Orlicz Suchedniów vs Juventa-Perfopol Starachowice 4:0

1562.th

Zespół Juventy-Perfopol Starachowice przegrał na wyjeździe z suchedniowskim Orliczem 4:0.
Wszystkie 4 bramki zostały strzelone przez jednego zawodnika Mariusza Jarosa, dzięki któremu Orlicz przełamał swoją złą passę jako, że sześć ostatnich meczów jakie rozegrał było przegranych.

Inicjatywa w pierwszych minutach meczu należała do Starachowiczan. Dwie sytuacje, po których Juventa mogła wyjść na prowadzenie nie przyniosły pożądanych rezultatów.
Po tych niewykorzystanych szansach, z minuty na minutę Orlicz powiększał swoją przewagę co przyniosło szereg niewykorzystanych ataków na bramkę Juventy.

Pierwsza z czterech bramek padła już chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, kiedy to Jaros uderzeniem głową skierował piłkę do bramki.
Drugi gol padł niedługo później po uderzeniu z pierwszej piłki.
Ta bramka rozmontowała całkowicie morale i wiarę w zwycięstwo starachowickiego zespołu. Potem z obroną i atakiem Juventy już było tylko gorzej. Co prawda szansę na strzelenie bramki miał Gębura, ale jego uderzenie skutecznie obronił goalkeeper Orlicza.

Kolejną – trzecią bramkę Orlicz zaksięgował po strzale Jarosa w róg.
Natomiast czwarty gol padł po strzale głową przy dośrodkowaniu w rzutu rożnego. Uderzenie to zamknęło punktację meczu, a wynik 4:0 zapewne na długo zapisze się w pamięci piłkarzy Juventy.

Dodane: 24.04.10 | Odsłony: 655