« 1 2 3 4 5 »

Dzień Dziecka w Starachowicach z koncertem „Alicja Janosz Dzieciom”

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Park Kultury w Starachowicach i Man Bus serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka 2024.
Spotykamy się 1 czerwca (sobota) na Rodzinnym Rajdzie Rowerowym MAN wokół Lubianki - start godzina 11.00 (zbiórka przy parkingu). W Amfitearze Parku Miejskiego od godziny 15.00 czekać będzie na najmłodszych moc atrakcji: warsztaty kreatywne, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zabawy i gry ruchowe, quizy profilaktyczne z upominkami, pokazy strażackie. 
Muzyczną gwiazdą tego wyjątkowego dnia będzie...

Dodano: 22.05.24 więcej »

Dni Starachowic 2023

- Zapraszam serdecznie wszystkich na tegoroczne Dni Starachowic. Na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji każdy znajdzie coś dla siebie. Sobota to dzień przeznaczony dla miłośników hip-hopu, a wśród artystów znaleźli się między innymi TEDE oraz Mr Polska. W niedzielę zapraszam wszystkich na starachowicki wieczór z Cugowskimi. Już przygotowujemy scenę, na której wystąpią Piotr Cugowski, a także Krzysztof Cugowski. Na te koncerty serdecznie Państwa zapraszamy – powiedział Prezydent Miasta...

Dodano: 30.08.23 więcej »

Latawcami pożegnamy wakacje

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek zaprasza wszystkich miłośników puszczania latawców na piknik „Lato odlatuje z latawcami”, który już w najbliższą środę (30 sierpnia) odbędzie się w Porcie Lubianka. Nie zabraknie animacji dla dzieci, wspólnego malowania twarzy, sportowych zmagań, a przede wszystkim kolorowania i puszczania latawców.
Latawiec to bez wątpienia jeden z symboli letniego wypoczynku, a także wspaniałych lat dzieciństwa. To jedna z najprostszych zabawek, która bez wsparcia...

Dodano: 27.08.23 więcej »

Muzyka klubowa i elektroniczna. W sobotę debiutuje Lubianka Sunshine

W sobotę 5 sierpnia od godziny 16.00 muzyczne żywioły dotrą do Portu Lubianka im. Władysława Wagnera w Starachowicach! Debiutuje Lubianka Sunshine. Zapraszamy w imieniu Organizatorów do amfiteatru nad Lubianką. 
„To będzie jeden z największych eventów (z ang. wydarzeń) klubowych w naszym regionie. Taki Sunrise Świętokrzyski” - zapewniają Organizatorzy. 
Zagrają: ARSEN, MONIQA ADAMS, GRECO, ADIK, PLAY, LUKE DAVIS, YEZZI, TREY VINTER, B - GROOVE, BONGO SHIFTERS. 
Imprezę nakręca Radio ESKA. 
Do...

Dodano: 03.08.23 więcej »

Naukowy Plac Zabaw - 16 lipca 2023r.

Rodziny z dziećmi w SOWIE witamy na niedzielę 16 lipca 2023r. zapraszamy „Naukowy Plac Zabaw” na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach od godz. 11:00 do 15:00, każdy znajdzie coś dla siebie.
Szczegółowy program przedstawiamy:
Godz. 11.00 - Otwarcie „Naukowego Placu Zabaw”
1. Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności   SOWA
2. Centrum Naukowe Da Vinci
3. Warsztaty z Jogi
4. Warsztaty chemiczno --  fizyczne
Stanowisko 1
• Walka żywiołów
• Musujący balon
• Lampa...

Dodano: 11.07.23 więcej »

Happy Bus - Przystanek Starachowice!

Po raz kolejny w Starachowicach w najbliższy weekend zatrzyma się Happy Bus z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych! 
Autobusy-figloraje zapraszają do wspólnej zabawy - dmuchańce, dużo ruchu oraz kreatywne warsztaty dla małych i dużych na świeżym powietrzu!
Zapraszamy w dniach 15-16 lipca od godz. 10.00 do 17.00. Happy Bus zaparkuje na placu rekreacyjnym na Szlakowisku.
Wstęp wolny.
Komunikat prasowy: Park Kultury 

Dodano: 11.07.23 więcej »

Zaproszenie na FESTYN „Bezpieczne wakacje. Stop uzależnieniom”

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek i Park Kultury serdecznie zapraszają na festyn „Bezpieczne wakacje. Stop uzależnieniom” – 8 lipca 2023r. (sobota) godz. 17.00-20.00, Amfiteatr Parku Miejskiego.
W programie wydarzenia między innymi: prezentacje artystyczne, mobilna biblioteka ale przede wszystkim mnóstwo przydatnej i praktycznej wiedzy na temat zagrożeń związanych z letnim wypoczynkiem (zagrożenia związane z wodą, gwałtowną zmianą pogody) i sposobów radzenia sobie z nimi. Do tego quizy profilaktyczne z...

Dodano: 04.07.23 więcej »

Fiesta Żywiołów - Port Lubianka. PROGRAM

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek oraz Firma Wojtczak – wykonawca rewitalizacji Lubianki zapraszają na WYDARZENIE pt. Fiesta Żywiołów - Port Lubianka, które odbędzie się w Porcie Lubianka im. Władysława Wagnera.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współorganizacji z Parkiem Kultury zaplanowali liczne atrakcje sportowe i muzyczne dla wszystkich odwiedzających Port Lubianka pomiędzy 23 a 25 czerwca.
Prezentacje olbrzymich aerostatów -balonów, motoparalotni, dronów. Pokazy sportowych...

Dodano: 19.06.23 więcej »

Dzień Dziecka w Starachowicach! Zaproszenie

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek oraz Starosta Powiatu Starachowickiego Piotr Ambroszczyk zapraszają wszystkie dzieci na starachowicki Dzień Dziecka do Amfiteatru w Parku Miejskim już 2 czerwca.
Park Kultury na ten szczególny dzień przygotował moc atrakcji i niespodzianek dla wszystkich dzieci - tych młodszych i tych starszych też. 
10:00 - Jubileuszowy 40 Dziecięcy Festiwal Piosenki,
12:00 - Kreatywne Nutki,
16:00 - 18:00 - Piknik Rodzinny - gry i zabawy, warsztaty rękodzielnicze, ekologiczne oraz kreatywne, występy i pokazy...

Dodano: 29.05.23 więcej »

Charytatywny Bal Noworoczny dla Patryka Niekłania wydarzeniem na pięć gwiazdek [ZDJĘCIA, VIDEO]

Ponad 25 tysięcy złotych zostało zebrane podczas Charytatywnego Balu Noworocznego dla Patryka Niekłania. W Sali Perłowej starachowickiego Hotelu Senator w ubiegłą sobotę 7 stycznia br. zebrało się ponad 200 osób. Wszyscy przyszli w szczytnym celu, by pomóc finansowo w rehabilitacji Patrykowi. 
Pomysłodawcą wydarzenia oraz głównym organizatorem był Konrad Rączka. To za jego sprawą i przy współpracy z wieloma osobami, cel został osiągnięty, a wydarzenie było na najwyższym poziomie. Występy czterech...

Dodano: 10.01.23 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie