Bal Noworoczny. ZAPROSZENIE

12091.nsmed

Familijny Klub Sportowy FKS Łazy zaprasza wszystkich sympatyków i nie tylko, na BAL NOWOROCZNY. Impreza połączona jest z czwartymi urodzinami klubu. 

SOBOTA 4 stycznia, początek o godzinie 19.00. Sala klubu spółdzielczego WANACJA, ul. Pastwiska 1. Styl/stroje: James Bond i Dziewczyna Jamesa Bonda. Bal uświetni występ Pauli Kucharskiej „CURLY” a nad całokształtem oprawy muzycznej będzie czuwał DJ YEZZI.

Cena:  260 zł para (opłacający składki) oraz 310 zł para (pozostali).  W tym: 4 gorące posiłki, 0.5l na parę, zakąski, ciasta, owoce, tort, napoje zimne i gorące bez ograniczeń, swojski stół.

Szczegóły na bieżąco w wydarzeniu FB [kliknij]

- Zapraszamy wszystkich na fajną imprezę. Zarówno sympatyków klubu, jak i osoby chętne poprawić „sylwestra”. Gwarantujemy świetną atmosferę w fajnym towarzystwie, co mamy nadzieję zaowocuje dobrymi relacjami na przyszłość. Na naszej imprezie nikt nie będzie się nudził. Obok takiego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Przekonajcie się, że nawiązywanie nowych znajomości może tylko i wyłącznie zaprocentować, szczególnie w naszym gronie. ZAPRASZAMY - mówi prezes FKS ŁAZY Konrad Rączka.

Rezerwacja 500 808 655.

Informacja nadesłana 

Dodane: 04.12.19 | Odsłony: 1327

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie