O bezpieczeństwie podczas wypoczynku

13406.nsmed

W ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach spotkali się w ostatnich dniach lipca z osobami wypoczywającymi nad kąpieliskiem „Piachy”, nad zalewem w Brodach oraz na basenach letnich w Starachowicach przy ul. Szkolnej.

Policjanci podczas spotkania informowali o przestrzeganiu regulaminu kąpielisk oraz przestrzeganiu zasad bezpiecznego wypoczywania nad wodą. Dzieci i młodzież zachęcano do wzięcia udziału w konkursie pn. „Artystyczny przeWODNIK”, który ma na celu propagowanie bezpieczeństwa nad wodą w trakcie sezonu urlopowego. - Głównym celem spotkań było propagowanie właściwego zachowania w rejonie akwenów, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie wypadków nad wodą oraz utonięć. Rozdano ulotki z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa nad wodą - informuje rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł Kusiak. 

Opr. PK

Komunikat prasowy: KPP Starachowice

Dodane: 04.08.20

Komentarze użytkowników

obserwator | 2020-08-04 07:48:45 napisał(a):

co druga osoba na piachach lub brodach pije piwko lub inny trunek, a pozniej chlup do wody :)

SŁUŻBA | 2020-08-04 11:57:28 napisał(a):

Żal mi tych policjantów, którzy w upale i w pełnym rynsztunku w masce na twarzy chodzą po piasku i pouczają plażowiczów.Komuś zwyczajnie zabrakło pomysłu...

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie