Kolizja na skrzyżowaniu Alei Armii Krajowej i Wojska Polskiego [zdjęcia]

9554.nsmed

Volkswagen Passat oraz Opel Corsa zderzyły się dzisiaj 14 lutego br. około południa na skrzyżowaniu Alei Armii Krajowej oraz Wojska Polskiego.

Na miejscu była policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Przed 15.00 ruch na Alei Armii Krajowej nadal odbywał się wahadłowo.

Ustalenia policji przekazuje naczelnik Wydziału Prewencji Aleksy Hamera: 14.02.2018r., ok. godz. 11:50 Stanowisko Kierowania KPP w Starachowicach otrzymało informację o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na skrzyżowaniu Alei Armii Krajowej i ul. Wojska Polskiego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący samochodem marki Opel Corsa, 84 - letni mieszkaniec Starachowic, wyjeżdżając z ul. W. Polskiego, jako podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki VW Passat i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Passatem poruszał się 45-letni mieszkaniec Wierzbicy wraz z dwójka dzieci. Obaj kierujący byli trzeźwi. Osoby jadące VW wyszły ze zdarzenia bez szwanku. Kierowca z Corsy uskarżał się na ból w rejonie obręczy barkowej i został przewieziony do szpitala. Tam wykonano badania i okazało się, że doznał on złamania obojczyka. Sprawcy zdarzenia tj. 84-latkowi zatrzymano prawo jazdy kat. A, B.  


Dodane: 14.02.18 | komentarze (5)

Komentarze użytkowników

P | 2018-02-14 16:27:03 napisał(a):

To z byle stłuczki trzeba zamykać główną ulicę w mieście na tyle godzin?

Ada | 2018-02-14 20:37:09 napisał(a):

Na prostej drodze w centrum miasta by sie pozabijali... prawa jazdy chyba znalezione w czipsach xD

CSI - zagadki kryminalne Starachowic | 2018-02-14 21:32:44 napisał(a):

Pół godziny i powinno być pozamiatane, a robią jakby się tupolew rozbił. To nie jest profesjonalizm, to jest jego ewidentny brak. Do tego pewnie akta grube na 1 cm. Taką stłuczkę załatwia w Niemczech jeden strażnik miejski w 10 minut.Reszta w gestii służb sprzątających.

kierowca | 2018-02-15 20:20:24 napisał(a):

Te nieuki potrafią tylko polować na emerytów albo czatować w krzakach na kierowców, solić mandaty i kasować punkty. Ciołki nie rozumią, że przechodzący poza pasami zawsze ma pewność że nic go nie najedzie. Najwięcej wypadków jest na przejściach.

Ja | 2018-02-16 11:07:54 napisał(a):

To nie byla stłuczka tylko wypadek (osoba ranna). Dokumentacja miejsca zdarzenia musi byc wykonana dokladnie. Zadanie to powierzone jest technikom policyjnym. Taka procedura trwa.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie