Festyn „Wakacje bez ryzyka” za nami (zdjęcia)

4389.nsmed

W niedzielę 8 lipca b.r. na placu rekreacyjnym przy ul. Szkolnej odbył się festyn profilaktyczny pod nazwą „Wakacje bez ryzyka”.

Impreza odbyła się z inicjatywy władz miasta Starachowice, Starachowickiego Centrum Kultury, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Referatu Sportu, Promocji i Turystyki.

Celem festynu była popularyzacja zdrowego i sportowego stylu życia, bez nałogów i uzależnień. Wśród atrakcji z których uczestnicy imprezy mogli skorzystać były konkurencje sportowe, konkursy sprawnościowe i tematyczne dla dzieci i młodzieży, kącik plastyczny dla najmłodszych, pokazy ratownictwa na fantomie, pokazy Klubu Sportowego „Dragon”, stoiska promocyjne stowarzyszeń, darmowa dmuchana zjeżdżalnia, strzelanie z łuku, znakowanie rowerów, paintball, ścianka wspinaczkowa, bezpłatny pomiar ciśnienia czy pokazy sprzętu strażackiego.

Jedną z atrakcji dla uczestników festynu był rodzinny konkurs sprawnościowy, którego zwycięzcy otrzymali telewizor.

Na scenie zaprezentowali swoje umiejętności wokaliści ze Studia Piosenki SCK, tancerze z Zespołu Tańca i Inscenizacji „Plejada” oraz Starachowickiego Teatru Tańca EsTeTe. Jako gwiazda imprezy na scenie pojawił się czeski zespół „The Beatles Revival”.

Zobacz zdjęcia w galerii (kliknij).

 

Dodane: 10.07.12 | Odsłony: 142

Komentarze użytkowników

:) | 2012-07-10 07:47:41 napisał(a):

a jak przyszła burza i ulewa to dopiero zacząła się zabawa - kto pierwszy do samochodu i do domu :)

:-( | 2012-07-10 09:34:56 napisał(a):

No cóż... Siła wyższa. A szkoda, bo fajny zespół.

:) | 2012-07-11 12:59:00 napisał(a):

burza przeszła w 20 minut a wy frajerzy pouciekaliście do domu jak byście się mieli rozpuścić.
Po burzy impreza się rozkręciła. Szkoda tylko, że mało było gastronomii, napojów i atrakcji dla dzieci, bo gapienie się kilka godzin na scenę nie jest atrakcją dla wszystkich. Pozdrawiam

Cosmo | 2012-07-12 09:53:18 napisał(a):

Nie wiem czy organizatorzy festynów znają jakieś fajniejsze zespoły niż dwa ostatnie, które były w Starachowicach, ale miło by było gdybyście np. zaprosili D-Bomba.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie