracił nad nim kontrolę, w wyniku czego pojazd wraz z kierującym się przewrócił - informuje sierż.sztab. Emil Jaros ze starachowickiej policji. - Skuter...

Dodano: 15.05.24 więcej »

Seniorka potrącona na przejściu dla pieszych przy Galerii Skałka

Po raz kolejny doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych przy Galerii Skałka w ciągu alei Armii Krajowej w Starachowicach. W poniedziałek 13 maja przed południem została tam potrącona starsza kobieta. 
- W Starachowicach na Al. Armii Krajowej kierujący pojazdem marki Opel 76-latek potrącił przechodzącą po oznakowanym przejściu dla pieszych 79-latkę. W związku ze zdarzeniem kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierowca był trzeźwy – mówi sierż. sztab. Emil Jaros z KPP Starachowice. 
To jedyne...

Dodano: 14.05.24 więcej »

Kierował motocyklem z zakazem i narkotykami

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 36–latkowi  zatrzymanemu w niedzielę 12 maja przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej jednostki. Mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, a ponadto w trakcie interwencji policjanci znaleźli przy nim środki odurzające. 
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy wczoraj na alei Niepodległości w Starachowicach zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem, który dwukrotnie nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej.
W...

Dodano: 13.05.24 więcej »

To nie był prawnik banku, ale 45-latek przekonał się o tym za późno

Wczoraj 8 maja 2024 r. do  Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zgłosił się 45-letni mieszkaniec powiatu, który zawiadomił, że padł ofiarą oszustwa. Mężczyzna przekazał, że skontaktowała się z nim osoba podająca się za pracownika banku. Rozmówca poinformował o rzekomym włamaniu na jego konto bankowe. 45-latek w wyniku działania oszusta stracił 20000 złotych.
Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zgłosił się 45-letni mieszkaniec powiatu, który zawiadomił, że padł ofiarą oszustwa. Z jego...

Dodano: 09.05.24 więcej »

47-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

W ciężkim stanie jest kobieta, którą w poniedziałek 29 kwietnia w Parszowie na przejściu dla pieszych potrącił samochód osobowy, a to oznacza, że od wczoraj jej stan niestety pogorszył się. 
- W miejscowości Parszów na ul. Złotoglin kierujący pojazdem marki Ford 37-latek ominął pojazd marki Lexus, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić kobietę. Niestety kierowca Forda potrącił 47-latkę przechodzącą po pasach przez jezdnię. W związku ze zdarzeniem piesza została...

Dodano: 30.04.24 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie