„Praca z trudną klasą” – konferencja naukowa dla nauczycieli

4026.nsmed

20 marca w sali Olimpia Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja naukowa – adresowana do nauczycieli, podczas której wykład nt. „Praca z klasą trudną” wygłosi Bill Rogers konsultant pedagogiczny i doradca edukacyjny. 

W trwającym ponad 6 godzin wykładzie uczestniczyli nauczyciele i pedagodzy ze szkół i placówek szkolno- wychowawczych. Prowadzący wykład Bill Rogers jest autorem wielu znanych książek, dziesiątki godzin przepracował w szkołach, wspierając nauczycieli z Australii i Wielkiej Brytanii w starciu z ich codziennymi problemami. Zrewolucjonizował w tamtejszych szkołach sposób radzenia sobie z sytuacjami problemowymi.

- Cieszę się, że mamy możliwość wzięcia udziału w wykładzie tak znanego i cenionego konsultanta jakim jest Bill Rogers – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Małgorzata Szlęzak – Jestem pewna, iż obecni tu nauczyciele i pedagodzy wiele skorzystają wzbogacając swoją wiedzę. Bill Rogers przekazuje cenne rady, które są wynikiem długoletniej pracy z tzw. trudnymi klasami.

Konferencję zorganizował Urząd Miejski we współpracy ze Stowarzyszeniem "Spójrz Inaczej". Gmina finansuje udział w konferencji nauczycieli placówek i szkół dla których jest organem prowadzącym.Informacja: UM Starachowice

Dodane: 23.03.12 | komentarze (3)

Komentarze użytkowników

czas | 2012-03-23 08:45:45 napisał(a):

ciekawe, ile osób było po 6 godzinach :)

sowa | 2012-03-23 14:06:11 napisał(a):

ciekawe czy były dawane zaświadczenia o uczestwictwie w konferencji?

temper | 2012-03-23 22:47:06 napisał(a):

ja byłam do końca :)

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie