Kandydat na urząd Prezydenta Miasta Starachowice Marek MATEREK. Podanie o pracę oraz CV

18420.nsmed

Wybory samorządowe są okazją do wykorzystania potencjału społecznego i angażowania mieszkańców w sprawy publiczne. Każdy głos ma znaczenie, a udział w wyborach to jedna z form aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej.

Wybory samorządowe dają mieszkańcom możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój miasta. Poprzez udział w wyborach mogą wybrać przedstawicieli, którzy będą reprezentować ich interesy i podejmować decyzje dotyczące inwestycji, infrastruktury, czy polityki społecznej.

W niedzielę 7 kwietnia wyborcy, którzy udadzą się do właściwego dla miejsca zamieszkania lokalu wyborczego i potwierdzą swoją tożsamość, otrzymają 4 karty do głosowania: jedną z listą kandydatów do rady miejskiej, drugą z listą kandydatów do rady powiatu, trzecią z listą kandydatów do sejmiku województwa oraz czwartą z kandydatami na wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta. Oddanie głosu na konkretnego kandydata następuje poprzez postawienie znaku "X" w wyznaczonym miejscu. Przypomnijmy, że w 2018 roku mniej niż połowa uprawnionych do glosowania starachowiczan poszła do urn. 

Redakcja Starachowice-NET.pl poprosiła trójkę kandydatów, którzy walczą o fotel Prezydenta Miasta Starachowice o napisanie CV oraz podania o pracę (listu motywacyjnego) do pracodawcy czyli mieszkańców Starachowic. 

Poniżej podanie o pracę kandydata na Urząd Prezydenta Miasta Starachowice Marka MATERKA oraz załączone jako grafika CV.

Drodzy Mieszkańcy Starachowic,

Od dziesięciu lat, dzięki Państwa zaufaniu oraz poparciu, mam zaszczyt pełnić funkcję Prezydenta Starachowic. Ubiegam się o trzecią kadencję, bo pragnę nadal zmienić nasze miasto na lepsze. 

W ostatnich wyborach głos na mnie oddało 17 777 osób spośród tych, którzy tego dnia pojawili się w lokalach wyborczych, czyli 84,43% wyborców. Przez całą kadencję stanowiło to dla mnie ogromne zobowiązanie. Każdego dnia staram się jak najlepiej wykonywać swoją pracę, by nie zawieść pokładanych we mnie nadziei.

Z serca dziękuję Państwu za zaufanie, ale także za życzliwość, współpracę, zaangażowanie w rozwój miasta, aktywny udział w konsultacjach społecznych oraz cenne spostrzeżenia. 

Kandyduję w wyborach, bo pragnę, by Starachowice były perełką na mapie Świętokrzyskiego i Polski. By nasze miasto było przyjaznym miejscem do życia dla każdej grupy społecznej i wiekowej. By o Starachowicach w Polsce nadal mówiono w pozytywnym kontekście. 

Bezpłatna komunikacja miejska, przestrzenie wspólne przyjazne wszystkim użytkownikom, zwiększanie bezpieczeństwa, tanie mieszkania na wynajem, najniższe ceny ciepła. Rewitalizacja zalewów Lubianka i Pasternik oraz Parku Miejskiego, modernizacja Parku Kultury i krytej pływalni, rozpoczęta przebudowa stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego. 

Zrobiliśmy wspólnie wiele, by Starachowice pozytywnie zmieniły swój wizerunek. Możemy te zmiany kontynuować. 

Przez ostatnie dziesięć lat razem budowaliśmy lepsze Starachowice. Pierwsza kadencja była wypełniona konsultacjami społecznymi, przygotowywaniem dokumentów strategicznych i dokumentacji technicznych. W drugiej realizowaliśmy wielkie inwestycje, na które czekaliśmy wiele lat. Czy to koniec? Zdecydowanie nie. 

W głowie mam dziesiątki pomysłów i planów na to, jak zmieniać ukochane Starachowice i nasz powiat w kolejnych latach. Jestem gotowy z moim zespołem, w uzgodnieniu z Państwem, te dobre rozwiązania wprowadzać w życie. 

Szczegóły naszego programu będziemy przedstawiać podczas osobistych spotkań i rozmów z Państwem. Podobnie jak w codziennej pracy, tak i w każdej kampanii, bezpośredni kontakt z Państwem jest dla mnie najważniejszy i najcenniejszy. Za każdą rozmowę i dobre słowo, ale także krytyczne uwagi – dziękuję. 

W tym roku proszę ponownie o zaufanie i głos na mnie oraz moich kandydatów do Rady Miejskiej, Powiatu Starachowickiego i Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. To zespół złożony z ludzi zaangażowanych, merytorycznych i skutecznych w działaniu. To osoby, którym warto ponownie zaufać, bo przez ostatnie lata pokazaliśmy, że zgoda buduje. 

7 kwietnia zdecydujecie Państwo o tym, jakiej przyszłości chcecie dla miejsca, w którym żyjemy. 

Wspólnie możemy więcej! Budujemy Przyszłość. 

Z wyrazami szacunku, 

Marek Materek 

Dodane: 01.04.24 | Odsłony: 2708 | komentarze (70)
Tagi:

Komentarze użytkowników

XYZ | 2024-04-01 11:59:40 napisał(a):

jak tam sprawy z CBŚ za fejkowe MBA i zasiadanie w radach nadzorczych ?

HRowiec | 2024-04-01 12:42:58 napisał(a):

Słabe doświadczenie zawodowe - mój mąż z zawodu jest dyrektorem...

Starachowicki | 2024-04-01 12:48:34 napisał(a):

Starachowice w ciągu kadencji Materka wykonały więcej inwestycji niż Skarżysko i Ostrowiec razem wzięte i to jest prawdziwe CV a wściekłość i nienawiść ze strony niektórych oponentów wynika z ich poziomu przykre to ale i pokazuje na kogo nie głosować
ma Pan moje poparcie Panie Marku

Mieszkaniec | 2024-04-01 14:03:01 napisał(a):

A moje nie bo niechcę by ostatni zalew był zabetonowany,nie chcę więcej ścieżek rowerowych i nie dla spalarni...

Czytelnik | 2024-04-01 14:30:46 napisał(a):

Jako HR widzę w CV dużo błędów ...nie wiem kto go pisał.
Znajomość języka jaka ??A.B1. B2 czy są jakieś certyfikaty podwierdzajace
.po co kropki w CV.i wiele wiecej

Jan | 2024-04-01 15:10:59 napisał(a):

A dla mnie nie tyle ilość ile jakość robót jest ważna. A tego niestety brak. Ale z drona tego nie widać

Uważam .. | 2024-04-01 18:04:25 napisał(a):

, że tymi radami nadzorczymi to nie ma co się chwalić , bo to misternie utkana sieć powiązań.Całkiem "przypadkowo" mamy członka rady nadzorczej w ZEC-u z Łodzi a wcześniej prezesa - spadochroniarza z Chełma ( na 3 m-ce) w tej gminnej spółce.. NMoż się w kieszeni otwiera...

do Starachowicki | 2024-04-01 18:13:05 napisał(a):

Gdybym był w tym układzie to pewnie też bym tak pisał.Inwestycje przepłacone a wiele z nich całkowicie zbędna . O jakości lepiej nie mówić.Sztandarową robotą jest modernizacja ( a właściwie nieudolna reperacja) oświetlenia ulicznego. Trzeba być ślepym , żeby nie widzieć tej misternej siatki powiązań...

Tomasz | 2024-04-01 19:19:26 napisał(a):

Dlatego czas na zmiany.

do Starachowicki | 2024-04-01 21:15:11 napisał(a):

A nie zauważyłeś przypadkiem, że Materek w tych wszystkich inwestycjach jest zawsze rzecznikiem interesów wykonawcy, nie inwestora, czyli Gminy Starachowice? Jest to wielce zastanawiające i dające bardzo wiele do myślenia. Tyle różnych kampanii, tyle kasy się wydaje........

ciekawy | 2024-04-01 21:21:31 napisał(a):

Czy prezes SSM już poparł oficjalnie tę kandydaturę?

Ff | 2024-04-01 22:29:52 napisał(a):

Dyplom z Humanum już nie ważny przecież. Uważam że jeśli ktoś odniósł jakiekolwiek korzyści z posiadania tego dyplomu powinien zwrócić pieniądze zarobione w zwiazku z posiadanym tytulem mba.

Do powyżej | 2024-04-02 06:50:11 napisał(a):

I zapaść się pod ziemię ze wstydu

Luna | 2024-04-02 07:27:37 napisał(a):

Przecież ten człowiek jest nadal niedojrzały emocjonalnie. Wszelkimi sposobami zabiega o akceptację, podziw i poklask a każdą krytykę przeżywa jako niesprawiedliwy atak na Jego Osobę. Wszystko w oderwaniu od rzeczywistości. Naiwne pomysły zwoływania do Starachowic Zgromadzenia Narodowego (>> cytuję: -- "Spotkajmy się w czwartek 20.01 2022 r. o godz. 12.00. Udostępnię swój gabinet i pomogę w mediacjach."<<), czy też samodzielnego startu w wyborach do Sejmu. ( >> "Ruch Marka Materka jest trzecią siłą, która ma położyć kres konfliktom wewnętrznym w naszym kraju."<<).

do Ff | 2024-04-02 08:17:35 napisał(a):

Znaczna część tej edukacji była w czasie pełnienia funkcji prezydenta... To jakieś cudowne rozdwojenie jaźni . Collegium Humanum to jest prawdziwa perełka. Wiele osób z jego otoczenia też ma ten cenny dyplom , pozwalający na dorabianie wielu tysięcy złotych poza pracą...Mieć pensję prezydenta i korzystać jeszcze z pieniędzy publicznych to jest trudne do wytłumaczenia. A w Urzędzie oszczędności aż piszczy ..

mieszkanka | 2024-04-02 08:34:56 napisał(a):

Z takim CV nie wiem czy bym złożyła podanie do kiosku ruchu o pracę. Stosunki między narodowe i politologia ot - prawdziwy ekonom co to umie robić inwestycje poprzez kredyty i podwyższanie podatków. No naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie, że ludzie złapią się na te bzdury. Wole nie mieć bzdurnych inwestycji jak zwężanie ulic pod ścieżki rowerowe i nie płacić wyższych podatków. Wolę siedzieć na kocu na trawie nad Lubianką a nie pajać się betonozą a w podatkach spłacać durne kredyty bo ekonom wizjoner ma takie wizje. Prawdziwą sztuką jest to żeby miasta nie zadłużać , nie podwyższać podatków a robić racjonalne inwestycje które rozwiązują problemy mieszkańców. Bo chyba mi nikt nie powie, że sprzedanie działki pod śmieciowe jedzenie jakim jest MC jest inwestycją realną. Nie wiem czy wiecie ale to posunięcie zabiło jedyną możliwość wybudowania drugiej nitki wiaduktu wg starych planów. Miało być dwa pasy. Jeden który idzie w stare miasto i jeden który wylatuje na Iłżecką. Obecnie mamy się podniecać napisem Starachowice który jest przykładem: idiotyzmu, marnotrawstwa publicznych pieniędzy, wyższych podatków, smrodu który unosi się od spalin bo jest zakorkowany wiadukt i zbocza które prawie nigdy nie jest oplewione tylko zaniedbane. No brawo! Dziecko po podstawówce zainwestowałoby lepiej.

@ciekawy | 2024-04-02 08:42:21 napisał(a):

Po tylu podwyżkach czynszów, kogo w SSM obchodzi zdanie pana prezesa? Nikogo. Członkowie spółdzielni mają dość.

do ciekawy | 2024-04-02 09:16:28 napisał(a):

To prawda, prezes ze spółdzielni mieszkaniowej zrobił sobie prywatny folwark i wraz z fikcyjną radą nadzorczą bez zgody mieszkańców wykorzystuje ich do lokalnej polityki, wspierając autokratycznie zarządzającego miastem prezydenta. A jaka jest cena tego poparcia za wszelką cenę?

do ciekawy | 2024-04-02 09:22:59 napisał(a):

Na klatkach schodowych SSM pojawiły się propagandowe ulotki do "spółdzielców" o poparcie kandydatur.Nikt ich nie podpisał , bo się chyba wstydził. Pan Różycki czy pani Piątek niczego konkretnego dla miasta nie zrobili a ta ulotka to faktyczne poparcie dla M. Materka i bezradnej rady miejskiej..

Do Luna | 2024-04-02 09:40:11 napisał(a):

A po każdej porażce mamy publiczne skargi na niewdzięczność lub nieuczciwość Jego przeciwników. Ale żadnej refleksji na temat własny Przykładowo – (cytat z "Miałem sen o Polsce "). ->>"To był dla mnie cios prosto w serce. Mój idol Premier Donald Tusk złożył wniosek do Zarządu Krajowego o usunięcie mnie z grona członków PO bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Zarząd Krajowy, ludzie, których szanowałem i którzy byli moimi autorytetami, w głosowaniu SMS zdecydował o wykluczeniu mnie z partii. Dlaczego?" << (koniec cytatu)

Nie za | 2024-04-02 10:16:43 napisał(a):

nepotyzm
kolesiostwo
egocentryzm
spalarnie śmieci
domki letniskowe nad Lubianką
"kneblowanie ust" oponentom
zwężanie ulic
brak nadzoru nad inwestycjami (terminy dopłaty)
......

obserwator | 2024-04-02 10:20:57 napisał(a):

Pytanie czy prezydent miasta powinien powinien
dorabiać na radach nadzorczych???
Czy ma jeszcze czas na dojazdy i analize dokumentów z działalności podmiotów które nadzoruje??. Czy zarabiając dużą kase jako prezydent jeszcze mu mało ??? Czy w ogóle to jest w porządku Panie .........

Ala | 2024-04-02 11:02:46 napisał(a):

Nie głosuję na kandydatów z PO, są ateistami i PO-popierają aborcję do 12 tygodnia i nie przestrzegają konstytucji a wcześniej chodzili w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA i wywieszali ją gdzie się dało

Melodyna | 2024-04-02 11:07:56 napisał(a):

Temu panu juz podziekujemy! Ze tez nie ma wstydu i chwali sie collegium tumanum. Idzie w zaparte ze o niczym nie widzial :D

Do Ala | 2024-04-02 11:10:30 napisał(a):

No to nie zapominaj że Marek Materek też wywodzi się stamtąd. Chociaż go wylali, to nie z powodów, które wymieniłaś. Chcesz tradycji, to masz Panią Agnieszkę.

do Ala | 2024-04-02 11:15:04 napisał(a):

Ale tobie nie zabraniają leżeć krzyżem i kościele i nie musisz robić aborcji.

do Ali | 2024-04-02 11:17:43 napisał(a):

Tak masz rację tacy kandydaci są komitecie wyborczym TST i w komitecie wyborczym MM

TST | 2024-04-02 11:41:51 napisał(a):

O widać, że ten dzień się zbliża. Komitety nie próżnują.

miesz | 2024-04-02 12:54:19 napisał(a):

Dlaczego nie ma że nie jest już mieszkańcem Starachowic

Mieszkaniec | 2024-04-02 13:16:44 napisał(a):

Nie nie nie i jeszcze raz nie.

M | 2024-04-02 13:22:43 napisał(a):

Moze duzo inwestycji , ale to wszystko to fuszerka.inwestycje nie są konsultowane z przyszłymi urzytkownikami, a przynajmniej nie na etapie na , którym powinny. Mistrz betonu , zardzewiałej blachy i nie praktyczności !

do przedmówcy | 2024-04-02 13:34:12 napisał(a):

Już CBA przygląda się parkowi, wyprowadzenie w kajdankach z Urzędu, to byłby piękny widok.

filutek | 2024-04-02 14:15:21 napisał(a):

Park, Lubianka, Pasternik a w perspektywie Piachy bez stałej opieki technicznej, natychmiastowych napraw detali, czystości i dbałości o szczegóły dołączą do myśli - kiedyś to było fajnie. To jednak kosztuje. Czy starzejący się podatnicy utrzymaja ze swoich podatków te miejsca? Będzie trudno. Pomysłu na to oczekuję od kandydatów na władykę TST. Świetnie, że jest dużo zrobione, bez wątpienia, jednak co będzie dalej z tym wszystkim?

j.w. | 2024-04-02 14:20:23 napisał(a):

Noo ! Ciekawe czy doliczyliby się tam tych 30 tysięcy sadzonek kwiatów i krzewów....

filutek | 2024-04-02 14:26:54 napisał(a):

Wliczajac trawę, bez trudu.

do filutek | 2024-04-02 14:40:15 napisał(a):

Zapomniałeś o rowerze miejskim, to dopiero będzie generować koszty. Miasta rezygnują z tego systemu, a nasz autokrata proszę bardzo, milion w tą milion w tamtą, niech głupcy płacą.

Psychiatryk | 2024-04-02 17:51:08 napisał(a):

Już od ponad 5 lat na Materka są nasyłani prokuratorzy i CBA. I jakoś nic nie mogą znaleźć. A wy siedzicie w psychiatryku i sobie marzycie. A świstak zawija sreberka.

wirusik | 2024-04-02 20:05:51 napisał(a):

Nieeeeeeeeeeeeee

Starachowiczanin | 2024-04-02 20:10:53 napisał(a):

Panie Marku Materek, w swoim CV pominął Pan jeden zasadniczy fakt. Ma Pan na swoim "utrzymaniu " tatusia Jerzego Materka, szczególny o nigdy wcześniej nie spotykany przykład nepotyzmu w naszym mieście. Nic Pan nie mówi gdzie w przypadku wygranych wyborach będzie zasiadał tatuś, człowiek wątpliwych kwalifikacji, czy będzie Dyrektorem czy też może obejmie urząd Starosty ? Bo zapewne bez tego się nie obejdzie. Bo według pracowników Starostwa to tatuś powinien udać się na emigrację do Suchedniowa to by była sprawiedliwość i prawo.Co Pan na to Panie Marku Materku ?

Wyborca | 2024-04-03 06:47:00 napisał(a):

Ja zagłosuję na Marka mniejsze sprawdzone zło jest lepsze niż partyjna wojna PO i PiS

Do Wyborca | 2024-04-03 07:03:27 napisał(a):

Jeszcze jeden odwracacz kota ogonem. Jeżeli wygra Materek to masz 100% pewności że dalej będzie robił sobie z Ciebie jaja. Więc nawet przy 50% warto powalczyć żeby coś zmienić, nie ?

Do Psychiatryka (na sygnale) | 2024-04-03 07:18:06 napisał(a):

Dawniej uczono w szkołach, że przysłowia są mądrością Narodu. Było takie:- "Co się odwlecze, to nie uciecze !" W prokuraturze zachodzą ostatnio duże zmiany. Więc: - "Nie mów Hop dopóki nie przeskoczysz"

Do Wyborca | 2024-04-03 08:26:18 napisał(a):

Dwa piętra wyżej Marek Materek chwali się sukcesem bezpłatnej komunikacji i milionowych inwestycji. Piszę tutaj, bo jak zawsze kiedy chce On pochwalić się,a robi to na okrągło) artykół kończy się blokadą komentarzy internautów. Jeszcze nie tak dawno oprócz blokady widniał też obowiązkowy tekst: "Komunikat prasowy płatny: UM Starachowice" Obecnie ten UM wymyślił że przecież można to przemilczeć. Żeby nie podsuwać czytelnikom skojarzenie ile przez ostatnie lata kosztowały te setki "Komunikatów płatnych UM", będących w rzeczywistości wykorzystywaniem przez Prezydenta funduszy publicznych do promocji własnej osoby.

Do do Psychiatryka (na sygnale) | 2024-04-03 09:42:40 napisał(a):

Jeżeli publicznie sugerujesz, że prokuratura była niewiarygodna a teraz się wezmą za (wiadomo o kim piszesz) to ty powinieneś na sygnale być odwieziony do jakiejś placówki w której pomagają takim jak ty.

Do Psychiatryka | 2024-04-03 11:11:05 napisał(a):

Prokuratura jako organ wymiaru sprawiedliwości nigdy nie przestała śledzić tej sprawy i np. GDOŚ, który nadal rozpatruje kwestię szeregu "niezgodności z prawdą" w Raporcie środowiskowym jest okresowo wzywany do przedstawiania informacji. Zupełnie inna strona tematu to wypłacanie wynagrodzenia wykonawcy za niezrealizowane zadania, np. za uzyskania Pozwolenia na budowę. A najgorsze co może się przytrafić naszym "Inwestorom"to że im uda się kontynuować budowę i odpowiadać za spowodowanie wielomilionowych strat.

Obserwujący | 2024-04-03 11:21:37 napisał(a):

Piszcie co chcecie,krytykujcie wszystko i wszystkich,a na końcu i tak prezydentem zostanie Marek. A wiecie czemu? bo zrobił i tak jest postrzegany przez mieszkańców i nawet te dyplomy itp. Nie zmienią tego. A teraz wam powiem jak będzie. Druga tura z Piotrem i wygrana Marka bo wszystkie głosy oddane na Agnieszke pójdą w drugiej turze od niej na Marka wiadomo dlaczego.

filutek | 2024-04-03 11:29:39 napisał(a):

Będzie jakaś debata pomiedzy kandydatami? Szukam wieści i nie znalazłem informacji na ten temat.

Luna | 2024-04-03 12:14:29 napisał(a):

Ludzie, zrozumcie wreszcie ze tego człowieka nic ze Starachowicami nie wiąże. Przy pierwszej pojawiającej się okazji znowu zacznie gdzieś kandydować!

propaganda ??? | 2024-04-03 13:16:43 napisał(a):

Materek chwali si e, że blisko 85 procent ludzi na niego zaglosowało, ale tylko z tych, którzy poszli głosować. bo w 2018 roku na 40 tysięcy ludzi, którzy mogli głosować, mniej niż połowa wybrała się wtedy na głosy. Więc tak naprawdę to poparcie jest o wiele mniejsze niż kolportowana propaganda

Lo | 2024-04-03 16:15:52 napisał(a):

Ale to je nadal 85%. Nieobecni nie mają racji.

Do obserwujący | 2024-04-03 16:40:17 napisał(a):

Połowa głosujących na PiS nie zagłosuje na Kusiową.Ona nawet tam budzi niechęć.

Mieszkaniec | 2024-04-03 17:49:59 napisał(a):

Wystarczy 8-10% głosów w II turze od Pani Agnieszki i to wystarczy Mareczkowi by wygrał. O ile oczywiście nie załatwi tego w I turze.

Do do obserwujący | 2024-04-03 18:14:11 napisał(a):

Zobaczymy już wkrótce ten sukces Capały xxd

licencjat | 2024-04-03 19:05:56 napisał(a):

w pięć lat , to chyba jakiś poślizg.

Ivo | 2024-04-03 20:16:12 napisał(a):

Powodzenia,bez tej ciasteczkowej baby.

do licencjat | 2024-04-03 20:46:08 napisał(a):

Poślizg związany z COVID

Mieszkaniec | 2024-04-03 20:47:49 napisał(a):

Ptaszki ćwierkają,że MM i AK dogadują się wstępnie.Niezły numer nie?

Do Mieszkaniec | 2024-04-03 21:01:15 napisał(a):

Głupi jesteś czy co? A z kim się mają dogadywać? Z Capałą?

Do Mieszkanuec | 2024-04-04 07:26:38 napisał(a):

Ostatnio dogadał się z Kołodziejczakiem. Może marzy żeby na kimś się odegrać ?

MM | 2024-04-04 10:28:59 napisał(a):

Pan prezydent bardzo chętnie fotografuje się przed rozpoczęciem jakiejś inwestycji. Potem już nie. Podobnie było z budową ośrodka dla chorych na Żeromskiego. Teraz stoi ruina i tam już żadnych konferencji nie ma. Teraz mamy obiecany żłobek samorządowy, który zdaniem MM nie był wcale potrzebny. Myślę, że jego budowę będzie prowadził inny prezydent ..

obywatel | 2024-04-04 17:33:00 napisał(a):

Wygrac to wygra Pan Piotr Capała , miasto podziękuje Panu Materkowi. Zarządzać miastem musi Starachowiczanin z krwi i kości taki który utoszamia się z mieszkańcami zna ich potrzeby dość już przyjezdnych Prezydentów z Krynek , Godowa i Suchedniowa.

Wezyr | 2024-04-04 17:49:21 napisał(a):

@obywatel
To kolejny błąd komitetu TST. Bo ilu mieszkańców Starachowic wie,że Materek nie jest już mieszkańcom naszego miasta? A dla wielu mógłby to być atgument za rozważeniem oddania głosu na Capałę.

Fuszer | 2024-04-04 22:24:53 napisał(a):

Mac Donald to posunięcie zabiło jedyną możliwość wybudowania drugiej nitki wiaduktu wg starych planów. Miało być dwa pasy. Jeden który idzie w stare miasto i jeden który wylatuje na Iłżecką. Obecnie mamy się podniecać napisem Starachowice który jest przykładem: idiotyzmu, marnotrawstwa publicznych pieniędzy, wyższych podatków, smrodu który unosi się od spalin bo jest zakorkowany wiadukt i zbocza które prawie nigdy nie jest oplewione tylko zaniedbane.

Niewolnik | 2024-04-04 22:31:25 napisał(a):

Trzeba przewietrzyć UM. Zerwać kajdany zależności i nacisków na podległych władzy. Skończyć z niegospodarnością i fuszerką, którą doskonale widzą specjaliści. Dość oklasków na FB osób gościnnie bywających w Starachowicach.

Do obywatel | 2024-04-04 22:32:08 napisał(a):

Może w bierki, albo w tenisa. Może...

Do Niewolnik | 2024-04-04 22:34:51 napisał(a):

I wpuścić biznesmena i jego małpki.

do Wezyr | 2024-04-04 22:35:44 napisał(a):

MM nie jest mieszkańcem Starachowic?

Heniek z Passata B4 | 2024-04-05 10:25:17 napisał(a):

Coś ta edukacja taka 3-4 liga.
Zamiast skończyć jeden poważny kierunek na szanowanej uczelni narąbał kilka na nic nieznaczących uczelniach w tym jednej szemranej...

@do Heniek | 2024-04-05 10:37:31 napisał(a):

Lepsza taka niż made in Ostrowiec.

obywatel | 2024-04-05 12:27:46 napisał(a):

Właśnie Ostrowiec ma Uczelnię , a takie Starachowice nie tu edukacja kończy się na Technikum lub Liceum młodzi idą w świat i Starachowice się wyludniają bo miasto nie ma nic do zapropowania .Pan Prezydent Materek chwali się inwestycjami takimi jak zwężanie ulic gdzie się da , wybudowanie bunkra w Parku sam beton barierki przy schodach takie że starsza osoba nie może z niej skorzystać bo są szerokie i nie można się jej przytrzymać , lubianka to samo betonowe bunkry , Pałacyk za kilka milionów kto będzie pokrywał jego utrzymanie światło itp , obsadzanie roślinami skwerów a później nikt o to nie dba . I co to ma być ? A podatki coraz wyższe z roku na rok , woda i ścieki to samo co Pan powie w tym temacie Panie Materek.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie