Komitet Wyborczy – TST – Twój Samorząd Teraz z podziękowaniami dla mieszkańców

18463.nsmed

Komitet Wyborczy – TST – Twój Samorząd Teraz będzie miał czterech radnych w Radzie Miejskiej w Starachowicach oraz pięcioro radnych w Radzie Powiatu Starachowickiego. W środę 10 kwietnia 2024 roku podczas konferencji prasowej gremium dziękowało mieszkankom i mieszkańcom powiatu starachowickiego za udział w wyborach samorządowych i oddane głosy na komitet TST. 

- W imieniu Komitetu Wyborczego – TST – Twój Samorząd Teraz chcę serdecznie podziękować mieszkankom i mieszkańcom Starachowic oraz powiatu starachowickiego, którzy poszli do wyborów, a w szczególności tym, którzy na nas głosowali. Obiecujemy Wam, ja na pewno w swoim imieniu, że będziemy radnymi widocznymi wśród mieszkańców. Będziemy korzystać z tego zaszczytnego wyróżnienia i będzie dla was – powiedziała Kinga Sawicka, która została wybrana na radną Rady Powiatu z okręgu nr 2.

- Chciałem podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w niedzielnych wyborach samorządowych. W szczególności wszystkim tym, którzy oddali głos na mnie w wyborach prezydenckich, ale również na naszych kandydatów. Do Rady Miejskiej w Starachowicach udało nam się wprowadzić czterech radnych. Do Rady Powiatu Starachowickiego pięcioro radnych. Dalej działamy w oparciu o hasło „Współpraca to podstawa”. Mieszkańcy mogą liczyć, że w tych kwestiach, które będą istotne dla miasta, będziemy skłonni do współpracy. A tam gdzie trzeba będzie podnieść konstruktywną krytykę, to będziemy ją realizować – powiedział Piotr Capała, który został wybrany przez mieszkańców do Rady Miejskiej. 

- Wypowiem się w imieniu czterech radnych Rady Miejskiej. Będziemy realizować przedstawiane w kampanii cele programowe. Będziemy chcieli być aktywnymi radnymi na tyle, żeby sprawować swój mandat solidnie i rzetelnie. Żeby to nie była jak dotychczas rada niema. Tylko rada aktywna, pracująca w sposób konstruktywny – dodał Dariusz Grunt, który również zasili szeregi Rady Miejskiej z komitetu TST. 

Zgromadzeni pytani przez media z kim widzieliby się w koalicji w Radzie Powiatu, nie chcieli zdradzić szczegółów, odpowiadając jedynie, że są otwarci na współpracę. 

- My jesteśmy otwarci na współpracę. Podstawa to współpraca, a współpraca wymaga czasem ciszy – brzmiały odpowiedzi przyszłych radnych z komitetu wyborczego TST. 

- Jako Stowarzyszenie TST jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto będzie chciał realizować nasz program. Z każdym, kto będzie chciał działać konstruktywnie. To jest nowe otwarcie, nowy początek – powiedział na zakończenie Piotr Capała. 

Dodane: 10.04.24 | Odsłony: 3339
Tagi:

Komentarze użytkowników

Neta | 2024-04-10 19:12:04 napisał(a):

Krytykują Materka a teraz chcą wejść z nim w koalicję. Pęd do stołków mają ogromny.

Berman | 2024-04-10 19:49:58 napisał(a):

Piotr Capała już zapomniał o debacie w "Echu Dnia", w trakcie której buńczucznie stwierdził, że nie będzie żadnej współpracy z Pis-em, i chyba w podobnym tonie
wyraził się o komitecie Materka, ale tego nie pamiętam dokładnie.
Było to butne i aroganckie zachowanie, bo Capała zapomniał, że za politykami stoją
mieszkańcy i to ich dobro powinno się liczyć przede wszystkim, a nie swoje antypatie do przedstawicieli innych partii. Tak nie zachowuje się wytrawny polityk, tylko
zacietrzewiony pieniacz.
Przed samymi wyborami Capała mówił, że głos oddany na Materka, to głos oddany na PiS, a samemu Materkowi przypomniał, że najważniejsza dla polityka jest uczciwość,
nawiązując do jego nauki w Collegium Humanum.
Piotr Capała niedawno odżegnywał się od jakiejkolwiek współpracy z PiS-em i chyba Materkiem, a teraz mówi:"- My jesteśmy otwarci na współpracę. Podstawa to współpraca, a współpraca wymaga czasem ciszy – brzmiały odpowiedzi przyszłych radnych z komitetu wyborczego TST.

- Jako Stowarzyszenie TST jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto będzie chciał realizować nasz program. Z każdym, kto będzie chciał działać konstruktywnie. To jest nowe otwarcie, nowy początek – powiedział na zakończenie Piotr Capała."

Czy tak powinna wyglądać uczciwość i wiarygodność polityka?
Zmiana zdania o 180 stopni w krótkim czasie.
Już mecenasowi, nie przeszkadzają przywary konkurentów.
Czy to nie jest obłudne zachowanie?
Niedawno wszyscy byli "Be", ale teraz są "Cacy", bo umożliwią dojście do władzy!
Zasady są po to, żeby je łamać?
I jak prosty człowiek ma wierzyć w hasełka, wysmarowane na prostokątnych tabliczkach, noszonych przez wyznawców za wodzem?
Ja też jestem za uczciwością i wiarygodnością.

Do Berman | 2024-04-10 19:58:09 napisał(a):

Nowy początek będzie starym konfliktem o spalarnie, który zakończy się jak p. Edwardowi puszczą nerwy i zakręci kurek.

Obserwator | 2024-04-10 20:07:44 napisał(a):

A gdzie koledzy z nowej lewicy tyle głosów mieli zebrać ha ha ha o prezesie stałym bywalcu prokuratury nie pomnę . Kubeł zimnej wody na czerwień się polało. Karma wraca!!!

Mieszkaniec | 2024-04-10 20:20:19 napisał(a):

Wszyscy radni TST sprzedadzą się wcześniej niż wam się wydaje.Oprocz Grunta który ma honor

Do mieszkańca | 2024-04-10 21:09:05 napisał(a):

Nie honor tylko dlatego że materek ma honor.ciekawe co będzie jak 10 ruszy.Nie ma wstępu raczej do gabinetu.

Do mieszkaniec | 2024-04-10 21:13:06 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

Do mieszkaniec | 2024-04-10 21:17:29 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

do Mieszkaniec | 2024-04-10 22:05:02 napisał(a):

Przepraszam, ale jesteś mało mądry :(

O | 2024-04-10 22:58:51 napisał(a):

widzę Panią Malwinkę vel 28. Podobno połowa przedsiębiorców ma w planach zamknąć biznes na wieść, że owa Pani się nimi nie zaopiekuje hahahahahahahaha

Do mieszkaniec | 2024-04-11 06:11:06 napisał(a):

Zapomniałeś że Grunt ex policjant z wysoką emeryturą, został radnym za nie żyjącego Adamusa z list MM dziś w TST o jakim honorze mówisz???

Do powyzej | 2024-04-11 07:20:15 napisał(a):

dyżurni szczekacze Sadza Makowski w akcji.

Do do powyzej | 2024-04-11 08:19:28 napisał(a):

Nie broniąc tych dwóch, największe trole są w TST. Maria, Piotruś, Michałek itp. Karma wraca. Teraz was będziemy oceniać! Będziemy patrzeć na ręce xxd

do przedmówcy | 2024-04-11 08:31:25 napisał(a):

Przy swoim bardzo małym rozumku nie jesteś w stanie pojąć czym różni się patrzenie władzy na ręce od zwykłego prymitywnego hejtu w którym jesteś mistrzem.

obserwujący. | 2024-04-11 08:43:23 napisał(a):

Bardzo chętnie obserwuje portal Starachowice- net ze wzgledu na rzeczowe informacje. Czytam inne fora internetowe w Polsce, gdzie równiez można umieścić komentarze, prowadzić dyskusje. Pisze tu może czwarty raz przez kilka lat. Nie da sie rzeczowo deskutować na tym forum . Komentarze zamieszczane przez niektórych chyba stałych recenzentów są obrzydliwe.Administrator powinien je usuwać jeżeli chce, aby ludzie na poziomie zabierali głos.Ci stali komentatorzy to zgodnie z Freudowską psychoanalizą maja poroblemy z niespełnionym swoim ego. Swoimi marzeniami. Dlatego realizuja sie w internecie / syndrom małej kuśki/. Odniosę się do rzeczowego wpisu osoby Berman. Głosowałem na Piotra Capałe. Zgadzam sie że nie powinien składać tak stanowczych deklaracji. Widać że nie ma obycia politycznego, ale za to ma szczere chęci. A w polityce nie liczą sie szczere chęci. Powinien brać porzykład z Donalda Tuska , który pokazał jak prowadzi się kampanie wyborczą . Stanowczo ostro i pełną obietnic. Jak z tymi obietnicami Tuska będzie to czas pokaże. Taka jest polityka. Śledziłem całą kampanie TST, która była niezorganizowan chaotyczna. Mam wrażenie że na te działa ma wpływ kilka pań na czele z kandydatką do sejmu.Chyba zachłysneły się zaistnieniem na lokalnej scenie politycznej i nie bradzo im to wychodzi. Panie Piotrze ma Pan w gronie ludzi którzy kandydowali z komitetu TST . Doswiadczonych polityków samorzadowych. Może warto skorzystać z ich porad. Partia partią, ale tu jest lokalny grajdołek ,gdzie trzeba być elastycznym. Tylko tyle - życze waszemu ruchowi TST powodzenia. Nie dajcie się rozmontować Materkowi i osobom z indywidualnymi ambicjami. Jest Pan uczciwym człowiekiem, ale wchodząc w w bagienko polityczne czasami błotkiem chlapnie.

do O | 2024-04-11 09:56:37 napisał(a):

Na zdjęciu jest też kostka brukowa, która śmiem twierdzić ma o wiele więcej rozumu niż ty hejterze. Malwina ma 28, a ty ZERO, zasadnicza różnica nieprawdaż???

karma malwinka wraca | 2024-04-11 10:19:46 napisał(a):

28 głosów to jest sukces hahaha a jeszcze mąż służby mundurowe roznosił ulotki co jest zakazane, ale zdjęcie zrobione. Dziękuję za nauczenie ubeckich metod. Człowiek uczy się przez cale życie

Gość | 2024-04-11 11:06:34 napisał(a):

Pod TST obronę uciekamy się... Jeżeli ktoś pisze, że w TST jest kultura wypuwiedzi a inni to hejterzy, to albo jest z tej grupy hejterów albo nie wie o czym mowi czy pisze. Najlepszym przykładem są kariery zbudowane na haśle ***** ***, wyzywaniem seniorów pod kościołem, czy wyzywaniem Materka. Oczywiście, że w drugą stronę to nie pasuje, ale trudno. Life is brutal js
k mawiał klasyk, trola trzeba traktować jak trola, łubudubu tylko żeby płaczu nie było potem - to też klasyk od Prezydent Zdaniwskiej, więc teraz karma wam odpłaci krytyka różnej maści osób xxd

PS kulturę Capaly opisała przed wyborami jego klientka z Radomia.

Do przedmówcy | 2024-04-11 18:56:33 napisał(a):

Gorszych hejterów , jak w gronie wyborców Materka czy PiSu to nie ma. Ziejecie taką nienawiścią że oczy więdną. Bo ktoś nie kocha waszych wodzów, to pozwalacie sobie na plucie, oszczerstwa i szerzenie nienawiści. 8 gwiazdek przy tym to pryszcz.

Donos | 2024-04-11 19:44:10 napisał(a):

Tu wiele osób ma WiFi
I ktoś może przyjść pod.blok i z jego konta coś napisać. Pewna oso10 wie o co chodzi

Gosc | 2024-04-11 21:09:28 napisał(a):

Hejterzy są w każdej opcji i nie ma co się oszukiwać. Ale żeby śledzić ludzi, albo pchać, albo podrabiać podpisy to umie tylko jednana i zaklinanie rzeczywistości faktów nie zmieni.

rasowy gracz | 2024-04-12 09:31:09 napisał(a):

Materek Was wyjaśnił szybko. Liczyliście na drugą turę i minimum 10 mandatów. Wasz wódz ział hejtem całą kampanie. Każda to konferencja to uderzanie w Materka. Nie było materiału, żeby się jego nie czepiać. A Materek nawet pół razu nie wypowiedział się o Was w negatywnym tonie.
Dobraliście na listy ludzi, którzy z pozycji nr 3 nie przynieśli 30 głosów (brawo Malwinka). U Materka każdy kandydat przyniósł prawie 100 głosów minimalnie. Byli i tacy, którzy nie dostali się do Rady mając ponad 250!!
Miasto doceniło Materka i tyle...
A najśmieszniejsze jest to, że teraz bierzecie pod uwagę koalicje z Materkiem, żeby tylko dostać jakiś stołeczek. Jarkowi się chyba marzy dyrektor szpitala :D

do rasowy gracz | 2024-04-12 10:55:32 napisał(a):

Malwinka nie jest jedyna, a kelner z hotelu , ten to dopiero miał najwięcej do powiedzenia. Traktował konkurencje jak....a sam chyba jako jedyny z listy średnie wykształcenie i zdobył uwaga aż 20 głosów hahaha

Do rasowy gracz | 2024-04-12 11:12:04 napisał(a):

Nie do końca, jest to prawda6. Tu wszyscy mają dobrą pracę, filmy i dużo pieniędzy. Im nie są potrzebne stołki i posadki. Ta koalicja tylko będzie z pożytkiem dla ludzi. A Pan jarek jest dyrektorem Orlenu na bocznej to poco ma być szpitala.

rasowy gracz | 2024-04-12 11:24:33 napisał(a):

Przyłóż ucha tu i ówdzie to się dowiesz kto i jaki stołek miał wziąć po wyborach. Gwarantuje Ci, że Jarka nie interesował Orlen na bocznej ;)

Do do rasowy gracz | 2024-04-12 11:50:14 napisał(a):

Już Filozofka pokazała jak jej stołki nie interesują (patrz rada nadzorcza). Ludzie tej obłudy nie łykneli na szczęście i dostała wiadro zimnej wody.

Do do rasowy gracz | 2024-04-12 12:36:01 napisał(a):

Tak, wszyscy. Lider dla kamuflaż jeździ złomem, reszta nie lepiej. Dlatego presja była ogromna. A obietnice kusiły, panowie z Maja sypali propozycjami. Do mnie osobiście jeden z nich powiedział wprost" będzie tyle miejsc do zagospodarowania". U mnie to wywołało uśmiech politowania, ale inni się rzucili. I za tą obłudę dostali od ludzi faka.

Ivo | 2024-04-12 12:47:28 napisał(a):

Znam Pana Jarka, to nie jest taka osoba. On jest naprawdę uczciwy. Nawet jak był TW . To uczciwie.

Mieszkańcy | 2024-04-12 13:11:36 napisał(a):

Czy umie ktoś wyliczyć
Jakich Partii członkiem był już Jarek.
Można się pomylić o 2

Do przedmówców , wyznawców kultu MM | 2024-04-12 13:29:02 napisał(a):

A może przypomnicie , jak to Wasz guru w wyborach parlamentarnych dokonał pięknej katastrofy wizerunkowej ? Wystartował jako 3 siła w kraju ( sam się tak określił ) , a padł jak ostatnia chabeta w Wielkiej Pardubickiej . A przecież w polityce tkwi już kilkanaście lat .
Póki co , TST to ruch oddolny i jak na pierwszy raz osiągnął więcej niż Pis . Ja tam trzymam za nich kciuki i mają jaja , aby mówić otwarcie co im się nie podoba , w przeciwieństwie do Was , cienkie bolki zza ekranu .

Grucha | 2024-04-12 15:49:15 napisał(a):

Czerwone pająki tkały pajęczynę!
Czerwone pająki tkały pajęczynę!
Wstawiły chłopoka wstawiły dziewczynę!
* swe ukryły żądła nastawiły
I tu koniec tej piosenki a z niej morał jedniusieńki…

A idźta Wy w *.

Mm | 2024-04-12 15:50:33 napisał(a):

Jaki ruch oddolny. O czym ty piszesz. Nie masz rozumu,czy piszesz do debili. Ruch oddolny to ruch Materka.

Maria Gdera | 2024-04-12 19:53:59 napisał(a):

Ruch oddolny za którym stoi Platforma, PSL i Hołownia.

Wyborca przyszłości | 2024-04-13 06:38:19 napisał(a):

Wynik kandydata na prezydenta P. Capały ciut lepszy od kandydatki PIS A. Kuś osiàgnięty „na fali zwyciestwa” Koalicji 15 października - żenujący. Tak samo jak program ktory nam zaprezentował. Żeby się za coś zabierać trzeba się na tym znać. O zarządzaniu nie wspomnę. Praca w samorządzie to nie są godziny pustych retorycznych deliberacji. Wyborca przyszłosci to wie.

do Maria Gderra | 2024-04-13 06:40:51 napisał(a):

Może se kobita usiądzie na miotle wreszcie.

do przedmówcy | 2024-04-13 09:47:04 napisał(a):

Chciałbyś, co? Nic z tego, ktoś musi ludziom otwierać oczy. Spadek poparcia 0 18% z czegoś wyniknął, nieprawdaż? Lokalne sitwy w wielu miejscach mają się dalej świetnie, bo pół miasta czerpie z tego osobiste zyski, kto tego nie widzi jest w tej sitwie, albo interesuje się wyłącznie sobą i nie ma pojęcia co się wokół niego dzieje.

Do Mieszkańcy | 2024-04-13 15:53:18 napisał(a):

Lubię quizy, więc spróbuję odgadnąć.
PZPR, Unia Wolności, Unia Polityki Realnej,
SLD, Samoobrona. Dobrze?

Do Marii | 2024-04-13 16:33:51 napisał(a):

Sitwy powiadasz? A z kim się dogada twoja opcja i Pietruń? Bo jak z PiS to dopiero będzie obcjach rozumiem że nie będzie dilu dla profitów?

Przecież | 2024-04-14 07:02:45 napisał(a):

Przecież to niemożliwe aby ***** *** dogadał sie z PISem :-D

Do Przeciez | 2024-04-14 12:47:32 napisał(a):

Czego się nie robi dla koryta xxd

Do Pani Sawickiej i Pana Capały | 2024-04-14 13:18:08 napisał(a):

Czy prowadzicie Państwo rozmowy z kimś w PiS na temat koalicji? Czy jest to Pan Dariusz Nowak? Czy poinformujecie w przypadku takich rozmów uczciwie nie tylko swoich wyborców, ale członków komitetu? Czy tak koalicja jest dla mieszkańców czy dla Państwa korzystna?

Janek | 2024-04-14 15:26:27 napisał(a):

Trzeba dać szansę nowym w powiecie, komitet MM powinien przejść do opozycji, porozumienie PIS i TST ponad podziałami to byłby super projekt.

Do Janek | 2024-04-14 15:46:07 napisał(a):

Przygrzało Cię???? Weszli do tej rady dzięki najeżdżaniu na PiS. Pamiętam jak się śmiały koleżanki Capaly z Nowaka kiedy obrazek na Sesji RM postawił. Jeżeli się dogadają to raz że jakby napluli wyborcom w twarz, dwa że własny honor mają tam gdzie słoneczko nie zagląda.

Kuria | 2024-04-14 16:26:19 napisał(a):

Zdrada! Kinia osiemgwiazdek z PiSem!???

Qwerty | 2024-04-14 16:45:29 napisał(a):

Nie będzie koalicji Tst ( platforma obywatelska) z PiS. To element nacisku na Materka aby wytargać więcej stanowisk. Gdyby Tusk się dowiedział o potencjalnej koalicji PO i Pis. To Kinga by już następnego dnia nie była w PO. A Marzenka ze Skarżyska mówiła, że nie zna kobiety.

Do Qwerty | 2024-04-14 17:52:40 napisał(a):

Jaki element nacisku??? Dogadują się dla koalicji, albo nie dogadują się wcale. Nie ma tu nic po środku. Capała rzucał się jak zmijka przed wyborami, syczał i pluł w każdą stronę, to teraz niech samotnie uprawia to poletko, bo w innym przypadku zostanie lokalnym Kołodziejczakiem.

Ivo | 2024-04-14 21:31:04 napisał(a):

Czarna baba,robi problem. Dobrze że ją pogoniliśmy jakiś czas temu.

Do Ivo | 2024-04-15 06:10:49 napisał(a):

Tak pozbyliście się baby, teraz Materka a świstak... Ha ha ha
Materek was łyknie jak bociek żabkę.

Maria KO | 2024-04-15 07:44:39 napisał(a):

Przed wyborami- PiS Materek to samo zło. Materek = PiS

Po wyborach - koalicja z PiS to będzie dobry pomysł, żeby dorwać się do etatów i stanowisk.

Kurtyna!

Piotr | 2024-04-15 09:58:57 napisał(a):

Kto będzie w końcu starostą Starachowic i powiatu?

Wezyr | 2024-04-15 12:31:57 napisał(a):

Nie wierzę, że Materek da sobie odebrać Powiat.
Komitet TST popełnił wiele błędów w tej kampanii. Choć przy takim wyniku i układzie sił w Radzie Powiatu jest szansa na wysłanie komitetu Materka do opozycji. Powstają zaś pytania jak stabilna byłaby ta koalicja i ile ona by kosztowała podatników? Jak na taką koalicję zareagowałby Tusk? Plusem natomiast jest fakt, że mógłby Powiat liczyć na pieniądze z Sejmiku gdzie rządzić będzie PiS.

Myślę że | 2024-04-15 12:35:32 napisał(a):

Gołębiewski skoro startował

Mieszkaniec | 2024-04-15 15:46:19 napisał(a):

Pani Wrona będzie starostą.

Do Wezyr | 2024-04-15 15:48:12 napisał(a):

Moim zdaniem układ powstanie Komitet MM i dwóch radnych z PiS od Wojtyszkowej.

Do Wezyr | 2024-04-15 15:51:24 napisał(a):

Nie będzie żadnej większej koalicji.Poprostu Materkowi się to nie opłaca.Lepiej wyciągnąć pojedyńcze osoby niż iść w szeroką koalicję.Tak było 5 lat temu.My$lę że i tym razem taktyka będzie podobna.A nawet jestem przekonany,że to jest już załatwione.

Kazio | 2024-04-15 22:46:23 napisał(a):

To już pewne. Dogadali się !!
Konrad R. Starostą

Do Kazio | 2024-04-16 08:48:24 napisał(a):

Pan Konrad musi się jeszcze dużo nauczyć.Pozatym warto by mieć wyższe wykształcenie.

do przedmówcy | 2024-04-16 09:26:59 napisał(a):

Papa nie ma i karierę robi.

Adi | 2024-04-16 09:30:33 napisał(a):

Za 5 lat Konrad prezydentem. Róbcie screeny

Brak matury | 2024-04-16 11:28:57 napisał(a):

Na bolączki.... hahaha coś słyszałem jak zdawał maturę bez efektu.

Misiu | 2024-04-16 12:38:10 napisał(a):

Szybko zapomnieli o byłym staroście,Piotr tyle zrobił dla powiatu choć Papa M brał sukcesy Farka i Piotra ma siebie.

Kastor | 2024-04-16 13:50:20 napisał(a):

Założę się, że Dąbrowszczak będzie wice...

Jaja | 2024-04-16 17:01:45 napisał(a):

Będzie zabawnie jak Tst zawiąże koalicję z Materkiem w powiecie. Niektórzy z Tst będą musieli wtedy zjeść swój własny język. Ale myślę,że do tego nie dojdzie,bo nie są takimi hipokrytami.

mieszkaniec | 2024-04-16 19:37:15 napisał(a):

zobaczymy jak szybko radni powiatowi spod znaku TST * sie wchodząc w koalicje z Materkiem.

mieszkanka | 2024-04-16 21:15:22 napisał(a):

jeśli wejdą w koalicję to powinni oddać mandat!!! nie po to głosowałam na nich żeby teraz układali się z materkiem! mam nadzieję, że honor będzie ważniejszy niż stołki

Do mieszkanka https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/skarzysko-kamienna-okla-drewnowicz-ko-koalicja-z-nowym- | 2024-04-16 22:00:36 napisał(a):

W Skarżysku kandydatem jest członek Ruchu Materka. Okla już deklaruje współpracę. Do niedawna krytykowała Materka z wzajemnością, ale po przegranej jej pupilków w Skarżysku i Starachowicach, jak widać zapomniała że z Materkiem jej nie po drodze. No ale jak się nie pamięta autora hymnu Polski to taki drobiazg jak wojenka z Materkiem też moze ulec pomrocznosci.
iej-pis,537590.html

tst | 2024-04-20 12:13:04 napisał(a):

Porozmienie tst z Kw materek to ... HAŃBA i Kpina z wyborców...dymisja albo wyp.......

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie