#koronawirus. Strefa żółta w całej Polsce

13717.nsmed

Podczas konferencji prasowej prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki ogłosił, że od 10 października 2020 r. cała Polska zostanie objęta tzw. strefą żółtą. Wszyscy będą musieli zakrywać nos i usta nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale wszędzie. 

- Mamy do wyboru, albo zamknąć w poszczególnych województwach ruch, albo wprowadzić obostrzenia na terenie całego kraju - podobne do obostrzeń w krajach sąsiednich. Zachęcam seniorów do pozostania w domach, przemieszczanie się wtedy, kiedy jest to konieczne. Zdrowie jest poważnie zagrożone -                                                                                               powiedział Mateusz Morawiecki. 

Jakie obowiązują obostrzenia na terenie żółtej strefy? Transport zbiorowy, kina, restauracje, kościoły? Szczegóły dostępne są na rządowej stronie [kliknij] 

- Podjęliśmy bardzo ważne decyzje. W sobotę przedstawimy kolejne zasady dot. walki z koronawirusem. Jestem przekonany, że to doprowadzi do spowolnienia wzrostu koronawirusa i będziemy w stanie leczyć Polaków w najlepszy możliwy sposób - dodał premier.

Viva UbezpieczeniaReklama

Dodane: 08.10.20 | komentarze (1)
Tagi:

Komentarze użytkowników

Igor | 2020-10-08 15:06:46 napisał(a):

Banda oblakanych szaleńców!!!

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl




Ostatnie komentarze w serwisie