Kolejny sukces wokalistów MDK

11291.nsmed

Trójka solistów Wokalnego Studia Piosenki  Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach zdobyła laury podczas XIV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej  „Szukałem Was…” w Zakopanem. Maria Woźniak, Mikołaj Dyka i Katarzyna Zawiła wrócili do Starachowic z pierwszą i trzecią nagrodą oraz wyróżnieniem w kategorii solistów!

Od 10 do 12 maja br. odbywał się w Zakopanem XIV Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej.

Uczestniczyli w nim młodzi artyści z całej Polski, którzy rywalizowali w kategoriach: muzyka, teatr oraz film i fotografia. Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach reprezentowała trójka podopiecznych Wokalnego Studia Piosenki instruktora Piotra Mrózka: Maria Woźniak, Mikołaj Dyka i Katarzyna Zawiła. Wszyscy oni znaleźli się wśród laureatów a Maria Woźniak zwyciężyła w kategorii solistów.

Występ na festiwalowej scenie w Zakopanem poprzedziły kwalifikacje.

- Wysłaliśmy nagrania piosenek, które zaprezentowaliśmy podczas festiwalu i zakwalifikowaliśmy się do konkursu – mówi Piotr Mrózek, instruktor MDK, który akompaniował na fortepianie swoim podopiecznym podczas prezentacji konkursowych.

Przesłuchania konkursowe odbyły się w piątek, 10 maja br. W sobotę,11 maja br. jury pod przewodnictwem Haliny Frąckowiak, która była gwiazdą festiwalu i poprowadziła warsztaty muzyczne dla uczestników, ogłosiło werdykt.

Raz jeszcze gratulujemy wokalistom oraz instruktorowi!

Źródło: MDK Starachowice

Dodane: 17.05.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie