MKS Stąporków vs Juventa-Perfopol Starachowice 0:3

2321.nsmed

W ostatnim w tym sezonie wyjazdowym spotkaniu Juventa-Perfopol Starachowice pokonała drużynę MKS Stąporków wynikiem 0:3

Pierwsze minuty meczu były rozpoznawcze, ale widać było, że to Juventa będzie wiodła prym w spotkaniu.
Zaledwie kilka minut po rozpoczęciu gry bliski strzelenia gola był Gruszczyński, z akcji ostatecznie nic nie wyszło, ale zmotywowała ona Juventę do dalszych ataków.
Zaprocentowało to w 19 minucie, po podaniu Szymoniaka piłkę przejął Anduła i po strzale głową zmienił wynik na 0:1

Zaledwie po 3 minutach padła kolejna bramka na konto Juventy, kiedy Kalista zdołał dobiec piłki dośrodkowanej przez Tobiszewskiego i wymierzonym strzałem zwiększyć bramkową przewagę.
Trzecia i ostatnia bramka spotkania padła pod koniec pierwszej połowy. Drugiego gola w meczu zaliczył Anduła, po asyście Korony, który z Tobiszewskim rozegrali tę akcję.

W drugiej połowie zespół Juventy nie wykorzystał kilku sytuacji, gospodarze też mieli szansę na strzelenie przynajmniej honorowej bramki, jednak do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Starachowiczanie mogli cieszyć się pewnym zwycięstwem 0:3

Dodane: 12.11.10 | Odsłony: 523