60 mieszkań, a już ponad 170 wniosków o przydział

12083.nsmed

12 zł za metr kwadratowy będzie kosztowało wynajęcie mieszkania w blokach, które powstaną przy ulicy Piłsudskiego w Starachowicach. Właśnie rusza ich budowa, a najprawdopodobniej pierwsi najemcy będą mogli odebrać klucze latem 2021 roku.

O przydział mieszkania złożono już ponad 170 wniosków. Przypomnijmy, że wniosek o najem trzeba aktualizować co 6 miesięcy. Nie wystarczy jednorazowa wizyta w STBS, bo w takim przypadku wniosek straci ważność. O tym jakie kryteria trzeba spełnić szczegółowo można przeczytać na stronie internetowej STBS [kliknij]. Wnioski o wynajem mieszkań w zasobie STBS „Wspólny Dom” przyjmowane są w siedzibie spółki ul. Radomska 45 pokój nr 20 (budynek Urzędu Miejskiego). Wypełniony wniosek powinien być złożony osobiście przez wnioskodawcę. Pracownik STBS potwierdza dane wnioskodawcy z jego dowodem osobistym.

Przydział mieszkań następuje zgodnie z kolejnością złożenia wniosków po weryfikacji wysokości dochodów w gospodarstwie domowym wnioskodawcy, które muszą się zawierać w odpowiednim przedziale kwotowym. - Na chwilę obecną jeszcze z gminą ustalamy jak będzie wyglądał regulamin przydziału tych lokali. Zostanie to podane do wiadomości, jak tylko regulamin zostanie opracowany - mówi prezes STBS Igor Gajewski i dodaje, że 60 nowopowstających mieszkań będzie wyposażonych w biały montaż - wannę lub kabinę prysznicową, kuchenkę elektryczną, panele i płytki podłogowe oraz płytki w łazience na ścianach.

Zobacz NAGRANIE z konferencji [KLIKNIJ] 


 

Dodane: 03.12.19 | Odsłony: 259
Tagi:

Komentarze użytkowników

gość | 2019-12-03 21:00:25 napisał(a):

A podzielniki skąd będą ? Tak jak zawsze ?

gość | 2019-12-03 21:21:15 napisał(a):

No pewnie tak.

Obserwator | 2019-12-04 10:02:10 napisał(a):

Dokumentacja techniczna jest dostępna w internecie... Zainstalowane będą cieplomierze a nie podzielniki

kaktus | 2019-12-10 13:17:44 napisał(a):

zastanawiam się, czemu tutaj wciska się bloki (oraz zapewnione miejsca parkingowe) zamiast budować na terenach koło constaru, tyle miejsca wolnego pod nowe bloki! przecież miało tam powstać duże osiedle, nawet kościół gotowy od dawna! a ten kawałek terenu można było wykorzystać na parking dla mieszkańców istniejących bloków, których mieszkańcy mają coraz większy problem z parkowaniem!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie