« 1 2 3 4 5 »

Ukradł alkohol i podawał nieprawdziwe dane. Więcej łupów miał w plecaku

Spore kłopoty czekają 25-letniego mieszkańca powiatu starachowickiego, który wpadł we wtorek 12 grudnia br. w ręce mundurowych z Komisariatu Policji III w Kielcach. Mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu w sklepie, mundurowym podawał nieprawdziwe dane, a ponadto w plecaku miał m.in. perfumy, rękawiczki, latarki, zapalniczki, które najprawdopodobniej ukradł z innych sklepów, wspólnie ze swoją 16-letnią znajomą. Przestępczy duet już jest w policyjnych aresztach. 
Po godzinie 15 mundurowi z komisariatu na kieleckim...

Dodano: 14.12.17 więcej »

20-latek zatrzymany po pościgu

Starachowiccy policjanci zatrzymali 20-latka z Radomia podejrzewanego o kradzież tablic rejestracyjnych, następnie kradzież paliwa na jednej ze stacji oraz nie zatrzymanie się do kontroli drogowej i spowodowanie kolizji drogowej. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj 12 grudnia br. wieczorem dyżurny starachowickiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży paliwa na jednej ze stacji benzynowej. Zgłaszający opisał auto, a te informacje natychmiast zostały przekazane podległym patrolom. Kilka minut potem policjanci...

Dodano: 13.12.17 | komentarze (3) więcej »

Bracia z narkotykami w mieszkaniu

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspólnie z kryminalnymi ze starachowickiej jednostki zatrzymali dwóch braci podejrzanych o posiadanie narkotyków. W ich mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 190 gramów amfetaminy, 20 gramów suszu marihuany oraz ponad 1 litr płynnej amfetaminy, z której można by uzyskać około 1,5 kg narkotyku w proszku. Teraz mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 
Wszystko działo się w...

Dodano: 13.12.17 więcej »

42-latek grozi, że skoczy. Wiadukt zablokowany

Około godziny 12.00  dyżurny ze starachowickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że jest na wiadukcie w Starachowicach i ma zamiar odebrać sobie życie skacząc z wiaduktu. 
Funkcjonariusze natychmiast uruchomili wszystkie służby. Na miejscu jest policja, straż pożarna, pogotowie. Ponadto przyjechali policyjni negocjatorzy. Mężczyzna to 42-latek ze Starachowic – informują policjanci. 
Jak dodaje oficer prasowy Monika Kalinowska, wiadukt od skrzyżowania Armii Krajowej z Iłżecką do...

Dodano: 13.12.17 | komentarze (6) więcej »

Zabezpieczyli nielegalny tytoń. Skarb państwa mógł stracić ponad 42 000 zł

Starachowiccy policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca gminy Pawłów podejrzanego o posiadanie papierosów oraz krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli 1320 paczek papierosów, 3 pudełka z 12.000 sztuk papierosów oraz 10 kg krajanki tytoniowej. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.
Starachowiccy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą mieli podejrzenia, że 52-letni mieszkaniec gminy Pawłów może posiadać papierosy bez...

Dodano: 13.12.17 | komentarze (1) więcej »

Nietrzeźwy kierujący zgłosił kolizję

Nietrzeźwy kierujący zgłosił kolizję drogową, w wyniku której uszkodzone zostało jego auto. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
Do zdarzenia doszło piątkowego [8.12.2017r.] wieczoru. Dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej. Na miejsce pojechali policjanci. Zgłaszający, 46-letni mieszkaniec gminy Mirzec oświadczył, że jadąc ulicą Batalionów...

Dodano: 11.12.17 | komentarze (1) więcej »

Policja poszukuje sprawcy rozboju

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują widocznego na zdjęciach oraz filmie mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną i noża w jednym z banków przy ul. Radomskiej w Starachowicach w dniu 29 listopada 2017 roku około godziny 15:30. 
Rysopis sprawcy: 
Mężczyzna wzrostu około 175-180 cm, średniej budowy ciała, ubrany w dniu zdarzenia w ciemną kurtkę z kapturem, jasne spodnie dresowe, bluzę koloru bordowo-czarnego z kapturem, czarne buty, zamaskowany do...

Dodano: 08.12.17 | komentarze (2) więcej »

Emerytowany policjant ujął nietrzeźwego kierującego, który miał ponad 2,7 promila

Emerytowany policjant ujął nietrzeźwego kierującego uniemożliwiając mu dalszą jazdę ulicami miasta. Jak się okazało 61-latek miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. Teraz grozi mężczyźnie do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
Wszystko wydarzyło się wczoraj 6 grudnia br. wieczorem na jednej z ulic osiedla Południe. Emerytowany policjant przed posesją zauważył uruchomiony pojazd Renault Megane, który...

Dodano: 07.12.17 | komentarze (3) więcej »

Podsumowanie działań „Prędkość”. 17 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość

Starachowiccy policjanci przeprowadzili wzmożone działania kontrolno-pomiarowe pn. "Prędkość". Głównym celem akcji jest zminimalizowanie liczby wypadków drogowych powstałych w wyniku jazdy z nadmierną prędkością.
W sobotę 2 grudnia br. przez kilka godzin, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach prowadzili działania pod kryptonimem "Prędkość". W tym czasie mundurowi skontrolowali 74 kierujących pojazdami. Jak się okazało 17 z nich przekroczyło dozwoloną prędkość. Na...

Dodano: 05.12.17 | komentarze (3) więcej »

Ciało kobiety na dachu wejścia do klatki schodowej. AKTUALIZACJA 4.12.2017

Na dachu wejścia do klatki schodowej w wieżowcu przy Alei Armii Krajowej 4 w Starachowicach zostało znalezione ciało kobiety.
Około godziny 20.00 na miejscu cały czas pracowali policjanci oraz prokurator. 
Jak poinformował dzisiaj 4 grudnia br. rano asp. Mariusz Bednarski z zespołu prasowego KWP Kielce, wczoraj 3 grudnia br. około godziny 18.10 ktoś zadzwonił pod numer alarmowy 112 i poinformował, że kobieta wyskoczyła z okna znajdującego się na 9 piętrze w wieżowcu przy Alei Armii Krajowej 4 w Starachowicach.
- Na miejsce pojechały...

Dodano: 03.12.17 | komentarze (1) więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie