Podejrzani o kradzieże w rękach policjantów

13579.nsmed

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn.

Pierwszy z nich, 27 -latek jest podejrzewany o przywłaszczenie telefonu i pieniędzy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast 61 -latek jest podejrzewany o dokonanie kilku przywłaszczeń sprzętu elektronicznego, które miały miejsce pod koniec czerwca oraz na początku września. Temu mężczyźnie może grozić nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności, ponieważ działał w warunkach                                                                                   recydywy.

Na początku września policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn którzy, są podejrzani o kradzieże. Pierwszy z nich został zatrzymany 3 września na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Usłyszał już zarzut przywłaszczenia pieniędzy i telefonu komórkowego. 27 -latkowi może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast 7 września został zatrzymany 61 -latek, który pod koniec czerwca i na początku września dokonał kilku kradzieży sprzętu elektronicznego. On również już usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej. W tym przypadku 61 -latkowi może grozić nawet do 7 i poł roku pozbawienia wolności ponieważ dokonując kradzieży działał w warunkach recydywy.

Opr. PK

Komunikat prasowy: KPP Starachowice 

Dodane: 13.09.20

Komentarze użytkowników

i/o/u/i | 2020-09-14 06:39:14 napisał(a):

hahaha a Milicja za zabujstwo 2 lata dostaje!!!!!!! Polityka!!!!!!! przestancie * w artukule jakie lata 5 i 7,5 roku.oni wogole nie pujda siedziec.W kryminalach nie ma miejsca!!!!!!!!maja budowac jak w Stanach!!!!!!!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie