Przekazano laptopy dla ZSZ Nr2

4075.nsmed

W środę 4 kwietnia b.r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr2 w Starachowicach odbyło się uroczyste przekazanie 10 laptopów dla szkoły oraz wręczenie certyfikatów ukończenia kursu obrabiarek sterowanych numerycznie kursantom.

Uczestnikami spotkania byli m.in. Cezary Berak – członek Zarządu Powiatu, Anna Pepaś – pracownik SIMP- ZORPOT oraz Jan Pudło – dyrektor SIMP- ZORPOT, Grażyna Małecka – dyrektor ZSZ Nr2, Maria Niedopytalska - Kierownik szkolenia praktycznego w ZSZ Nr2.

Nazwą podsumowanego projektu jest „Nowoczesna Szkoła – bis”, który jest kontynuacją działań rozpoczętych w zeszłym roku.

Dzień dzisiejszy to dzień podsumowania pierwszego etapu realizacji projektu, który rozpoczął się 1 stycznia b.r. i będzie trwał do końca czerwca 2013r. Ten projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Starachowicach z Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach, jako partnerem – powiedziała Grażyna Małecka.

Podczas spotkania uczestnicy kursu obrabiarek sterowanych numerycznie CNC otrzymali certyfikaty ukończenia tego kursu.
Ponadto dyrektor Jan Pudło przekazał 10 laptopów dla szkoły w ramach dofinansowania - cross-financingu, który został uwzględniony w ramach projektu „ Nowoczesna Szkoła w Starachowicach – Bis”. /GM/

 

 

 

 

Dodane: 05.04.12 | Odsłony: 201 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

aga | 2012-04-05 20:28:59 napisał(a):

Mój kolega dwa lata temu pracował na obrabiarkach numerycznie sterowanych w MAN-ie.Produkcja została zlikwidowana gdyż są już nowocześniejsze metody i systemy obrabiarek.No cóż u nas jak widać szkoli się kolejnych bezrobotnych.Gratulacje dla p.Beraka odpowiedzialnego za system szkolnictwa w powiecie i dla całego zarządu powiatu przecież to sami "wybitni nauczyciele"

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie