Lubrzanka Kajetanów vs Juventa Perfopol Starachowice 1:3

1725.th

Pierwszy atak na bramkę, który mógł zakończyć się golem przeprowadzili piłkarze Juventy ale strzał Płusy został obroniony. W dalszej części gry, to Juventa była zespołem, który wykazywał większą aktywność na boisku. W 25 minucie Płusa z rzutu wolnego zdobył pierwszego gola.

Druga bramka spotkania padła w 37 minucie. Piłkarze z Kajetanowic zdołali się przedostać pod bramkę Juventy i zdobyli gola wyrównując na 1:1.

Druga połowa meczu jeszcze bardziej zmobilizowała piłkarzy ze Starachowic do gry, co w niedługim czasie zaowocowało zmianą wyniku, kiedy to dośrodkowanie Płusy wykorzystał Pastuszka a Starachowiczanie objęli jednobramkową przewagę.
Kilka minut później, tym razem po dośrodkowaniu Tobiszewskiego, Artur Kidoń grający do niedawna w juniorach popisał się celnym strzałem, ustalając wynik na 1:3.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3 choć szans na strzelenie kolejnych bramek nie wykorzystali zarówno piłkarze Juventy, jak i zawodnicy Lubrzanki.

Dodane: 08.06.10 | Odsłony: 553