Konkurs Kulinarny w Klubie Wanacja

3278.nsmed

W środę, 3. sierpnia w Spółdzielczym Klubie Wanacja odbył się II Konkurs Kulinarny. 

W konkursie wzięło udział siedem drużyn, które miały za zadanie przygotować oryginalne i smakowite sałatki. Następnie jury w składzie: dzieci - Chojnacka Ada, Szwaja Klaudia, Hud Weronika oraz instruktorzy: Halina Kępińska, Dorota Śliwińska i Andrzej Dróżdż oceniło smak i przygotowanie sałatek.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Magda Czubak, Chojnacki Ernest i Chojnacka Ada, która przygotowała sałatkę pod nazwą: "Pyszna i zdrowa sałatka kolorowa".

II miejsce zajęły trzy drużyny, pierwsza w składzie: Magda Gilewska, Natalia Gilewska, Klaudia
Szwaja, Piotr Łakomiec i Mateusz Górlicki wraz z sałatką „Smak Meksyku”, druga w składzie: Kolanowska Julia, Szast Wiktoria oraz Rosołowska Klaudia i sałatka pod nazwą „Wegetariańska Sałatka” oraz drużyna w składzie: Opozda Iza, Duraziński Dawid, Durarziński Kacper, Hud Weronika i ich „Letnia Sałatka”.

III miejsce również zajęły trzy drużyny:
pierwsza z nich w składzie: Sońta Karolina, Sońta Klaudia, Pytel Marysia i Kasperkiewicz Magda za sałatkę „Bomba Owocowo-Witaminowa”, druga w składzie: Ziewiec Maciej, Marzec Kamil i Jabłoński Łukasz za „Bardzo Zdrową Sałatkę Owocową” i trzecia drużyna w składzie: Jabłońska Katarzyna i Lipa Laura za „Truskawkowy Miks”.

Ponadto jury przyznało wyróżnienie dla drużyny, która przygotowała „Bombę owocowo-witaminową” za oryginalną prezentację swojej potrawy.

Zobacz zdjęcia w galerii (kliknij).

Dodane: 06.08.11

Komentarze użytkowników

hmmmmm | 2011-08-07 00:57:17 napisał(a):

A dla czego tam nie było "chłopaków ze smakiem" pewnie by było miło i przyjemnie!!!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie