« 1 2 3 4 5 »

Sylwester pod Gwiazdami z zespołem PLAYBOYS

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek oraz Odlewnie Polskie S.A. zapraszają na Sylwestra Pod Gwiazdami. 
Szczegóły na plakacie.
Fot. SCK 

Dodano: 12.12.17 więcej »

Drugi Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 15-17 grudnia 2017r. na placu pod skałkami będzie miał miejsce Drugi Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Poniżej przedstawiamy program jarmarku. 
Piątek 15 grudnia 2017
Godz. 11.30 – Występ kolędników bożonarodzeniowych
Godz. 12.00 – Bicie Rekordu Polski w ilości osób jedzących jabłka w czasie 5 minut
Godz. 15.00 – Otwarcie Drugiego Starachowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego
Sobota 16 grudnia 2017  
Godz. 15.00 – Wspólne ubieranie choinki
Godz. 16.00-18.00 – Wizyta...

Dodano: 22.11.17 więcej »

Sylwester pod Gwiazdami na Szlakowisku. Gwiazdą zespół „Playboys”

Spółka Odlewnie Polskie będzie współorganizatorem tegorocznego „Sylwestra pod Gwiazdami”. Poinformowali o tym fakcie podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent miasta Marek Materek oraz Jacek Wojtan, dyrektor Biura Zarządu i Kadr w Odlewniach Polskich S.A.
Zabawa zacznie się o godzinie 21.30 i potrwa do godziny 1.00 w nocy. Na początek wystąpi starachowicki zespół coverowy KREDENSI, który tworzą znani lokalni muzycy: Monika Stanecka, Krzysztof Stanik oraz Tomek Staś. Zagrają znane i lubiane  kawałki...

Dodano: 22.11.17 więcej »

Zostań salseros! Warsztaty z salsy kubańskiej

Tego jeszcze w Starachowicach nie było! Dwa dni bezpłatnych warsztatów z salsy kubańskiej, połączone z prawdziwą kubańską zabawą. A wszystko to, już w najbliższy weekend, 14 i 15 października w Restauracji Pod Sosnami w Starachowicach.
Projekt realizuje trójka znajomych - Anna Ciesielska, Agnieszka Kaczmarczyk i Krzysztof Jary - określających się mianem SPOKO LOCO Team, która pół roku temu zorganizowała w Starachowicach pierwszą kubańską imprezę. Tym razem postanowili jednak zrobić coś więcej. Proponują...

Dodano: 07.10.17 więcej »

Dni Starachowic i 3. Legenda Stara przeszły do historii [zdjęcia]

Ostatnie trzy dni upłynęły w Starachowicach pod znakiem wielu wydarzeń. Na terenie MOSiR odbyły się Dni Starachowic a na terenie Muzeum Przyrody i Techniki miał miejsce zlot pojazdów zabytkowych 3. Legenda Stara. Zabytkowe samochody można było także spotkać na ulicach Starachowic i Powiatu Starachowickiego.
W trakcie Dni Starachowic przez scenę przewinęło się wielu wykonawców. Była bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, food trucki. W piątek wystąpiła Halina Kunicka, a później stery przejęła DJ Wika i koncert zamienił się...

Dodano: 04.09.17 więcej »

Zlot Pojazdów Zabytkowych 3. Legenda STARa

W pierwszy weekend września br. odbędzie się III Zlot Pojazdów Zabytkowych Legenda Stara 2017. W Zlocie mogą brać udział właściciele i użytkownicy pojazdów (motocykle, motorowery, skutery i samochody) wyprodukowanych przed 1992 rokiem.
Celem Zlotu jest przypomnienie miłośnikom motoryzacji historii powstania i produkcji pierwszego polskiego samochodu ciężarowego STAR oraz pokazania innych kultowych samochodów i motocykli.  Będziemy także propagować zasady bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, podstawowe zasad...

Dodano: 10.08.17 więcej »

Dni Starachowic 2017

Prezydent Marek Materek oraz zarząd firmy LSC Comunications zapraszają na Dni Starachowic 2017.
Jak informuje prezydent Materek w dniach 1, 2, 3 września br. w Starachowicach wystąpią: Enej, Popek, Matheo, Sobota, KęKę, Halina Kunicka, DJ Wika. Program imprezy obejmuje również: Graffiti Jam, gdzie artyści z całej Polski pomalują 3 autobusy marki JELCZ, które przez kolejny rok będą kursowały po Starachowicach. W programie również Kolorowy Festiwal Baniek Mydlanych, Święto Miodu, Legenda Stara (zlot zabytkowych aut), bezpłatna...

Dodano: 08.08.17 więcej »

Festyn rodzinny „Gramy dalej – bezpieczne wakacje”

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oraz Powiat Starachowicki zapraszają na festyn rodzinny „Gramy dalej – bezpieczne wakacje” który odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia 2017 r. na terenie Muzeum. Startujemy o godz. 15:00.
Wakacje już za półmetkiem ale my gramy dalej. Jak ciekawie i bezpiecznie odpoczywać? Jak cennie wykorzystać wolny czas? Jak unikać niebezpieczeństw czających się w sieci i realu? Przyjdź i dowiedz się. Niezapomniane popołudnie gwarantują Starachowickie Retro Granie – tym razem...

Dodano: 04.08.17 więcej »

Profesjonalny Wtorek w SCK - JAROSŁAW OLECH

Jarosław Olech -  urodzony 6 stycznia 1974 roku w Starachowicach. Najwybitniejszy polski trójboista, drugi najlepszy zawodnik w historii świata w kwalifikacji open. Treningi rozpoczął w styczniu 1992 roku, w Klubie Sportowym Sportów Siłowych i Kulturystyki ”Wiking” w Starachowicach, za namową Tomasza Kołaczyńskiego. Pierwszy Europejczyk, który przekroczył granicę 600 pkt. Wilks’a – osiągnął 607,93 pkt. w 2002 roku.
Zawody międzynarodowe, w których uczestniczył Jarosław Olech:
2016 -...

Dodano: 04.08.17 więcej »

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji starachowickiej „MANii Biegania”

Ruszyły zapisy do udziału w kolejnej edycji starachowickiej „MANii Biegania”. Wszystkich miłośników biegania zachęcamy do udziału w szóstej edycji imprezy, która odbędzie się w niedzielę 1 października.
Jak już Państwa informowaliśmy znamy już termin kolejnej edycji tej niezwykle popularnej imprezy biegowej. Szósta odsłona „MANii Biegania” odbędzie się tradycyjnie w niedzielę. Tym razem będzie to 1 październik.
Termin starachowickiej imprezy jest już potwierdzony, a informacje na temat biegu...

Dodano: 02.08.17 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie